کلاه برداری با نام پرستاشاپ

Started By دانوش, May 22 2014 06:51 AM

100 پاسخ برای این موضوع
دانوش

مدیر پروژه

• مدیر کل
  • 557 محبوبیت
  • 5188 ارسال

ارسالی 22 May 2014 - 06:51 AM

با یاد خدا

در ماه های گذشته مشاهده شده عده ای با نام پرستاشاپ و ادعای نماینده بودن یا ادعاهای دیگر اقدام به راه اندازی وب سایت هایی کرده و علاوه بر پرکردن سایت خود با کپی ماژول های داخلی و خارجی پرستاشاپ و حتی مطالب این سایت، متاسفانه به بهانه های مختلف اقدام به کلاه برداری کرده و سرمایه کاربران را از بین میبرند.
پرستاشاپ پارسی با توجه به سیاست های دو سال گذشته خود به کپی رایت پایبند بوده و سعی میکند به اندازه سهم خود از دنیای مجازی برای فرهنگ سازی در این زمینه گام بردارد و علاوه بر آن خود را مسئول می داند تا در مورد اقدامات این چنین به کاربران خود هشدار دهد. همچنین عده ای این سایت ها را وابسته به سایت ما می دانند و برخی از کاربران نیز دچار سردرگمی شده اند و نیاز به اطلاع رسانیدر این مورد ضروری است.

در ماه های گذشته تماس های زیادی داشتیم که قصد شکایت از سایت های مذکور را داشته و خواهان ارتباط شاکیان با یکدیگر هستند تا مراحل پیگیری شکایت ساده تر باشد. بنابراین از تمام افرادی که از وب سایت های این چنین شکایتی دارند می توانند ضمن اعلام در این تاپیک، شماره تماس و نام خود را از طریق پیام خصوصی برای بنده ارسال کنند.

به همین منظور نکات مهمی هست که ذکر میکنم:

• پرستاشاپ پارسی در حال حاضر فقط با نام دامنه ipresta.ir فعالیت میکند و هیچ دامنه دیگری ندارد. بدیهی است هر دامنه دیگر وابسته به سایت خودمان از طریق انجمن اطلاع رسانی می شود.
  • پرستاشاپ پارسی تنها نماینده پرستاشاپ در ایران است که به تمام بخش های بومی سازی پرستاشاپ جهانی دسترسی دارد (مدیر انجمن فارسی در سایت رسمی، مدیر ترجمه در سایت اصلی و بومی سازی در گیت هاب رسمی)
  • بنده (دانوش میرعلایی) یکی از توسعه دهندگان پرستاشاپ هستم و به صورت داوطلبانه مسئول کنترل پروژه راست چین سازی پرستاشاپ جهانی هستم.
  • پرستاشاپ پارسی دارای 4 ویراستار ترجمه در سیستم ترجمه پرستاشاپ جهانی است و هیچ مترجمی بدون اجازه ما امکان پیوستن به تیم ترجمه را ندارد!
  • تمام محصولات تجاری بازارچه پرستاشاپ به استثنای چند مورد تولید برنامه نویسان متخصص داخلی است.
  • کیفیت ماژول های ارایه شده در بازارچه توسط شخص بنده و برنامه نویسان تیم بررسی شده و سعی می شود ماژول های نامناسب به بازارچه راه پیدا نکنند.
  • این گونه سایت ها به دلیل پرکردن سایت با محصولات کپی و یا دزدی تنوع محصول بالایی دارند. این کار در قانون، قاچاق نرم افزار تعریف شده و باعث نابودی کار تخصصی داخلی می شود.
  • تمام قالب ها و ماژول هایی که به صورت غیر اصلی (از طریق سایت های سودجو) خریداری میکنید فاقد پشتیبانی بوده در حالی که در برخی موارد مبلغی بیش از مبلغ قیمت اصلی آن از شما دریافت می شود!
  • به هیچ عنوان قالب های غیر اصل خارجی خریداری نکنید. این قالب ها مشکلاتی دارند که به مرور برطرف شده و فقط در صورتی که نسخه اصل را بخرید به روز رسانی دریافت میکنید.
  • گران بودن قالب ها و نرخ دلار بهانه افراد سودجو برای سو استفاده است. همانطور که گفته شد در برخی موارد مبلغی بیش از قیمت اصل یک محصول خارجی از مشتریان دریافت شده و محصول با اشکالات و بدون پشتیبانی ارایه داده اند!
  • قیمت یک قالب اصل خارجی به طور معمول 200 تا 230 هزار تومان تمام می شود. این مبلغ نه تنها زیاد نیست بلکه برای یک فروشگاه قیمت بسیار مناسبی است. برای خرید به نام خودتان هم مشکلی وجود ندارد.
  • قبل از هرگونه همکاری با هرشخصی در محیط اینترنت و به خصوص فروشگاه اینترنتی شماره تلفن از شخص مورد نظر دریافت کنید و درمورد سابقه فرد تحقیق کنید.
  • هرگز اطلاعات هاست خود را در اختیار این افراد قرار ندهید. این افراد نه تنها به راحتی قالب و ماژول های شما را به سرقت می برند، بلکه به دلیل عدم دانش کافی باعث خرابکاری و ایجاد مشکل میشوند.
  • این چنین افراد به دلیل این که هیچ تعهدی به اخلاق ندارند، در برخی موارد حتی فهرست محصولات سایت شما را مورد سرقت قرارداده و به فروشگاه های نوپا می فروشند.

با آرزوی پایان قاچاق نرم افزار در کشور از شما عزیزان خواهش میکنم از تولیدات با کیفیت داخلی حمایت کنید و از افراد سودجو که به دنبال درآمد از دست رنج دیگران هستند هیچ چیز نخرید!

نکته: گفته های کاربران در این مطلب مورد تایید یا تکذیب مدیریت سایت نیست و فقط به جهت اطلاع رسانی است. هیچ دخالتی از طرف ما در گفته های کاربران نمی شود و کاربران خود مسئول گفته های خود هستند.
mohamad9245

عضو ویژه

• عضو انجمن
  • ستارهستارهستارهستاره
  • 7 محبوبیت
  • 277 ارسال

ارسالی 23 May 2014 - 12:21 AM

با تشکر از دانوش عزیز و تمامی دوستانم در این انجمن که به صورت شبانه روزی برای بهتر شدن پرستا شاپ پارسی تلاش میکنن
امیدواریم که با کمک همه شما دوستان عزیزم بتوانیم جلوی این افراد سودجو را گرفته و برای تعالی هرچه بیشتر قانون کپی رایت و هدر نرفتن وقت و هزینه ناشران تلاش کنیم
B.A.H.M.A.N

عضو قدیمی

• مدیر کل
  • 959 محبوبیت
  • 3805 ارسال

ارسالی 23 May 2014 - 02:28 AM

با تشکر از شما mohamad9245
بهتره پست های طولانی و بزرگ رو نقل قول نکنید ، چون فضای اضافه اشغال میکنه و هم زشت نشون میده تاپیک ها رو و هم شلوغ :) ممنونتم
mohamad9245

عضو ویژه

• عضو انجمن
  • ستارهستارهستارهستاره
  • 7 محبوبیت
  • 277 ارسال

ارسالی 23 May 2014 - 02:37 AM

با تشکر از شما mohamad9245
بهتره پست های طولانی و بزرگ رو نقل قول نکنید ، چون فضای اضافه اشغال میکنه و هم زشت نشون میده تاپیک ها رو و هم شلوغ :) ممنونتم

با تشکر از بهمن عزیز
پست اصلاح شد
meshop

عضو تازه وارد

• عضو انجمن
  • ستاره
  • 1 محبوبیت
  • 28 ارسال

ارسالی 23 May 2014 - 03:29 AM

میشه اسم سایتهای سودجو یا مشکل دار رو هم بنویسید تا بدونیم با کی طرفیم؟
خارجی هستند یا ایرانی؟
لطفا واضح توضیح بدید.
اگر واقعا روراستید اصلا بهانه نیاورید که نمیشه اسم ها رو نوشت و ...
کامل و مشخص بنویسید تا شناخته شوند.
به عنوان مثال یکی از اعصای محترم همین فروم سایت ابزار یا قالب یا همچنین چیزی گذاشته که بنده به شک افتادم.
آیا منظور همه هستند؟
دانوش

مدیر پروژه

• مدیر کل
  • 557 محبوبیت
  • 5188 ارسال

ارسالی 23 May 2014 - 01:03 PM

خب ما راه تشخیص این افراد رو به شما گفتیم
کپی ماژول های ما رو در سایت هاشون میبینید که هیچ عنوانی از نویسنده اصلی ندارند

کپی قالب های خارجی و داخلی رو میبینید
برخی در سایت هاشون به وضوح ذکر کردن که قالب های خارجی گرون هستند و نسخه اصلی نخرید (تا اونا از دسترنج دیگران به سود برسن!)

Sent from my Xperia using Tapatalk pro
hd.divx

عضو انجمن

• عضو انجمن
  • ستارهستاره
  • 1 محبوبیت
  • 47 ارسال

ارسالی 23 May 2014 - 10:56 PM

ممنون از اطلاع رسانیتون
ramtin2025

مدیر آی پرستا

• مدیر کل
  • 475 محبوبیت
  • 3391 ارسال
  • Locationiran

ارسالی 26 May 2014 - 05:41 PM

سلام به همه پرستاشاپی های عزیز
با توجه به سوالاتی که برخی از کاربران در چند روز گذشته مطرح کردند و سوء تفاهم های ایجاد شده، لازم دونستم توضیحاتی رو به این مطلب اضافه کنم :
اولا باید بگم که پرستاشاپ پارسی به هیچ عنوان پرستاشاپ رو انحصارا در اختیار خودش نمیدونه و از سایتهایی که بصورت سالم و با احترام به حقوق تولیدکننده و همچنین مشتریان، اقدام به توسعه و انتشار پرستاشاپ پارسی میکنند، استقبال هم میکنه.
نظر ما اینه که پرستاشاپ یکی از قویترین سیستمهای فروشگاه ساز در جهانه و ایرانیان هم باید بتونن به راحتی از این فروشگاه ساز استفاده کنند و سطح وب پارسی و فروشگاههای ایرانی رو ارتقاء بدهند. متاسفانه در این راه برخی افراد از بی اطلاعی مردم سوء استفاده هایی کرده و میکنند و به عناوین مختلف مانند هاست سازگار پرستاشاپ، فروش قالبهای دزدی خارجی بدون مجوز و بدون توان پشتیبانی و رفع ایراد، انتشار نسخه ما به نام خودشون و .... کلاه سر مشتریان میگذارند.
فکر میکنید چرا تا به حال پرستاشاپ پارسی اقدام به فروش هاست نکرده، فکر میکنید چقدر زمان میبره تا نمایندگی یکی از سرورهای داخلی یا خارجی رو بگیریم و به اعضای خودمون بفروشیم ؟ باید بگم این پیشنهادی بود که مدتها قبل خودم به دانوش دادم ولی قبول نکرد و دلیل بسیار قانع کننده ای داشت. هیچ هاست و سروری رو نمیشه با اطمینان 100درصد تهیه کرد و همیشه یک درصد احتمال ایجاد مشکل وجود داره و ما نمیخوایم به خاطر مقداری سود بیشتر اعتبار خودمون و اعتماد اعضامون رو از دست بدیم و شرمنده اونا بشیم. مگر اینکه بتونیم هاستی با ضمانت های لازم پیدا کنیم که خیالمون راحت باشه که اعضای پرستاشاپ متحمل ضرر و خسارت نمیشود.
همچنین ما در این انجمن تا حد ممکن سعی داشته ایم که قانون کپی رایت را رعایت کنیم و این گام را در راستای فرهنگسازی در کشورمان برداشته ایم. مطمئنا فروش کارهای کپی، ریپ و نال شده برای ما بسیار سودآور خواهد بود ولی هیچگاه حاضر به زیر پا نهادن ارزشها و سرقت آثار دیگران نشده ایم.
اما برای روشن شدن موضوع و تفکیک شدن سایتهایی که سالم کار میکنند از سایتهای متقلب مواردی رو ذکر میکنم و در مورد سایتهایی که در لیست زیر نیستند میتوانید با بنده تماس بگیرید تا پس از بررسی توسط مدیران ، اطلاع رسانی لازم صورت پذیرد :
سایتهای سالم :
1- مای پرستا به آدرس http://mypresta.ir/و http://myprestashop.ir/
2- پرستا استور به آدرس http://prestastore.ir/

سایتهای متخلف :
با مطالعه تاپیک کاربران به سایت های متخلف اشاره می کنند.

سایتهای فعال دیگه ای ممکنه وجود داشته باشند که به مرور زمان به لیست اضافه خواهند شد.

چند نکته هم در انتها خطاب به همه دوستانی که از پرستاشاپ استفاده میکنند :
1- ماژولهای رایگانی که در سایتهای مختلف پیدا میکنید ممکن است حاوی کد مخرب باشند، اطلاعات شما رو سرقت کنند، سایت شما رو دچار مشکل کنند و ..... پس توصیه اکید میکنم که ماژولهای رایگان تائید نشده را به هیچ عنوان استفاده نکنید. برخی سایتها که حتی نامشان در اینجا ذکر نشده به دلیل عدم حضور ذهن بنده، اقدام به ترجمه و انتشار ماژولهای رایگان خارجی میکنند در صورتیکه هیچ اطلاعی از سالم و بی عیب بودن آنها ندارند.
2- اطلاعات ورود به مدیریت و هاست خود را به هیچ عنوان در اختیار اشخاصی که مورد اطمینان نیستند قرار ندهید. با این کار، به آنها فرصت قرار دادن کدهای مخرب، دزدیدن قالبها و ماژولها و مشتریان و بسیاری کارهای دیگر را میدهید.
3- حتما حتما حتما از نسخه پارسی انجمن ما استفاده کنید. نسخه های فارسی دیگه ای که در سایتهای مختلف میبینید، در واقع همین نسخه ما رو سرقت کردند و تغییراتی در اونها اعمال شده و منتشر شده است . اما به دلیل ناشی بودن این افراد این تغییرات ممکن است باعث بوجود اومدن مشکلاتی در فروشگاه شما شود و همچنین با توجه به اینکه این افراد هیچ پایبندی اخلاقی ای ندارند، امکان وجود کدهای مخرب در این نسخه ها بسیار زیاد است.
توجه داشته باشید که کلیه ماژولها و قالبهای ما اعم از رایگان و یا تجاری ، تنها در صورتیکه از نسخه پرستاشاپ ما استفاده کنید دارای پشتیبانی خواهند بود و مشکلات سایر نسخه ها توسط مدیران ما بررسی نخواهند شد.

موفق باشید

mohamad9245

عضو ویژه

• عضو انجمن
  • ستارهستارهستارهستاره
  • 7 محبوبیت
  • 277 ارسال

ارسالی 26 May 2014 - 05:59 PM

با تشکر از اطلاع رسانی شما
yoord

عضو جدید

• عضو انجمن
  • 0 محبوبیت
  • 1 ارسال

ارسالی 27 May 2014 - 01:23 PM

tashakoor
kar24

عضو جدید

• عضو انجمن
  • 0 محبوبیت
  • 8 ارسال

ارسالی 28 May 2014 - 02:33 PM

با سلام من یک قالب از سایت پرستا تـــولـــز (prestatool*s.ir) به قیمت 177 هزار تومان خریدم و خیلی از قسمت هاش مشکل داره و نزدیک به 5 ماهه من رو سرکار گذاشته هرچی هم پیام میدم یه بهانه ای میارند و جواب درست حسابی نمیدن و میگند محدودیت های قالب هست . نمی تونم چطور می تونم حقم رو از این سایت بگیرم خواهشا راهنمایی کنید.
دانوش

مدیر پروژه

• مدیر کل
  • 557 محبوبیت
  • 5188 ارسال

ارسالی 28 May 2014 - 03:24 PM

تاکنون حداقل 4نفر شماره تلفن به من دادن که شاکی هستند و حاضرند به هم کمک کنند تا یک نفر شکایت کنه. بعلاوه 5 - 6 نفر دیگه که هنوز شماره تلفنشون رو به من ندادن ولی شاکی هستند. شما هم اگر مایل هستید شماره تلفنتون رو برای من پیام خصوصی کنید.
galina

عضو فعال

• عضو انجمن
  • ستارهستارهستاره
  • 2 محبوبیت
  • 132 ارسال

ارسالی 28 May 2014 - 06:50 PM

دوستان حتما توجه داشته باشن كه از سايتهايي خريد كنن كه نماد اعتماد داشته باشه و البته يكي از شرايط اعطاي نماد، تضمين بازگشت وجه به كاربران هست.
hezavei

عضو انجمن

• عضو انجمن
  • 0 محبوبیت
  • 7 ارسال

ارسالی 28 May 2014 - 10:23 PM

بنده خودم از مشتریان سایتی هستم که نام بردید متخلف
و کاملا هم از خدمات ایشون راضیم و هیچ مشکلی ندارم و به ایشون هم اعلام کردم
admin

مدیر و موسس انجمن

• مدیر کل
  • 943 محبوبیت
  • 5188 ارسال

ارسالی 28 May 2014 - 10:54 PM

ما هیچ کسی رو مستقیما محکوم نکردیم و گفتیم کاربران از هر سایتی شکایتی دارن در رابطه با پرستا شاپ اینجا اعلام کنند
برای نام بردن از سایت پرستا تولز که تعداد شاکیانش کم هم نیست سند و مدرک داریم و ایشون در پاسخ به این مدارک فقط میگن شما یارای رقابت ندارید و ماژول هاتون رو کد میکنید! :) خب فکر نمیکنم کد کردن ماژول هامون ارتباطی با ایشون داشته باشه!
گذشته از این ها ایشون اظهار کردن که قالب های حرفه ای با بهترین کیفیت (ولی نگفتند بدون لایسنس، بدون ارائه فایل های کامل قالب!). شکایت مدیر سایت لئوتم فکر میکنم گواه بر این مسئله باشه که ایشون حداقل قالب هایی که میفروشن بدون لایسنس هست!
ما هیچ توهینی به کسی نکردیم و فکر میکنم کسی که دم از رقابت سالم و آخرت میزنه بهتره کمی به کارهای خودش فکر کنه و بعد امر به معروف و نهی از منکر کنه. باز هم میگم این تاپیک فقط برای جلوگیری از ضرر و زیان دیدن کاربران عزیز پرستا شاپی هست و به درخواست خود کاربران ایجاد شده. شاید تمامی شکایاتی که به دست ما میرسه صحت نداشته باشه ولی حداقل خیلی ها با سند و مدرک شکایتشون رو بیان میکنند
ما دشمنی با کسی نداریم و باقی مسائل رو زمان روشن میکنه دوست من...
دانوش

مدیر پروژه

• مدیر کل
  • 557 محبوبیت
  • 5188 ارسال

ارسالی 28 May 2014 - 11:05 PM

اظهارت همه دوستان در این تاپیک مورد تایید ما نیست. هدف اطلاع رسانی است و برای بنده اثبات شده که سایت ایشون متخلف هست و این تاپیک برای هشدار به سایر افراد است. قطعا پس از پیگیری از طریق مراجع قانونی ایشون میتونند پاسخگوی کاربران باشند.

از طرفی ایشون چند جرم آشکار در سایتشون مطابق قوانین جرایم رایانه ای موجود است و خود ما به شدت از ایشون شاکی هستیم.

لینکی که دادید هم پر از دروغ های آشکار هست. همه میدونن که ترجمه پرستاشاپ در هیچ کدام از نسخه ها توسط یک نفر صورت نگرفته و از ابتدا در انجمن ها ترجمه میشده و ایشون فقط ثبت میکردند. از نسخه 1.4 هم انجمن ما به اندازه کافی مدرک برای اثبات ترجمه کردن گروهی دارد و کافی است انجمن را جستجو کنید.

هرکس هم شک داره که ایشون خرابکاری بیش نیست به من ایمیل بده تا ایمیل مدیر بخش بومی سازی پرستاشاپ را برایشان بفرستم که ببیند چطور از دست ایشان شاکی هستند که بسیاری از ترجمه ها را خراب کرده اند و با ایمیل های عجیب و غریب ایشون رو متعجب کرده اند.

تعداد مراجعه کننده، تعداد کاربر، قدمت یک کاربر و مواردی از این دست هیچ کدام دلیلی برای درست کار کردن نیست. متاسفانه ایشون فراموش کردند که باید اخلاق داشته باشند.

طبیعی است همه کاربران مجازند با هرشخصی کار کنند و شما هم مجاز به این کار هستید ولی مطابق هر ضمانت نامه ای هرگونه دستکاری افراد غیرمتخصص باعث باطل شدن پشتیبانی خواهد شد. بنابراین از طرف انجمن ما با هرشخصی که نشانی از ارتباط و دستری به فروشگاهشان به این شخص مشاهده شود بلافاصله پشتیبانی تمام خدمات دریاقتیشان باطل خواهد شد.
ramtin2025

مدیر آی پرستا

• مدیر کل
  • 475 محبوبیت
  • 3391 ارسال
  • Locationiran

ارسالی 28 May 2014 - 11:19 PM

سلام
ممنون از توضیحات کاملتون
طلایی که پاک است، چه منتش به خاک است
ما درست کار میکنیم و ترسی از این خزعبلاتی که تو اون سایت متقلب نوشته میشه نداریم

این شروین خان که مدیر سایت پرســتاتولز هست، کلا یه متقلب به تمام معناست:
1- قالبها که 99.99% کپی و غیرمجاز هستند
2- ماژولهای ایرانی رایگان رو بدون مجوز در سایتشون گذاشتند
3- ماژولهای خارجی رایگان رو میفروشند
4- در هنگام راه اندازی انجمنش، کل مطالب و موضوع بندی های سایت ما رو دزدیدند. مثلا مشکلات پرتکرار رو که ما نوشتیم میتونید برید و مقایسه کنید
5- حداقل برای من روشنه که حتی در انجمن خودش هم مولتی یوزره و خودش واسه خودش کلاه برمیداره
6- نکته آخر هم اینجاست که این شروین خان جرات نمیکنه حتی شماره تماس از خودش بذاره.
تو سایت ماتریکس : +9800000000
تو انجمن که نداره
تو فروشگاهش هم نداره
حالا برید به سراغ دامنه هایی که خریده و به نامشه : +9822222222 +98111111111 و ...
نمیدونم این همه شماره رند از کجا گیر آورده
آدرسها هم که همگی چرت و پرت هستند

حالا این آقایی که سرتاپاش مشکله میخواد به ما درس اخلاق بده
خداییش صد رحمت به سنگ پای قزوین

موفق باشید
admin

مدیر و موسس انجمن

• مدیر کل
  • 943 محبوبیت
  • 5188 ارسال

ارسالی 28 May 2014 - 11:55 PM

دوستانی که تمایل دارن تاپیک موجود در سایت پرستا تولز رو مشاهده کنند:

forum.prestatools.ir/thread397.html
toka

عضو جدید

• عضو انجمن
  • 0 محبوبیت
  • 1 ارسال

ارسالی 29 May 2014 - 12:05 AM

این اولین پست من در این انجمن می خواستم ببینم آیا مدیر سایت لئو تم هم از ایشان شکایت کرده؟ چون من یک قالب توسط پرستــــاتولــــز از این سایت خریداری کردم
دانوش

مدیر پروژه

• مدیر کل
  • 557 محبوبیت
  • 5188 ارسال

ارسالی 29 May 2014 - 04:53 AM

دوست من سایت لئوتم که مدیرش به طور مستقیم با مهرشاد صحبت کرده، مدیر بخش بخش بین الملل پرستاشاپ، آقای فرانسوا، هم با خود بنده و مهرشاد جان صحبت کردند و از رفتار عجیب ایشون شکایت کردند.

در این انجمن بیش از 5000 کاربر ثبت نام کرده، بیش از 4000 موضوع و سوال مطرح شده و بیش از 26 هزار گفتگو در مباحث مختلف ارسال شده. مدیران این انجمن بومی کننده پرستاشاپ، مدیر بخش ترجمه پرستاشاپ، مدیر انجمن رسمی پرستاشاپ هستند. همه این خدمات با دل و جان و بدون منت انجام شده. اما همانطور که گفتم هیچ یک از این عنوان ها دلیل بر درست کار کردن نیست و تنها راه تشخیص این که ما درست کار میکنیم یا نه پرسش از دیگران، استفاده از خدمات، مقایسه خدمات، راه های ارتباطی و مواردی از این دست هست.
هرکس دوست داره من نه تنها شماره موبایلم در سایت هست و میتونه تماس بگیره بلکه لازم باشه تلفن منزل و آدرس هم میدم تشریف بیارن از نزدیک ملاقات کنیم.

حالا هرکس مایله میتونه با ایشون کار کنه. اجبار بر قطع همکاری با ایشون و یا همکاری با ما نیست. ما هرگز دست به تخریب رغیب نزده بلکه از آنان حمایت کردیم. ایشان در حدی نیستند که رغیب باشند! باور ندارید ادامه مطلب را بخوانید!

اما در مورد این که ایشون واقعا دانش سطح پایینی در پرستاشاپ دارند و جز منفعت به دنبال چیز دیگری نیستند کافیه مراجعه کنید به مطالب سایتشون در مورد پرستاشاپ 1.6 به طور مثال:‌

طبیعتا تا رفع حفره های امنیتی و رسیدن به نسخه ای پایدار و ثابت فاصله داریم و همچنین بومی سازی و نشر نسخه فارسی پس از آن و به محض رسیدن به نسخه ای پایدار نسخه بومی آن توسط پرستاشاپ فارسی به طور رایگان در اختیار شما خواهد بود

این در حالی هست که در Prestashop.com نسخه 1.6.0.5 به نام stable یا پایدار و نسخه 1.6.0.6 به نام final یا نهایی منتشر شده و هردو این نسخه ها در انجمن ما وجود داشت.

یا اظهارات ایشون در مورد پرستاشاپ 1.6 که فقط باید به آن ها خندید:

شاهدیم که نسخه 1.6 پرستاشاپ نسخه خارجی منتشر شده و قابل ذکر است که دوستان به چند نکته مهم توجه لازم را داشته باشند:

1 : این نسخه هیچ امکان خاصی که در نسخه 1.5 موجوده ندارد
2 : همواره دلیل خود را برای احساس نیاز به به روز رسانی به نسخه های بالاتر با دقت کشف کنید و وقتی احساس نیازی برای هدفی خاص ندارید و تماما در نسخه 1.5 موجوده پس دلیلی برای ارتقا نخواهید داشت و تنها هسته آن عوض شده و تغییر هسته به معنای افزودن امکانات جدید نیست
3 : این نسخه به تازگی منتشر شده و هیچ ماژول جانبی سازگاری با نسخه موجود منتشر نشده مخصوصا ماژول های بانکی
4 : با بررسی های دقیق و موشکافانه پرستاشاپ فارسی این نسخه دارای اشکالاتی است که اصلا به شما عزیزان در نسخه فعلی که منتشر شده توصیه نمیشود
5 : شاهدیم که دیگر دوستان و دیگر سایت ها اقدام به نشر نسخه بومی نسخه 1.6 نموده اند که باید اشاره کنیم اصلا اقدام به نصب آن ننمایند چه از لحاظ بومی سازی و چه از لحاظ خود این نسخه دارای اشکالات بسیاری است

1. پرستاشاپ چندین ماه تلاش کرده و ایشون به عنوان خبره ترین کارشناس پرستاشاپ در جهان عنوان کردند که پرستاشاپ 1.6 هیچ امکاناتی نسبت به 1.5 نداره!!
2.به روز رسانی دلیل نمیخواد! در واقع هر شخص باید دنبال دلایلی باشه که نسخه خود را به روز نکنه. مثل قالبی که داره و یا ماژول خاصی یا نبود آموزش صحیح
برخلاف نظر ایشون هسته پرستاشاپ عوض نشده (در سایت اصلی هم گفته شده) بلکه ظاهر پرستاشاپ عوض شده و با تکنولوژی های روز سازگار شده. مثل ریسپانسیو بودن، richsnipet و ...
3.همه ماژول های بانکی سازگارند مگر این که خلافش گزارش بشه!
4. ایشون مشکلاتی را با موشکافی کشف کرده که خود پرستاشاپ هنوز در رفع آن ها عاجز است ولی نسخه پایدار منتشر کرده!!!
5. منظورشون نسخه 1.6 ماست که در کمتر از دوهفته از نسخه اصلی منتشر شد و ایشون هنوز فرصت نکردند کپی رایت رو حذف کنند و به نام خودشون منتشر کنند! دیگه مشکلات بسیار زیاد نسخه منتشر شده ما رو هم میدونید!! به احتمال زیاد بنابر نظر کارشناسی ایشون اصلا پرستاشاپ 1.6 که ما منتشر کردیم نصب نمیشه و نصب هم بشه اصلا باز نمیشه و بازهم بشه اصلا کار نمیکنه و کار هم بکنه خرید نمیشه کرد و الی آخر ... !!!!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی