تصویر

چگونه سایت های غیر حرفه ای را بشناسیم؟

Started By طراحی وب سایت , Oct 08 2017 11:53 AM

بدون پاسخ

طراحی وب سایت #1

طراحی وب سایت

    عضو جدید

  • مسدود شده
  • 1 محبوبیت
  • 6 ارسال

ارسالی 08 October 2017 - 11:53 AM

طراحی اولیه یک سایت میتواند مشخص کننده حرفه ای بودن یک سایت باشد ولی برخی مدیران و صاحبان وب سایت ها به دلیل صرفه جویی در زمان و هزینه ها و بدون در نظر گرفتن اهدافشان در بلند مدت و همچنین استفاده بهینه کاربران  از وب سایتشان از راه های میانبر استفاده میکنند تا سایت شان زود تر آماده شود ولی غافل از اینکه همین اشتباهات اولیه میتواند از شروع کار موجب شکست آن ها شود و سایت شان را ناخواسته در نظر مشتریان و کاربران به سایتی غیر حرفه ای تبدیل کند.

در ادامه به چند مشخصه ی وب سایت های غیر حرفه ای می پردازیم:

استفاده از طرح های آماده

این نکته درست است که قالب های آماده می تواند کاهش چشم گیری در هزینه ها و زمان داشته باشد ولی برای آماده سازی سایت با قالب های آماده نیز باید کار را به طراح بسپارید تا او مطابق با برند و مشخصات شرکت شما بتواند از قالبی استفاده کند که با آن ها همخوانی داشته باشد.بارها دیده اید که وب سایت های طراحی شده با سیستم مدیریت محتوا از نظر نوع قالب و سایت با برند و شناسه شرکت شما هیچگونه همخوانی ندارد و این نشانه غیر حرفه ای بودن یک سایت می باشد.

استفاده از تکنیک Bootstrap

استفاده از قالب پیش فرض Bootstrap یکی دیگر از اشتباهات برای طراحی وب سایت ها می باشد. بدلیل استفاده زیاد از این قالب ها سایت های بیشماری مشابه هم هستند و این شباهت نمی تواند تفاوتی بین سایت شما و دیگر وب سایت های مشابه ایجاد نماید که این میتواند موجب صدمه به برند شما شود.

سایزبندی اشتباه نوشته ها

همانطور که بارها گفته ایم نوع و سایز فونت در سایت بسیار حائز اهمیت می باشد وعدم توجه به نوع فونت، سایز، فواصل بین حروف و جملات می توانند به غیر حرفه ای بودن سایت شما دامن زند.

رعایت فاصله تصویر با مطلب

عدم رعایت فواصل بین عکس ها با نوشته ها موجب می شود زیبایی سایت شما کاسته شود و نمای خوبی در دید کاربر نداشته باشد.

استفاده از مطالب کپی در سایت

استفاده از مطالب و محتوای کپی شده از دیگر سایت ها علاوه بر اینکه از موتورهای جستجو گوگل بابت کپی مطالب امتیاز منفی کسب می کنید در دید کاربرهم سایت تان را غیر حرفه ای نمایش می دهید. پس همواره از مطالب یونیک و تصاویر کمتر دیده شده و بروز در سایت تان استفاده کنید.

 

 


0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی