کلاه برداری با نام پرستاشاپ

Started By دانوش, May 22 2014 06:51 AM

107 پاسخ برای این موضوع
sepahan

عضو فعال

• عضو انجمن
  • ستارهستارهستاره
  • 4 محبوبیت
  • 207 ارسال

ارسالی 30 May 2014 - 07:36 PM

مدیریت پرستــــا تولــز تا جایی که یادمه قبلن عضو این انجمن بود من چندین بار اون زمان به مدیر گفتم که موقع حل مشکلات بچه ها به جای اینکه راه کار ارایه بده سریع لینک میزد به اینکه از من خرید هاست انجام بدین و مشکلات شما از هاستتون است یعنی دنبال حل مشکل نبود دنبال تبلیغ واسه خودش بود دیگه خود دانید
ramtin2025

مدیر آی پرستا

• مدیر کل
  • 485 محبوبیت
  • 3398 ارسال
  • Locationiran

ارسالی 30 May 2014 - 07:40 PM

سلام
دقیقا همنطوره دوست عزیز و بسیاری از این پست ها هنوز هم موجود هستند فکر میکنم
خود من هم که آن زمان تازه وارد بودم از ایشون هاستی خریدم که به دلیل عدم پشتیبانی و .... به هاست تست تبدیل شد. تازه ما اون زمان همکار بودیم وای به حال بقیه کاربران
دلیل اخراج ایشون هم همین قبیل کارهاشون بود که لطمه به اعتبار پرستاشاپ میزد و در واقع از اعتماد کاربران سوء استفاده میکردند

موفق باشید
pouyapor

عضو تازه وارد

• عضو انجمن
  • ستاره
  • 0 محبوبیت
  • 28 ارسال

ارسالی 09 June 2014 - 09:58 PM

با سلام و وقت بخیر
من پویا پورمحمد مدیر وب سایت www.pupuol.com هستم.

حدودای 15 اسفندماه بود که من از آقای شروین وب سایت prestatool*s[dot]ir خواستم که قالب لندن رو برای من ترجمه نمایند و ایشان هم طی یک ایمیل این چنین فرمودند:

درود

خرید قالب و نصب پرستا و نصب قالب و بهینه سازی و سئو و ترجمه قالب و ترجمه ماژول هاش و بومی سازی و راست چین سازی و درج ماژول های بومی درش اضافه بر سازمان به همراه پشتیبانی سه ماهه قالب

286 هزار

قابل ذکر است قیمت ارایه شده تنها تا یک هفته معتبر است

مدت زمان تحویل : حداکثر 3 هفته کاری

و من هم طی یک ایمیل این چنین گفتم:

با سلام و وقت بخیر
مبلغ 2860000 ریال طی تراکنش XXXXXXXXXXX پرداخت شد.
به نام پویا پورمحمددر ساعت 13.36 دقیقه و به تاریخ 19 اسفندماه 92بابت نصب پرستا و خرید قالب و ترجمه ماژول هاش و ترجمه قالب و بومی سازی و راست چین سازی و درج ماژول های بومی و پشتیبانی سه ماهه قالب لندن به آدرس http://themeforest.n...hor=soopathemes

لطفا یک شماره تماس به منظور توضیح دقیق تر کار و گرفتن اطلاعات ارسال نمایید.با تشکر

از همان اول کار، ایشان به دلیل شلوغی کار، از دادن شماره خودداری کردند و بدقولی ها در پاسخ ایمیل ها و موارد دیگر شروع شد و من فقط یک چیز گفتم (خدا رحم کنه)، اگر پولی پرداخت نکرده بودم یا امید به پس گرفتن داشتم، از همون چند روز بعد از شروع، این کار رو قطعا انجام می دادم، اما چون می دونستم نمی شود، با توکل به خدا، گفتیم برویم ایشالا که من اشتباه می کنم.

بحث ها و اختلافات با مرور زمان بیشتر می شود و ایشان از همان اول با مسندات به ایمیل های ایشان و صحبت های گفته، اعلام می کردند که احتمالا هاستت مشکل خواهد داشت و بهتر هست به هاست ما بیایید.
بگذریم، شد تاریخ 23 فروردین ماه 1393
ایمیل ایشان

درود

عزیز من از دیشب کار رو شروع کردم ولی متاسفانه با این هاستت فکر نکنم به نتیجه برسیم

نصب شد خطا داره در هاستت و نمتونه توابع call
رو صدا بزنه

گفتم شاید از نسخه قدیمیت باشه
به رایگان برات اپدیت کردم به نسخه حرفه ای 1.5.4.1
که کلی درگیری داشتم و مجدد نصب شد

بازم خطا داره و تابع رو هاستت نمی تونه صدا بزنه

الانم دیگه خسته شدم
حتی شما الان توی ریشه هاستت بری و با مدیریت دو سه تا پوشه توی پوشه
prestashop
رو می خوام منتقل کنم توی ریشه جای که نصب کردی یعنی
shop

خطا می ده هاستت!

تصمیم بگیر من در خدمتتم
اگه می خوای من بازم تلاش کنم و یا بعضی ماژول ها رو که از این تابع استفاده می کنه عزل نصب کنم و قالب بدون این یک دو تا ماژول باشه و اگه نه که تصمیم بگیر در خدمتتم

بدرود

با در نظر گرفتن اینکه من دو سال و نیم هست این هاست رو دارم، بدون کوچکترین مشکلی در آن و نصب بودن پرستاشاپ و چندین سایت مختلف بر روی آن و اینکه این قالب (قالب لندن)در حال حاضر به کمک متخصصان همین سایت به صورت کامل نصب شده است.

این بحث ها ادامه داشت، با کلی مشکل به دلیل عدم تحویل مناسب قالب و به موقع ان، خروجی شد یک سایت کاملا ناقص، مشکل دار تا دلتون بخواد، و در نهایت بحث های من و ایشان در تاریخ 8 اردیبهشت ماه 1393 (زمان تحویل نهایی ایشان) به اتمام رسید، من از ادامه مذاکره با ایشان صرفنظر کردم به دلیل آنکه می دانستم بی نتیجه خواهد بود.

بعد از بررسی دقیق تر، با این سایت آشنا شدم (هر چند روز اول نیز سایت نام برده را با این سایت اشتباه گرفته بودم، چون من قبلا با این سایت کار کرده بودم و راضی بودم).
حال بعد از هزینه های بسیار من مجددا قالب را شخصا و قانونا از سایت themeforest.com خریداری نمودم(زیرا این سایت از نسخه های تقلبی و غیر قانونی استفاده نمی کند، بر خلاف سایت پرستــاتولــز که قالب ایشان نال و کرک شده است) و به کمک پرستاشاپ و آقای ذاکریان عزیز قالب مجددا بومی سازی شد و تمامی امکانات آن بدون مشکل راه اندازی شد.

من منتظر اتمام کار قالب جدید هستم، تا دیگر ایشان نتوانند مشکل داشتن هاست را بهانه کنند.
شخصا و رسما از ایشان شکایت خواهم کرد، تا قانون بتواند در این موضوع تصمیم گیری نماید،
ایشان هم نزدیک به 120 روز از وقت کاری و با ارزش وب سایت را بیهوده از بین بردند، همچنین هزینه های پرداختی به ایشان مانند این هست که من آن را دور انداخته ام، چون همه چیز از ابتدا مجددا خریداری و بومی سازی شد.
کسانی که تمایل دارند به صورت دسته جمعی و هماهنگ از ایشان شکایت نماییم، می توانند با من یا مدیران این وب سایت هماهنگ نمایند.

هدف ما از این کار دشمنی یا کینه ورزی نیست، تنها سه موضوع هست،

1. به ما خسارت وارد شده است و باید حق خود را بگیریم.
2. به دلیل آگاهی ما از مشکلات ایشان و مظلوم و طعمه واقع شدن افرادی همچون من، لازم است به دیگر ایرانی های عزیز آگاهی دهیم تا آنها نیز در دام این مشکل نیافتند.
3. در بازار ایران عزیزانی هستند که با دلسوزی و علم شروع به خدمت رسانی به ایرانیان کرده اند، اما افرادی این چنین بازار اینترنتی را نا امن و نامعتبر می کنند و صدمه ای سنگین به فعالیت پاک این دوستان می نمایند.

اما من و مطمئنا دیگران دوستان و شاکیان، شخصا دوست نداریم نان کسی را قطع کنیم یا از فردی شکایت نماییم.
من فکر می کنم ایشان می تواند با موارد زیر مانع از شکایت افرادی مانند من شود.

1. اعتراف و پذیرفتن به اینکه برای این افراد مشکل و صدمه مالی و زمانی ایجاد کرده است(یک بنر در سایت تا زمانی که تمام این شاکیان مطلع و راضی شوند).
2. عذرخواهی از تمامی شاکیان و پرداخت خسارت های وارد شده با آنها
3. زدن بنری در سایت خود، به منظور اگاهی و امکان پس دهی هزینه ها در صورت ناراضی بودن افراد از کار ایشان و پرداخت خسارت های احتمالی
4. رعایت حقوق دیگران همکاران پرستاشاپ ایرانی، اصلاح تمامی موارد ذکر شده در سایت ایشان که واقعیت نداشته و دروغ محض هست (عدم تبلیغات غیر واقعی و صحبت های غیر واقعی)

در غیر این من از طرف خودم قول میدهم، تا آخرین مرجله، با قبول و تحمل سختی ها و مشکلات آن، شکایت خود را به عنوان یک قربانی سایت ایشان پیگیری کرده و از کوچکترین حقی در آن زمان کوتاه نخواهم آمد و آن را پس خواهم گرفت.

در صورت عدم توجه به این موارد من قطعا، 20 تیرماه 1393 شخصا توسط بخش حقوقی وب سایت پوپول، مسئله را پیگیری خواهم کرد.

با تشکر
پویا پورمحمد
ramtin2025

مدیر آی پرستا

• مدیر کل
  • 485 محبوبیت
  • 3398 ارسال
  • Locationiran

ارسالی 09 June 2014 - 10:28 PM

سلام
امیدوارم درس عبرتی برای سایرین باشه و گول شعارها و دروغهای این سایت رو نخورند

موفق باشید
pouyapor

عضو تازه وارد

• عضو انجمن
  • ستاره
  • 0 محبوبیت
  • 28 ارسال

ارسالی 11 June 2014 - 04:13 AM

دوستان امروز دیدم، آقای شروین در مورد نوشته های من در سایت خودشون اعلام نظر کرده اند، من موارد لازم رو در سایت ایشان نوشتم، همچنین یکی دیگر از کسانی که از کار ایشان راضی نبودند، اعتراض نوشته است، هرچند احتمالا نوشته های ما رو حذف خواهند کرد، به همین دلیل من نوشته های خود را نیز در مورد ایشان اینجا هم قرار می دهم.
آدرس سایت و نوشته های ایشان و من و دیگر نوشت ها

http://forum.prestatools.ir/thread397-2.html#post2195

با سلام
من پویا پورمحمد مدیر وب سایت پوپول هستم،
در این مورد اولا صحبت کنم، که هیچ فردی نمی تواند من رو برای موردی تقریب کند، تمامی صحبت های من، بیان مشکلات خودم بوده است و هیچ فردی یا سایتی در این زمینه من را حتی راهنمایی نکرده اند.
قالب جدید که خریداری شده و هنوز بخشی از کار اون باقی مونده است و به صورت موقت در آدرس

آدرس فروشگاه جدید نصب شده توسط متخصصان حرفه ای
www.pupuol.com/Store/

آدرس فروشگاه نصب شده توسط پرستــــاتولــــز(همین سایت)
http://shop.pupuol.com

نمونه اصلی قالب
قالب لندن

قرار گرفته است، می توانید بررسی کنید.
احتمالا این آدرس ها تنها تا پایان خرداد ماه 1393 معتبر خواهند بود.

من بحث با شما ندارم، باز هم می گویم، شاید همه ی حرف های شما درست باشد و همه ی حرف های من و همه افرادی که از شما شکایت دارند، اشتباه باشد، من نظر خودم را نسبت به این مورد اعلام کرده ام، یک ماه دیگر شکایت می کنم، من از خدای بزرگ آرزومندم که من و همه دوستان اشتباه کرده باشیم تا شما بتوانید به فعالیت خود ادامه دهید و شما دچار مشکلات نشوید.
همه نتایج و صحت موارد نیز به امید خدا تا چند ماه آینده روشن می شود.

اما شما فرمودید که مشکلات را در این بخش ارایه می کردم، تا بررسی شود، هرچند باز هم می گویم، عنوان این مسایل دردی را دوا نمی کند، چون من قالب را مجددا خریداری کرده ام و کامل هزینه را پرداخت کرده ام، ام به قولی شما برای باز شدن موضع و داوری دیگران این مسایل رو بازگو می کنم.
همه دوستان پرستا کار می دونند، قالب های بسیاری برای پرستا وجود دارد مخصوصا اگر بخواهیم 286 هزار تومان هزینه کرد، به جرات می توان گفت هر قالب تجاری و عمومی در دنیا را می توان با این پول خریداری کرد،
خب من چرا قالب لندن را انتخاب کردم؟
قالب لندن
هر کس برای کار خود سلیقه ای دارد، اهداف و برنامه ای دارد و هیچ کس به غیر از عنوان مسئله ای به صورت پیشنهاد نمی تواند در مورد چیزی نظری بدهد، که این بخش مهم نیست یا هست.
قالب لندن برای من ویژگی های خاصی دارد. تموم جزییات کارش رو در نظر گرفته بودم به همین دلیل این مورد انتخاب شده بود، برای انتخاب این مورد توسط تیم فروشگاه پوپول به مدت یک ماه، تمامی قالب های موجود بررسی شده اند.
راستش اینقدر مشکلات زیاد هست که واقعا عنوان همه این مسایل کار بسیار دشواری هست.

ابتدا از مشکلات داخل قالب، داخل سایت خودم شروع می کنم، که تنها در قالب ایشان برای من مشکل داشته است که اما در قالب جدید خریداری و ترجمه شده دیگر این مشکلات اصلا باقی نمانده است. و ایشان عنوان کرده بودند تموم مشکلات به دلیل هاستم می باشد.

من دوست داشتم این صحبت ها را زمانی کنم که قالب جدید سایت کامل آماده شده است، اما مشکلی نیست.
1. در منوی بالا، تنها در صفحه اصلی زمانی که روی عنوان های داخلی منو کلیک می کنیم، آدرس اشتباه تولید می کند و خطا می دهد، اما در صفحات دیگر این مشکل وجود ندارد.
http://forum.prestatools.ir/attachments/256d1402440853-1.jpg

2. اگر در هر بخشی از سایت باشید صفحه اصلی یا صفحات که همه محصولات را نمایش می دهند، اگر موس بر روی تصویر قرا بگیرید، تصویر آن عوض می شود، که این مورد هم طبق گفته ایشان و مشکل از هاست قابل اجرا نبوده، اما شما می توانید در آدرس گفته شده در بالا به قالب جدید بروید ببنید این مشکل در آن وجود ندارد.
یا کلیدهای مقایسه و علاقه مندی کلا در صفحه اصلی حذف شده یا اگر وجود دارد اصلا کار نمی کند(کلیدهای مقایسه و علاقه مندی کلا در سایت من کار نمی کند.)، طبق گفته ایشان این مشکل ها مربوط به هاست من هست که مجددا این مشکل در قالب جدید اصلا وجود ندارد.
http://www.pupuol.com/Work/Shop/2.jpg

3. در بخش هایی که همه محصولات برای نمایش وجود دارد(صفحه تولید کنندگان یا دسته بندی)، هیچ یک از روش های مرتب کردن، محصولات کار نمی کند، نه به ترتیب نام، قیمت، به صورت کلی هیچ یک

4. نحوه نمایش محصولات در بخش تولید کننده ها باید در حالت درست به این شکل باشد، که این تصویر از قالب جدید هست
http://forum.prestatools.ir/attachments/258d1402444059-3.jpg

اما شما باز فرمودید به علت مشکل در هاستم نمی تواند درست شود و به سختی این رو فقط توانسته اید ان را ایجاد نمایید، و تحویلی شما به این شکل شد.
http://forum.prestatools.ir/attachments/259d1402444121-6.jpg

حال به مشکلاتی می رسیم که علاوه بر مشکل در قالب من، در نمونه قرار داده شده در سایت شما نیز با قالب اصلی اختلاف دارد.

1. در قالب تحویلی داده شده به من وقرار داده شده در سایت خودتون، در منوی بالا کلید با تصویر خانه برای رفتن به صفحه اصلی وجود دارد، که اصلا کار نمی کند.
2. همچنین در پایین منوی افقی بالا، بخشی دیده می شود که نوشته صفحه نخست>..... که برای رفتن به بخش های مختلف قرار داده شده است، که اصلا در نمونه اصلی وجود ندارد(من قالب لندن رو انتخاب کرده ام نه این موارد رو، هر چند اگر این مورد حذف شود به دلیل عدم کار کردن کلید تصویر خانه، دیگر کاربران نمی توانند از صفحات مختلف به صفحه اصلی بروند!!!!!!)

3. مشکل که در قالب من وجود دارد (شماره 4) که در قالبی که در سایت شما قرار داده شده اصلا نمی شود به اون شکل آنها را نمایش داد(که بعد ببینیم به چه شکلی نمایش داده می شود.)، چون اون کلیدها اصلا در سایت شما کار نمی کنند.

http://forum.prestatools.ir/attachments/260d1402444443-4.jpg

4. منوی افقی قرار داده شده در بالا، در نمونه اصلی و در نمونه قالب جدید من، زمانی به سمت پایین حرکت می کنیم، به بالای صفحه می چسبد و کنار نمی رود، اما این مورد نیز در قالب ها شما دیده نمی شود.
http://www.pupuol.com/Work/Shop/5.jpg

به نظرم موارد گفته شده، کفایت می کند، هر چند موارد جزیی تر را اگر بخواهم اعلام کنم، خیلی خیلی بیشتر خواهد بود.

حال تصمیم گرفتم جواب سوال های شما نیز در بالا بگویم،
1. من برای مواردی که نیاز به کمک داشتم از سایت سوپاتم(سازننده قالب) درخواست کمک و حل مشکل داشتم، اعلام نمودند لطفا شماره لایسنس خود را برای ارایه خدمات ارایه نمایید، اما من متاسفانه اطلاعاتی نداشتم، اگر این قالب به صورت صحیح و قانونی خریداری شده است پس من باید از خدمات پشتیبانی این سایت برخوردار باشم، لطفا اطلاعات لایسنس رو ارسال کنید، تا صحتی باشد بر دروغ من، که اعلام نموده ام این قالب را شما خریداری نکرده اید.
2. همچنین من بارها عنوان کردم، قالب اصلی خریداری شده توسط خودتون رو به صورت کامل برای من ارسال کنیدد، شما فرمودید که اگر فایل های فارسی شده رو حذف کنم، همون قالب خریداری شده توسط شما می شود. اما حال که من قالب رو خریداری نموده ام، فایل هایی که داخل اون هست خیلی فرق دارد با اون چیزی که شما فرمودید، کلی فایل های ضمیمه، اطلاعات و فایل های فتوشاپ و خیلی موارد دیگه (همچنین به همراه دو نسخه می باشد. 1.5.4 و 1.6) که شما هیچ یک از این موارد رو در اختیار من قرار نداده اید.

3. همچنین شما طبق ماده 37 قانون تجارت الکترونیک موظف هستید

در خصوص روند برگرداندن كالا و يا انصراف از خريد خدمت، سياست فروشگاه مي بايست منطبق بر ماده 37 قانون تجارت الكترونيكي باشد، كه بيان می دارد: در هرمعامله از راه دور مصرف كننده، بايد حداقل 7 روز كاري وقت براي انصراف از قبول خود بدون تحمل جريمه و يا ارائه د ليل داشته باشد در زمينه كالا تنها هزينه تحميلي بر مصرف كننده، هزينه بازپس فرستادن كالا خواهد بود. همچنين در خصوص روش هاي بازپرداخت وجه، سياست هاي فروشگاه، مي بايست شفاف بوده و به
نحو مقتضي به اطلاع مشتريان رسانده شود4. به شهادت جناب آقای ذاکریان، فردی که قالب جدید را نصب نموده است، کوچکترین دستکاری در قالب من نداشته و هیچ هماهنگی با هاست من انجام نداده است.

از همه ی اینها بگذیرم، من به عنوان یک مشتری، هیچ رفتار حرفه ای از شما ندیدم. هرچند همچنان رفتار نامناسب و لحن بی ادبانه به همراه تهمت از شما می بینم(اگر همه صحبت های بالا من هم دروغ باشد(که نیست) یک فروشگاه و یک سایت معتبر هیچ وقت به مشتری های خود این چنین توهین نمی کند و نسبت به دغدغه های آنها این چنین رفتار و بی اعتنا نخواهد بود.)

با تشکر
پویا پورمحمد
دانوش

مدیر پروژه

• مدیر کل
  • 571 محبوبیت
  • 5188 ارسال

ارسالی 11 June 2014 - 06:12 AM

تصاویر قابل مشاهده نیست.
pouyapor

عضو تازه وارد

• عضو انجمن
  • ستاره
  • 0 محبوبیت
  • 28 ارسال

ارسالی 13 June 2014 - 12:46 AM

با سلام و وقت بخیر
در این دنیا، هر فرد یا گروهی را برای کاری تخصصی ساخته اند، اما ادعا تنها کافی هست. متاسفانه عده ای در سایت های دیگر تنها ادعای کار را دارند، اما نمی دانند که تنها راه پیشرفت رضایت مشتری هست.
صحبت و گول زدن مردم راه پیشرفت نیست( شاید دیگران چیزی نگویند اما دال بر این نیست که ندادند).
عطر آنست که ببوید نه آنکه عطار بگوید.

امروز ترجمه قالب من، توسط تیم تخصصی این وب سایت، به بهترین نحو به پایان رسید. از همه عزیزان ممنونم، بهترین آرزوها و موفقیت ها رو برای تک تک عزیزان این وبسایت در این روز مبارک از امام زمان (عج) خواستارم.

قالب فارسی سازی شده توسط مختصصان پرستاشاپ، http://presta-shop.ir/
قالب لندن فارسی سازی شده

نمونه زبان اصلی قالب
http://london16.soopathemes.com/en/

نمونه فارسی سازه توسط وب سایت (http://www.prestatools.ir/)
shop.pupuol.com

با تشکر از همه عزیزان این وب سایت
pouyapor

عضو تازه وارد

• عضو انجمن
  • ستاره
  • 0 محبوبیت
  • 28 ارسال

ارسالی 18 June 2014 - 03:06 PM

با سلام به همه عزیزان
من امروز سایت http://prestatools.ir/ رو بررسی کردم، دیدم بالا نمیاد، دوستان هم یک بررسی کنن، ببینن، درست هست یا خیر،
راستش از این باب می گم، من قصد شکایت از ایشان رو دارم، سایت رو نبندد و برود، از این لحاظ، وگرنه بالا نیومدن این سایت به تنهایی خودش خبر خیلی خوبی هست.
ممنونم
B.A.H.M.A.N

عضو قدیمی

• همکار پرستا
  • ستارهستارهستارهستارهستاره
  • 979 محبوبیت
  • 3805 ارسال

ارسالی 18 June 2014 - 04:24 PM

نه جایی نمیره ، سود خوبی داره ، مطمئن باشید کسی سایتی با این سود دهی رو ول نمیکنه بره به این زودیا :)
ramtin2025

مدیر آی پرستا

• مدیر کل
  • 485 محبوبیت
  • 3398 ارسال
  • Locationiran

ارسالی 18 June 2014 - 04:34 PM

سلام

جالب اینجاست که با این همه کارایی که کرده، اول اعلام میکنه من کد نمایندگی دارم، بعد عوض میکنه حرفش رو و میگه من با طراح ها مستقیما در تماس هستم.
نمیدونم این ملت رو چی فرض میکنه

موفق باشید

pouyapor

عضو تازه وارد

• عضو انجمن
  • ستاره
  • 0 محبوبیت
  • 28 ارسال

ارسالی 18 June 2014 - 06:25 PM

آره انگار دوباره برگشت،
راستش درآمد خوب یک طرف، نون حلال و آرامش از کار هم یک طرف
من بهشون گفتم، شما مردم رو چی فرض کردید؟ هر چی دلتون می خواد می گید، ایشان مردم رو بچه های مهد فرض کرده (که می گن اگه این کارو نکنی لولو میاد می خوره تورو)
خیلی جالبه، بعد از این که ایشان فهمیده قالبی که واسه من ترجمه کردن واقعا به کار من نمیاد و جدا قصد شکایت از ایشان دارم.
اتفاقی!!!!!!!!!!! یکی از مشتری هاشون که تاحالا یک دونه هم پست نذاشته بود، اومده گفته من هم از سایت های دیگه قالب گرفتم خوب نبود همون طوری ولش کردم!!! باز ایشان نمی دونم مردم رو چی فرض کرده!!
B.A.H.M.A.N

عضو قدیمی

• همکار پرستا
  • 979 محبوبیت
  • 3805 ارسال

ارسالی 18 June 2014 - 06:54 PM

برای مدیر یک انجمن بسیار ساده هست که یک ، دو یا حتی ده تا حساب کاربری برای خودش بسازه :) و حتی تاریخ عضویت رو عقب و جلو ببره :) با کمی مقایسه پست و جمله بندی و نوع نگارش میتونید بفهمید که هر پستی تا چه حد واقعی هست .
دانوش

مدیر پروژه

• مدیر کل
  • 571 محبوبیت
  • 5188 ارسال

ارسالی 19 June 2014 - 03:13 AM

من که اصلا فرصت و وقت سر زدن به سایت ایشون رو ندارم ولی اگر کسی اشاره ای به سایت ما کرده شاید این تاپیک رو هم ببینه.
در کار ما احتمال خطا یا حتی کم کاری هست ولی ما از ابتدا یک هدف داشتیم، این که مشتری راضی باشه و هیچ چیزی جای اخلاق رو نمیگیره
اگر کسی ادعا داره که از ما خدماتی گرفته و ناراضی هست میتونه درخواست بده تا صحبت کنیم و اگر کم کاری بوده یا جبران بشه و یا هزینه برگشت داده بشه.

Sent from my Xperia using Tapatalk pro
mohamad9245

عضو ویژه

• عضو انجمن
  • ستارهستارهستارهستاره
  • 9 محبوبیت
  • 277 ارسال

ارسالی 20 June 2014 - 05:15 PM

من که اصلا فرصت و وقت سر زدن به سایت ایشون رو ندارم ولی اگر کسی اشاره ای به سایت ما کرده شاید این تاپیک رو هم ببینه.
در کار ما احتمال خطا یا حتی کم کاری هست ولی ما از ابتدا یک هدف داشتیم، این که مشتری راضی باشه و هیچ چیزی جای اخلاق رو نمیگیره
اگر کسی ادعا داره که از ما خدماتی گرفته و ناراضی هست میتونه درخواست بده تا صحبت کنیم و اگر کم کاری بوده یا جبران بشه و یا هزینه برگشت داده بشه.

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

با تشکر از خدمات خوب شما دانوش جان و همه دوستانم در این انجمن
امیدواریم 2 چیز رو همه ما همیشه مد نظر داشته باشیم
اول احترام به حقوق مشتری و دوم رعایت کامل زحمات ناشران و حمایت از اونها (کپی رایت)
mdark

عضو تازه وارد

• عضو انجمن
  • ستاره
  • 1 محبوبیت
  • 22 ارسال

ارسالی 27 June 2014 - 01:57 PM

• پرستاشاپ پارسی در حال حاضر فقط با نام دامنه presta-shop.ir فعالیت میکند و هیچ دامنه دیگری ندارد. بدیهی است هر دامنه دیگر وابسته به سایت خودمان از طریق انجمن اطلاع رسانی می شود.

دامین رو تغییر دادید این متن رو هم اصلاح کنید
با تشکر از زحمات شما
salondaran

عضو انجمن

• عضو انجمن
  • ستارهستاره
  • 0 محبوبیت
  • 34 ارسال

ارسالی 18 July 2014 - 02:04 PM

خداوند همه گناهكارها رو به راه راست هدايت كنه ، صلوات ...
sanesta

عضو تازه وارد

• عضو انجمن
  • ستاره
  • 0 محبوبیت
  • 25 ارسال

ارسالی 18 July 2014 - 08:40 PM

دوستان موضوع این پرستا تـــولـــز چیه که همه بهش گیر دادن؟
یعنی این قالب هایی که تو سایتش هست از جایی دزدی کرده؟
یا ماژول هاشون؟
قابل اعتماد نیستن؟
B.A.H.M.A.N

عضو قدیمی

• همکار پرستا
  • 979 محبوبیت
  • 3805 ارسال

ارسالی 18 July 2014 - 10:36 PM

دوستان موضوع این پرستا تـــولـــز چیه که همه بهش گیر دادن؟
یعنی این قالب هایی که تو سایتش هست از جایی دزدی کرده؟
یا ماژول هاشون؟
قابل اعتماد نیستن؟

هیچ کسی به این پرستا تـــولـــز گیر نداده ، بلکه برعکس این پرستــــاتولــــز هست که به پرستا گیر داده و ول کن هم نیست .

یک ذره عقل و تفکر همه چیز رو مشخص میکنه ، چطور ممکنه انجمن پرستاشاپ ( همین انجمن که الان توش هستیم ) تو این مدت 3 ساله که از فعالیتش میگذره تعداد قالب هاش نزدیک 50 هم نشده ، اما سایتی که یک سال هم نشده داره فعالیت میکنه صد ها قالب و ماژول تو سایتش گذاشته .

چطور ممکنه قالبی که قیمتش 60 دلار هست تو سایت خارجی ، تو سایت پرستــــاتولــــز به قیمت 60 هزار تومن داره عرضه میشه ؟! 60 دلار میشه تقریبا 200 هزار تومان + 50-100 هزار تومان هزینه فارسی سازی . یعنی چطور ممکنه قالبی که 250-300 هزار تومان اب میخوره تا یه نفر از سایت خارجی خریداری کنه ، ایشون میدن 60 هزار تومان ؟! اینکار جز کلاهبرداری ممکنه ؟ توجه کنید ما حتی با وجود اینکه با سایت های خارجی همکاری میکنیم به صورت رسمی ، بازم حاضر نمیشن حتی تخفیف چند درصدی تو خرید قالب به ما بدن ، چه برسه افراد متفرقه .

فقط در 4 حالت میشه قالب خارجی 60 دلاری رو با قیمت 60 هزار تومن به مشتری ایرانی فروخت :

1 - این قالب رو با قیمت کمتر از 10 دلار بشه خرید ( که غیر ممکنه )
2 - این قالب رو یکبار خرید به قیمت 60 دلار و بعد اونو بدون رعایت لایسنس به ده ها نفر فروخت ( که ایشون بیشتر اینکارو میکنن )
3 - این قالب رو به صورت غیرقانونی از اینترنت و از سایت های مختلف جمع کرد ( که اینم سود خوبی داره ، رایگان دانلود کن و بعد بفروش )
4 - طرفی که داره میفروشه ، نذر کرده یا دیوانه هست که از جیبش پول میده تا مشتری راضی باشه !

ماژول ها هم همینطور ، چطور ممکنه یک ماژول 700 هزار تومانی ، 150 هزار تومان فروخته میشه ! خارج از عقله .

هر کسی مایله میتونه تست کنه ، یه قالب بخرین تا هم پشتیبانی رو ببینید که به چه صورته و هم کیفیت کارها رو .
noroozi

عضو تازه وارد

• عضو انجمن
  • ستاره
  • 3 محبوبیت
  • 10 ارسال

ارسالی 19 July 2014 - 12:47 AM

من اون سایت رو واقعا نمیشناسم

اما ممکنه هزینه قالب اولیه برای خریدار 300 هزار تومان دربیاد اما چون مثلا به 100 نفر میخواد بفروشه قیمتش رو بذاره 60 هزار تومان ... مثل کاری که آقا سجاد برای قالب وردپرس انجام میده .... قیمت قالب هاش 60 تومنه ، اما ازون جایی که میشناسمش (آقا سجاد ، مدیر وردپرس سیتی رو )با قیمت بیشتر میخره قالب رو اما به تعداد بیشتری خوب میفروشه

این حرکت که کلاه بردای نیست هست ؟
بازم میگم من اصلا اون سایت رو نمیشناسم فقط درباره این استدلال گفتم :)
B.A.H.M.A.N

عضو قدیمی

• همکار پرستا
  • 979 محبوبیت
  • 3805 ارسال

ارسالی 19 July 2014 - 10:30 AM

من اون سایت رو واقعا نمیشناسم

اما ممکنه هزینه قالب اولیه برای خریدار 300 هزار تومان دربیاد اما چون مثلا به 100 نفر میخواد بفروشه قیمتش رو بذاره 60 هزار تومان ... مثل کاری که آقا سجاد برای قالب وردپرس انجام میده .... قیمت قالب هاش 60 تومنه ، اما ازون جایی که میشناسمش (آقا سجاد ، مدیر وردپرس سیتی رو )با قیمت بیشتر میخره قالب رو اما به تعداد بیشتری خوب میفروشه

این حرکت که کلاه بردای نیست هست ؟

بازم میگم من اصلا اون سایت رو نمیشناسم فقط درباره این استدلال گفتم :)

نباید که به 100 نفر بفروشه دوست عزیز :) وقتی از سایت خارجی میخره ، فقط اجازه داره همونو به یک نفر بفروشه ، در غیر اینصورت اسمش میشه کلاهبرداری ، چون هر خرید از سایت خارجی فقط یک لایسنس برای یک دامنه هستش .

همون اقا سجاد هم هم رده ایشون هستند اگه همینکارو انجام میدن

فقط در صورتی که طراح قالب خود آدم باشه میتونه به هر تعداد نفر که میخواد بفروشه ، شما فرض کن ایشون میاد از من قالب رو میخره به قیمت 300 هزار تومان ، بعد همین قالب رو میبره و به 100 نفر میفروشه به قیمت 50 هزار تومان . در صورتی که این قالب رو من طراحی کرده ام و حق انتشار و فروشش رو من در اختیار دارم فقط ، در نتیجه :

ایشون از این قالب 5 میلیون تومن درآمد کسب میکنه
من که طراح قالب هستم 100 هزار تومن !
این پولی که باید بره تو جیب من که طراح قالب هستم ، میره تو جیب فردی که اصلا زحمتی نکشیده ، اینکار کلاهبرداری نیست ؟!

متاسفانه اونقدر کلاهبرداری و دزدی تو مملکت ما در این مورد رخ داده که در
نظر افردای مثل شما این کار عادی جلوه میکنه ! واقعا تاسف داره .

بنابراین در مواردی که اطلاعات ندارین لطفا اظهار نظر نکنید

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی