ماژول پرداخت بانک پارسیان برای پرستا شاپ

Started By masooumi, Sep 09 2011 09:10 PM

230 پاسخ برای این موضوع
masooumi

(علی معصومی)

• عضو انجمن
  • ستارهستاره
  • 7 محبوبیت
  • 34 ارسال

ارسالی 21 January 2012 - 03:10 AM

درود

با این دوستمون که گزارش کرده بودند ، صحبت شد ، مواردی که ذکر کردند در بدترین شکل ممکن فرمودند که اتفاق میوفته و ...

به هر حال چون کار مالی با کسی شوخی نداره و به جهت اینکه خیال همه راحت بشه و جمیع موارد ، تغییراتی در فایل ماژول ها اعمال شد و نسخه های جدید اینجا منتشر میشه که بهتر هست دوستانی که از این ماژول استفاده می کنند از این نسخه ها استفاده کنند.

ماژول اول همون وبسرویس قدیمی هست و ماژول دوم وبسرویس جدید.
فایل پیوستی  parsianpayment for presta 1.4 (new).zip   76.58K   221 تعداد دریافت ها

فایل پیوستی  parsianpayment for presta 1.4 (new webservice) new.zip   76.6K   246 تعداد دریافت ها
دوستان هم اگر باز مشکلی و موردی بود همینجا مطح کنند.

با سپاس
saeidghodrati

عضو ویژه

• عضو انجمن
  • ستارهستارهستارهستاره
  • 6 محبوبیت
  • 327 ارسال

ارسالی 26 January 2012 - 06:17 PM

دست آقاي معصومي و باقي دوستان درد نكنه مشكل من هم برطرف شد بالاخره
فقط يه سوال
وقتي پرداخت تست انجام ميدم توي سايت پارسيان درست نشون ميده ولي توي سايت خودم ميگه خطا در پراخت و اگه خريد 1900 تومانه ميزه 19000 تومن بهجاي 1900 تومن
آيا بايد تو تنظيمات بايد دستكاريكنم.
تومان رو 1 و ريال رو هم 10 تعريف كردم در ضمن توي مديريت هم ارر ميده كه عكسش رو ميزارم ولي توي پنل بانك پارسيان مشكلي نيست و مبلغ به حساب واريز شده

فایل های پیوستی

• فایل پیوستی  testee.JPG   49.54K   104 تعداد دریافت ها
masooumi

(علی معصومی)

• عضو انجمن
  • ستارهستاره
  • 7 محبوبیت
  • 34 ارسال

ارسالی 31 January 2012 - 06:24 PM

وقتی واحد پول فروشگاه شما تومان هست (نمی دونم چزا باید تومان باشه وقتی واحد اصلی پول یک کشور ریال هست؟؟؟) و واحد پولی درگاه پرداخت بانک پارسیان ریال هست.

شما باید در بخشی که دانوش فرمودند ، واحد پول ماژول رو ریال محدود کنید. البته باید هر دو واحد پولی هم در فروشگاه شما تعریف شده و نسبت آنها یعنی همون 1 به 10 هم تعریف شده باشد.

در این نسخه جدید هم تغییری در اون بخش ایجاد نشده و دوستانی که با ماژول قبلی مشکلی نداشتند ، پس نباید در این مورد هم مشکلی داشته باشند.

موفق باشید
masooumi

(علی معصومی)

• عضو انجمن
  • ستارهستاره
  • 7 محبوبیت
  • 34 ارسال

ارسالی 03 February 2012 - 01:14 AM

ویرایش بتا 1 از ماژول بانک پارسیان

دوستان لطفا مشکلات رو گزارش کنند.

چون نام فایل ها با ماژول قبلی یکی است ، برای اینکه فایل های قالب دوباره کامپایل شود به صورت زیر عمل کنید.

بخش مدیریت - تنظیمات - کارایی - کامپایل را بلی قرار دهید.

منتظر ارسال مشکلات از طرف کاربران هستم

فایل های پیوستی

masooumi

(علی معصومی)

• عضو انجمن
  • ستارهستاره
  • 7 محبوبیت
  • 34 ارسال

ارسالی 09 February 2012 - 10:25 PM

دوستان من از پارسيان مرچنت دارم. اين اواخر خيلی باش مشکل دارم. چند وقت پيش هاست جابجا کردم . بعد از اون گاهی به بانک وصل ميشم و گاهی خطای " عدم اتصال به بانک و يا سرويس دهنده" رو ميگيرم و بعد خودش بعد چند ساعت و يا يک روز خود به خود درست ميشه. با پشتيبانی هاست صحبت کردم ميگه که از هاست نيست و اين چند وقته بانک پارسيان مشکل داره و سرورش دان ميشه. از طرفی آقای معصومی ميگه که هاست مشکل داره... آيا کسی هست که از وب سرور قديمی بانک استفاده کنه و مشکل مشابهی داشته باشه.. لطفا اونهايی که دستی به آتيش دارن راهنمايی کنن

ببین پارسیان از نظر من یکی از بهترین درگاه ها را دارد (کمترین مشکل رو برای مشتری ایجاد می کند) ولی متاسفانه با مشکلات شبکه زیر ساخت اینترنت کشور برای همه بانک ها به نحوی مشکل ایجاد شده. برای پارسیان که همه دوستان در جریان هستند و بانک پاسارگاد و پی پاد هم از این مشکلات بی نصیب نبودند و حتی بانک ملت هم با بعضی هاست های خارج از ایران مشکل دارند.

من درگاه پارسیان رو برای یکی از مشتریان دریافت کرده بودم و هاست ایشون هم هاست ایران انتخاب شده بود ، از ایشون هم که سوال کردم می فرمایند که مشکل خاصی ندارند. (فقط ظاهرا ساعت 12 شب تا نیم ساعت بعد مشکل دارد که اون هم فکر کنم به دلیل عملیات حسابرسی داخلی بانک باشه)

هر چند این مشکلات بوجود آمده ولی در هاست ایران زیاد مشاهده نمی شود.(مشکلات به همین سبک هم در درگاه های ملت و پاسارگاد و پی پاد هم هست)

مشکل ما که با این ماژول پارسیان حل نشد و داریم ملت میگیریم

عرض کنم به حضور دوستان که هیچکدوم از دوستانی که اینجا هستن با این شرایطی که من خواستم نتونستن امکانات لازم برای تست ماژول رو در اختیار بنده قرار دهند. از طرفی سرماخوردگی شدیدی گرفتم که بعد از چند روز تونستم پشت سیستم بشینم. از روز یکشنبه هم که ترم جدید دانشگاه آغاز خواهد شد و ...

به هر حال با یکی از دوستان خودم هماهنگ کردم که قراره هاستش رو در اختیار بنده بزارن تا بنده پرستاشاپ نصب کنم و ماژول رو بررسی و رفع مشکل کنم. (سعی می کنم طی همین روز نسخه بدون مشکل را منتشر کنم)

یکی از مشکلاتی که در توسعه ماژول ها در ایران وجود داره همین هست که برای تست مشکلات زیادی برای فرد ایجاد می شود. این مشکل بنده تنها نیست (هرچند این مشکل رو خیلی حس کردم) و مهرشاد عزیز برای ماژول ملت همین مشکل رو دارند و آقای رضوی که از چند سال قبل خدمتشون ارادت دارم هم سر تست ماژول بانک سامان همین مشکلات رو تحمل کردند.

sIiiS

عضو انجمن

• عضو انجمن
  • ستارهستاره
  • 1 محبوبیت
  • 78 ارسال

ارسالی 08 April 2012 - 07:05 PM

کاش یه خاصیتی به این ماژول اضافه میشد، اونم اینکه، هنگامی که پرداخت انجام میشد، شماره تراکنش رو برمیگردوند و هم برای مشتری و هم برای ادمین مینوشت و بهشون نشون میداد
اینجوری یکم آدم شک میکنه که حتما پرداخت انجام شده یا نه!
saeidghodrati

عضو ویژه

• عضو انجمن
  • ستارهستارهستارهستاره
  • 6 محبوبیت
  • 327 ارسال

ارسالی 09 April 2012 - 08:42 AM

من هنوز با این ماژول مشکل دارم و اون اینه که وقتی پرداخت انجام میشه داخل پنل مدیریت در سفارشها اخطار میده
که مثلا اگر مشتری 10 هزار تومان پرداخت کرده میگه اخطار :پرداخت 100000 تومان به جای 10000 تومان
یعنی زمان برگشت یه صفر میزاره روی مبلغ مشتری ولی توی ÷نل پارساین درست پرداخت میشه و مبلغ درست از حساب مشتری کم میشه
نمیدونم این دیگه برا چی هست؟!
دانوش

مدیر پروژه

• مدیر کل
  • 572 محبوبیت
  • 5188 ارسال

ارسالی 15 April 2012 - 11:48 PM

تمام نسخه‌های منتشر شده توسط آقای معصومی:

نسخه اول برای وب سرویس اول: متأسفانه بنده لینک این نسخه رو نداشتم. اگر از دوستان یا آقای معصومی داشتن قرار بدن.
نسخه اول برای وب سرویس دوم: برای پرستاشاپ 1.4 و برای پرستاشاپ 1.3

نسخه دوم برای وب سرویس اول : برای پرستاشاپ 1.4
نسخه دوم برای وب سرویس دوم: برای پرستاشاپ 1.4

نسخه سوم برای هر دو وب سرویس: برای پرستاشاپ 1.4

چند نکته:
تمام ماژول‌ها رو تست کنید و هرکدوم درست عمل میکنه گزارش بدید.
اگر از یک نسخه استفاده کردید و جواب نگرفتید قبل از نصب نسخه دیگه نسخه قبلی رو باید حذف نصب (uninstall) کنید و دقت کنید تا کامپایل روی سایت شما روشن باشد. (مدیریت - تنظیمات - کارایی‌ها)
saeidghodrati

عضو ویژه

• عضو انجمن
  • ستارهستارهستارهستاره
  • 6 محبوبیت
  • 327 ارسال

ارسالی 16 April 2012 - 11:31 AM

تمام نسخه‌های منتشر شده توسط آقای معصومی:

نسخه اول برای وب سرویس اول: متأسفانه بنده لینک این نسخه رو نداشتم. اگر از دوستان یا آقای معصومی داشتن قرار بدن.
نسخه اول برای وب سرویس دوم: برای پرستاشاپ 1.4 و برای پرستاشاپ 1.3

نسخه دوم برای وب سرویس اول : برای پرستاشاپ 1.4
نسخه دوم برای وب سرویس دوم: برای پرستاشاپ 1.4

نسخه سوم برای هر دو وب سرویس: برای پرستاشاپ 1.4

چند نکته:
تمام ماژول‌ها رو تست کنید و هرکدوم درست عمل میکنه گزارش بدید.
اگر از یک نسخه استفاده کردید و جواب نگرفتید قبل از نصب نسخه دیگه نسخه قبلی رو باید حذف نصب (uninstall) کنید و دقت کنید تا کامپایل روی سایت شما روشن باشد. (مدیریت - تنظیمات - کارایی‌ها)

من با نسخه سوم روي وب سرويس pecco تست كردم و درست شد ممنون از لطف شما
تنها مشكلي كه من داشتم اين بود كه اگر تنظيمات فروشگاه روي پرداخت مهمان فعال باشه وقتي كه پرداخت با پارسيان رو انتخاب ميكني ميره تويه صفحه ورود و ثبت نام
oktay

عضو انجمن

• عضو انجمن
  • ستارهستاره
  • 0 محبوبیت
  • 54 ارسال

ارسالی 18 April 2012 - 10:59 AM

سلام

من نسخه سوم رو نصب کردم شماره خطا میگه ولی شماره خطایی نشون نمیده

نسخه اول رو تو صفحه اول هم نصب کردم اونم میگه عدم اتصال به بانک یا سرویس دهنده

حالا من تازه درگاه رو گرفتم مشکل می تونه از کجا باشه

و کدوم نسخه به درستی کار می کنه
دانوش

مدیر پروژه

• مدیر کل
  • 572 محبوبیت
  • 5188 ارسال

ارسالی 18 April 2012 - 01:31 PM

خطای عدم اتصال معمولاً از طرف هاست شما رخ میده. پیشنهاد میکنم وب سرویس جدید رو با تماس با بانک فعال کنید و از یکی از ماژول‌ها استفاده کنید.
مطمئن باشید که مورد زیر رو رعایت کردید:

nasserheidary

عضو ویژه

• عضو انجمن
  • ستارهستارهستارهستاره
  • 195 محبوبیت
  • 429 ارسال
  • Locationتبریز

ارسالی 18 April 2012 - 07:58 PM

سلام

من نسخه سوم رو نصب کردم شماره خطا میگه ولی شماره خطایی نشون نمیده

نسخه اول رو تو صفحه اول هم نصب کردم اونم میگه عدم اتصال به بانک یا سرویس دهنده

حالا من تازه درگاه رو گرفتم مشکل می تونه از کجا باشه

و کدوم نسخه به درستی کار می کنه

دوست عزيز من هم دقيقاً مشكلات شما رو با ماژول هاي پرداخت بانك پارسيان در تمام اسكريپت هاي فروشگاه هاي دارم دليلش هم اينه كه هاستي كه من استفاده مي كنم تابع cURL اش غير فعال هست و همچنين پورت هاي 443 و 27635 هاست بسته است همانطور كه DANOOSH عزيز در پست بالا فرمودند علت اينكه نمي تونيد به سايت بانك پارسيان وصل بشيد اين هست كه هاست شما اجازه وصل شدن به سايت پارسيان را به شما نمي ده اگر از هاست حرفه اي استفاده مي كنيد به پشتيباني هاستتون بگيد تابع cURL را برايتان فعال كند و پورت 443 را در صورت استفاده از سرور قديمي بانك پارسيان و پورت 27635 را در صورت استفاده از وب سرويس جديد حتماً برايتان باز كنند
ضمناً از مديران محترم اگر از هاست هاي رايگان خارجي هاستي كه تابع cURL آن فعال هست و پورت 443 يا 27635 باز دارد مي شناسيد لطفاً معرفي كنيد

oktay

عضو انجمن

• عضو انجمن
  • ستارهستاره
  • 0 محبوبیت
  • 54 ارسال

ارسالی 20 April 2012 - 12:03 PM

من نسخه سوم رو تست کردم

شماره خطا 22 میده خطا 22 بده مشکلش از کجاست

با تشکر دوستان
nasserheidary

عضو ویژه

• عضو انجمن
  • ستارهستارهستارهستاره
  • 195 محبوبیت
  • 429 ارسال
  • Locationتبریز

ارسالی 24 April 2012 - 10:33 PM

من نسخه سوم جديد كه براي هر دو سايت در يك ماژول طراحي شده را در سرور قديمي (pec24) تست كردم به صفحه پرداخت رفت اما موقع برگشت از سايت با اين ارور مواجه شدم :
TCPDF ERROR: Could not include font definition file: helvetica

بعدش نسخه دوم را براي آدرس قديمي تست كردم و با ارور زير مواجه شدم:

بعدش نسخه اول را هم با شرايط قبلي تست كردم و نتيجه همان:

لازم به ذكر است كه من با همين هاست كه دو تا اسكريپت و ماژول از سيستم هاي فروشگاهي رايگان ديگر را نصب كرده ام بدون مشكل به بانك پارسيان متصل شده و بعد از پرداخت با موفقيت به سايت بر ميگردم اين را گفتم بخاطر اينكه كساني كه روي اين ماژول زحمت ميكشند بدونند كه مشكل از هاست بنده نيست و بتوانند تمركزشان را بر روي ماژول بگذارند تا ايراد برطرف شود
دانوش

مدیر پروژه

• مدیر کل
  • 572 محبوبیت
  • 5188 ارسال

ارسالی 25 April 2012 - 03:21 AM

در مورد خطای 22 پاسخ داده شده. همین تاپیک رو مطالعه کنید.

در مورد خطای tcpdf مربوط میشه به pdf و ساخت صورت حساب. یعنی پرداخت رو درست انجام دادید.
نسخه پرستاشاپتون چی هست و اصلاحیه ها رو نصب کردید یا خیر؟

تصویر
oktay

عضو انجمن

• عضو انجمن
  • ستارهستاره
  • 0 محبوبیت
  • 54 ارسال

ارسالی 25 April 2012 - 11:09 AM

سلام

من آخر تونستم به درگاه متصل بشم

فقط یه مشکل دیگه هست من از ارز تومان استفاده می کنم

با پرداخت امن مشکل نداره
ولی با پارسیان مشکل داره که مثال 100 تومان قیمت محصول باشه وقتی به درگاه متصل میشه 100 ریال نشون میده از کجا باید درست ش کنم

با تشکر
1.4

پرداخت امن منظور پرداخت امن پاسارگاد
دانوش

مدیر پروژه

• مدیر کل
  • 572 محبوبیت
  • 5188 ارسال

ارسالی 25 April 2012 - 02:34 PM

در مورد مشکلتون با ارز تومان هم پاسخ داده شده.
دوست من این تاپیک رو به دقت مطالعه کنید و بعد ارسال پاسخ بزنید
پیشاپیش از احترامی که برای وقت سایرین قایل هستید سپاسگذارم.
nasserheidary

عضو ویژه

• عضو انجمن
  • ستارهستارهستارهستاره
  • 195 محبوبیت
  • 429 ارسال
  • Locationتبریز

ارسالی 25 April 2012 - 08:34 PM

در مورد خطای 22 پاسخ داده شده. همین تاپیک رو مطالعه کنید.

در مورد خطای tcpdf مربوط میشه به pdf و ساخت صورت حساب. یعنی پرداخت رو درست انجام دادید.
نسخه پرستاشاپتون چی هست و اصلاحیه ها رو نصب کردید یا خیر؟

تصویر

با تشكر از راهنمايي ارزنده تان من اصلاحيه را بر روي نسخه 1.4.4.1 نصب نكرده بودم و با نصب اصلاحيه هر سه ماژول پيوست شده در پست قبلي را تست كردم و همگي به خوبي نصب شده و تراكنش صد در صد با موفقيت انجام شد و با موفيت به سايت برگشت و به خوبي كار ميكنند . ضمناً ماژول سومي خيلي خوب طراحي شده واقعاً تبريك ميگم .
و مورد ديگر اينكه لطفاً لينك دانلود نسخه كامل و اصلاح شدهْ 1.4.4.1 را در انجمن قرار دهيد چون من نسخه اي كه استفاده ميكنم را از سايت P30VEL دانلود كرده ام و هر چه گشتم در انجمن نسخه 1.4.4.1 را براي دانلود پيدا نكردم

oktay

عضو انجمن

• عضو انجمن
  • ستارهستاره
  • 0 محبوبیت
  • 54 ارسال

ارسالی 25 April 2012 - 08:38 PM

با تشکر مشکل من هم حل شد

فقط مجور شدم ماژول پرداخت امن رو غیر فعال کنم چون با ریال مشکل داره

باز هم تشکر می کنم از سازنده این ماژول و تیم پرستا شاپ خودمون
nasserheidary

عضو ویژه

• عضو انجمن
  • ستارهستارهستارهستاره
  • 195 محبوبیت
  • 429 ارسال
  • Locationتبریز

ارسالی 16 August 2012 - 12:30 AM

به احتمال بسیار زیاد یا آی پی شما اشتباهه و با اونی که به بانک دادید مغایرت داره یا اینکه بر اساس وب سرور جدید و یا قدیم بانک پارسیان ماژول درست را انتخاب نکرده اید یا اینکه پورت 443 در صورت استفاده از سرور قدیمی در هاست شما بسته است

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی