تعداد بازدید خیلی کم از سایت فروشگاه

Started By ebisat, Mar 14 2019 07:26 PM

بدون پاسخ
ebisat

    عضو تازه وارد

  • عضو انجمن
  • ستاره
  • 4 محبوبیت
  • 29 ارسال

ارسالی 14 March 2019 - 07:26 PM

با سلام

 

دوستان من حدود یکسال میشه فروشگاهی روی پرستاشاپ رو راه اندازی کردم(پرستای 1.6 قالب پیش فرض، آدرس سایت: deltashop.ir)، بازدیدم اوایل در حد صفر بود، بعد از چند ماه و ایندکس شدن محصولات در گوگل، بازدیدم به روزی 20 الی 30 نفر رسید با فروش بطور میانگین ماهی 4 عدد محصول، که این هم خیلی ضعیف هس برای یک فروشگاه .

 

من برای محصولاتم محتوا تولید نکرده بودم و میدونستم این کار خیلی مهمه و باید انجام بشه،

از حدود یکماه پیش به اینطرف توسط یک نیروی تولید محتوا برای تعدادی از محصولاتم تولید محتوا انجام شده که هنوزم ادامه داره تا همشون دارای محتوای کاربرپسند باشن و سعی شده اصول سئو تا جایی که میشده درست رعایت بشه.

(عدم استفاده از محتوای تکراری، استفاده از هد های مناسب، یو آر ال مناسب، برچسب ها، توضیحات کوتاه و بلند، عنوان و توضیحات متا و ...، ایجاد مقاله در وبلاگ سایت )

 

و حدودا هر هفته یکبار، فایل جدید نقشه رو تولید کردم و توی گوگل وبمستر گزینه Fetch as Google برای کل سایت، حالت دسکتاپ و موبایل رو زدم  تا مطالب و ایندکسها زودتر بروز شوند.

 

اما بعد از شروع تولید محتوا که حدود یکماه پیش بود، آمار بازدیدم بسیار پایین تر آمده و هیچ فروشی نداشتم، توی وبسمتر هم خطایی نگرفتم، فایل ربات رو هم دستکاری نکردم که بخوام قسمتی رو بلاک کنم.

توی آمار خود پرستاشاپ و گوگل آنالیز می بینم که بازدیدم توی طول روز در حد دو سه تا شده، نمیدونم مشکل از کجا هست!

 

دوستان اگه لطف کنین تجربه ای دارین در اختیارم بذارید، ممنون میشم


0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی