ماژوال کدهای کوچک

Started By tenderboy, May 12 2019 08:11 PM

4 پاسخ برای این موضوع
tenderboy

عضو فعال

• عضو انجمن
  • ستارهستارهستاره
  • 15 محبوبیت
  • 176 ارسال

ارسالی 12 May 2019 - 08:11 PM

من قبلا از ماژوال کدای کوچک برای اضافه کردن کد به سایتم استفاده میکردم .

اما روی این ساتم که اضافه کردم این ارور رو داد که مجبور شدم غیر فعال کنم

Warning: Use of undefined constant _RIJNDAEL_KEY_ - assumed '_RIJNDAEL_KEY_' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home2/aralpack/domains/aralpack.com/public_html/classes/Cookie.php on line 79 Warning: Use of undefined constant _RIJNDAEL_IV_ - assumed '_RIJNDAEL_IV_' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home2/aralpack/domains/aralpack.com/public_html/classes/Cookie.php on line 79 Warning: Use of undefined constant MCRYPT_RIJNDAEL_128 - assumed 'MCRYPT_RIJNDAEL_128' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home2/aralpack/domains/aralpack.com/public_html/classes/Rijndael.php on line 124 Warning: openssl_decrypt(): IV passed is only 7 bytes long, cipher expects an IV of precisely 16 bytes, padding with in /home2/aralpack/domains/aralpack.com/public_html/classes/Rijndael.php on line 91 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home2/aralpack/domains/aralpack.com/public_html/classes/Cookie.php:79) in /home2/aralpack/domains/aralpack.com/public_html/classes/controller/FrontController.php on line 1000 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home2/aralpack/domains/aralpack.com/public_html/classes/Cookie.php:79) in /home2/aralpack/domains/aralpack.com/public_html/classes/controller/FrontController.php on line 1001

الان برای اضافه کردن کد از چه ماژوالی استفاده کنم؟

admin

مدیر و موسس انجمن

• مدیر کل
  • 993 محبوبیت
  • 5279 ارسال

ارسالی 13 May 2019 - 10:14 AM

پیام هایی که دریافت میکنید فقط هشدار هستند که بخاطر روشن بودن دیباگ فروشگاهتونه. دیباگ رو خاموش کنید

ارتباطی هم به ماژول مدیریت کدها نداره

tenderboy

عضو فعال

• عضو انجمن
  • ستارهستارهستاره
  • 15 محبوبیت
  • 176 ارسال

ارسالی 13 May 2019 - 11:43 AM

وقتي ماژوال رو نصب كردم و ميخواستم توي صفحه ماژوال ها برم با صفحه سفيد مواجه ميشدم
admin

مدیر و موسس انجمن

• مدیر کل
  • 993 محبوبیت
  • 5279 ارسال

ارسالی 13 May 2019 - 01:28 PM

عجیبه چون خطایی که داده اسمی از این ماژول نداره. بعد هم اینا warning هستند و جلوی فعالیت سایت رو نمیگیرن. احتمالا باید لاگ سرورتون رو چک کنید

tenderboy

عضو فعال

• عضو انجمن
  • ستارهستارهستاره
  • 15 محبوبیت
  • 176 ارسال

ارسالی 15 May 2019 - 05:44 PM

تیکت زدم گفتند :

طبق بررسی اولیه ای که انجام شد مشکل از عدم ناسازگاری نسخه phpماژول dmthtml با php هاستتون هست.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی