کلاه برداری با نام پرستاشاپ

Started By دانوش, May 22 2014 06:51 AM

109 پاسخ برای این موضوع
hadi492

عضو جدید

• عضو انجمن
  • 0 محبوبیت
  • 6 ارسال

ارسالی 19 July 2014 - 04:02 PM

آقا پست منو در مورد اینکه چرا سایت شما نماداعتماد نداره و اینکه اکثر ایرانیها کپی رایت رو رعایت نمیکنند مثل همین ویندوزمون و نرم افزارهایی که داریم استفاده میکنیم و ... رو پاک کردین؟ شما که به اخلاق معتقد هستید و از کارهای غیراخلاقی دیگران اینجا این همه صحبت کردید! خودتون چرا رعایت نمیکنید؟!
fmmajd

عضو ویژه

• عضو انجمن
  • ستارهستارهستارهستاره
  • 12 محبوبیت
  • 362 ارسال

ارسالی 19 July 2014 - 04:53 PM

من اون سایت رو واقعا نمیشناسم

اما ممکنه هزینه قالب اولیه برای خریدار 300 هزار تومان دربیاد اما چون مثلا به 100 نفر میخواد بفروشه قیمتش رو بذاره 60 هزار تومان ... مثل کاری که آقا سجاد برای قالب وردپرس انجام میده .... قیمت قالب هاش 60 تومنه ، اما ازون جایی که میشناسمش (آقا سجاد ، مدیر وردپرس سیتی رو )با قیمت بیشتر میخره قالب رو اما به تعداد بیشتری خوب میفروشه

این حرکت که کلاه بردای نیست هست ؟

بازم میگم من اصلا اون سایت رو نمیشناسم فقط درباره این استدلال گفتم :)

نباید که به 100 نفر بفروشه دوست عزیز :) وقتی از سایت خارجی میخره ، فقط اجازه داره همونو به یک نفر بفروشه ، در غیر اینصورت اسمش میشه کلاهبرداری ، چون هر خرید از سایت خارجی فقط یک لایسنس برای یک دامنه هستش .

همون اقا سجاد هم هم رده ایشون هستند اگه همینکارو انجام میدن ( 99 درصد برنامه نویس ها و طراحان ایرانی دزد تشریف دارن + مشتریانشون ، بدون اغراق )

فقط در صورتی که طراح قالب خود آدم باشه میتونه به هر تعداد نفر که میخواد بفروشه ، شما فرض کن ایشون میاد از من قالب رو میخره به قیمت 300 هزار تومان ، بعد همین قالب رو میبره و به 100 نفر میفروشه به قیمت 50 هزار تومان . در صورتی که این قالب رو من طراحی کرده ام و حق انتشار و فروشش رو من در اختیار دارم فقط ، در نتیجه :

ایشون از این قالب 5 میلیون تومن درآمد کسب میکنه
من که طراح قالب هستم 100 هزار تومن !
این پولی که باید بره تو جیب من که طراح قالب هستم ، میره تو جیب فردی که اصلا زحمتی نکشیده ، اینکار کلاهبرداری نیست ؟!

متاسفانه اونقدر کلاهبرداری و دزدی تو مملکت ما در این مورد رخ داده که در
نظر افردای مثل شما این کار عادی جلوه میکنه ! واقعا تاسف داره .

بنابراین در مواردی که اطلاعات ندارین لطفا اظهار نظر نکنید

من از اون سایت خبر دارم و میدونم کلاهبردارن ولی خب در جواب حرف شما باید بگم یه سری از سایتاهم میشه با لایسنس دولوپر ازشون خرید کرد و به دیگران فروخت.
B.A.H.M.A.N

عضو قدیمی

• همکار پرستا
  • ستارهستارهستارهستارهستاره
  • 985 محبوبیت
  • 3805 ارسال

ارسالی 19 July 2014 - 04:59 PM

آقا پست منو در مورد اینکه چرا سایت شما نماداعتماد نداره و اینکه اکثر ایرانیها کپی رایت رو رعایت نمیکنند مثل همین ویندوزمون و نرم افزارهایی که داریم استفاده میکنیم و ... رو پاک کردین؟ شما که به اخلاق معتقد هستید و از کارهای غیراخلاقی دیگران اینجا این همه صحبت کردید! خودتون چرا رعایت نمیکنید؟!

بنده پست شما رو پاک کردم . ( نماد اعتماد به این تاپیک نامربوطه ، در کلاهبردار بودن این سایت هم شکی نیست و هر طرفداری پاک میشه بلا درنگ ، در مورد ویندوز هم بحث نمیکنیم و بحث ما در مورد قالب و ماژول سایته و این دو اصلا ربطی به هم ندارن )

این تاپیک قصدش اطلاع رسانی هست تا کاربران پولشون رو هدر ندن بابت خرید قالب های غیرقانونی که پشتیبانی هم ندارن ، طرفداری و توجیه های شما کاربران رو دو دل میکنه .

پس از ارسال پست های این چنینی خود داری کنید و قوانین انجمن رو رعایت فرمایید

متشکرم
ramtin2025

مدیر آی پرستا

• مدیر کل
  • 486 محبوبیت
  • 3399 ارسال
  • Locationiran

ارسالی 19 July 2014 - 05:14 PM

سلام
دوست عزیز در مورد نماد شما در بازارچه سوال کرده بودید و جوابتون هم داده شد و همچنین ربطی به موضوع این تاپیک نداره و طبیعیه که حذف بشه.
رعایتنکردن شخصی کپی رایت یک مساله است و فروختن دسترنج دیگران یک مساله دیگه.
این سایت محصولاتی رو میفروشه که حتی توان پشتیبانی اونها رو هم نداره و حتی مواردی داشتیم که پول کامل قالب رو از طرف گرفته و رفته به نام خودش قالب رو خریداری کرده. کلا ماهیت این شخص و این سایت کاملا مشخصه. توان برنامه نویسی هم ندارند وگرنه دست به دامن ماژولهای سایت ما و پرستااستور و سایر سایتهای خارجی نمیشدن. در مورد کپی رایت هم بحثهای مفصلی در انجمن شاپکیپر صورت گرفته که توصیه میکنم مطالعه کنید چون از حوصله این انجمن خارجه که این مبحث بطور کامل بررسی بشه.
در مورد لایسنس دولوپر هم حق با شماست. برخی سایتها این امکان رو میدن که ماژولها رو با قیمتی بالاتر تهیه کنید و در پروژه هاتون از اونها استفاده کنید و نه اینکه اونا رو برای فروش بذارید. اگه امتیاز کامل یک ماژول رو بخواین بگیرین، روال عادی اینه که مبلغ معادل 50 فروش محصول رو بپردازید و محصول به طور کامل در اختیار شما قرار بگیره . مطمئنا این سایت قالبهای 65 دلاری رو به 50 برابر قیمت نخریده و بیاد بده 60 تومن. در ثانی ایشون ادعای کد نمایندگی کرد که توسط چندین نفر از سایتهای مذکور پرسیده شد و دروغ بودن این ادعا مشخص شد. البته بعدا حرفش رو عوض کرد و گفت مستقیما از خود طراح ها قالبها رو میگیره که اینم باز مشخصه که دروغی بیش نیست.

موفق باشید
hadi492

عضو جدید

• عضو انجمن
  • 0 محبوبیت
  • 6 ارسال

ارسالی 19 July 2014 - 05:31 PM

دوست گرامی همینطور که چندین باره درین تاپیک اعلام شده: کسی قصد نداره کسی رو تخریب کنه و فقط اطلاع رسانی میشه که دوستان خودشون به نتیجه برسن البته با رعایت ادب. باید خود افراد تشخیص بدن کی راست میگه کی دروغ، درسته؟ من نه از شما طرفداری میکنم نه از اون سایتی که درینجا اسمش بعنوان بی اخلاق نام برده شده چون نه من با اون ونه باشما معامله ای کردم ولی ازینکه میبینم شما نظرات افراد رو پاک میکنید بااین دلیل که افراد رو دودل میکنه ناراحت میشم، ما اعضای انجمن داریم با هم گفتگو میکنیم و نباید همو سانسور کنیم تا حقیقت روشن بشه
شما میگی صحبتهای من مربوط نیست حذفش کردین! من در مورد اینکه شما در همین تاپیک گفتی نماداعتماد لازم نیست! جواب شما رو دادم که حتما لازمه و دلیلمو گفتم و قطعا مربوط میشه به کلاهبرداری سایتها
و دوم در جواب کاربر محترم بنام noroozi، نظراتمو گفتم که دوستان متوجه این باشند که رعایت اخلاق همه جا واجب هست
شما باید با کاربران سایت طوری رفتار کنید که اعتمادشون رو جلب کنید و بدونند که نظرات چه مثبت چه منفی رو قرار میدید، اینطوریه که کاربران به شما اعتماد میکنند و به این نتیجه میرسند که میتونه حق باشما باشه
noroozi

عضو تازه وارد

• عضو انجمن
  • ستاره
  • 3 محبوبیت
  • 10 ارسال

ارسالی 19 July 2014 - 08:50 PM

من برای تمامی طراحی قالب های ایرانی ارزش قائلم و میدونم اگه تو ایران پیشرفتی صورت نمیگیره برای همین رعایت نشدن قانون کپی رایت هست ...
من قطعا دوست دارم هر برنامه نویس یا طراحی با رعایت قانون کپی رایت ازش حمایت بشه .

ولی ... ما برنامه های خارجی که روی کامپیوتر نصب میکنیم هم ، همش دانلودی و کلاهبرداری میشه چون باید نسخه اصلش رو بخریم

<<<در مواردی که اطلاعات ندارین لطفا اظهار نظر نکنید >>>

آقا بهمن گل ، شما با این نوع صحبتتون آدم رو ناراحت می کنید .... فقط کافیه بگید ما باید به قانون کپی رایت احترام بذاریم ... من هم درک میکنم هم میفهمم ....

نمی دونم چرا اکثر پست هایی که از شما میخونم یه ذره لحنتون تنده ..

به هر حال من امیدوارم قانون کپی رایت اول از همه برای طراحان ایرانی و برنامه نویسان ایران رعایت بشه.. که حداقل بشه تو ایران از دانشش ،‌آدم کسب درآمد کنه و به کارش احترام گذاشته بشه

در پناه حق
admin

مدیر و موسس انجمن

• مدیر کل
  • 1006 محبوبیت
  • 5344 ارسال

ارسالی 19 July 2014 - 09:22 PM

دوستان عزیز و گرامی
ما در اینجا سر شرایط رعایت کپی رایت بحث نمیکنم. این تاپیک صرفا جهت معرفی اشخاصی است که با نام پرستا شاپ مشغول کلاهبرداری و تخریب چهره ما هستند!
ولی جهت روشن شدن این موضوع مواردی رو عرض میکنم خدمتتون:
1. در مورد نماد اعتماد، پیگیر این موضوع هستیم و پس از مشغله های فعلی که داریم این مدت حتما به دنبال اون خواهیم رفت
2. ما اولین نماد اعتمادمون رضایت کاربران و مشتریانمون هست، در عین حال هم شماره تماسمون داخل بازارچه هست و اگر یک WhoIs بگیرید آدرس جناب میرعلایی رو پیدا میکنید (Danoosh) و در صورت درخواست بنده حاضرم آدرس و شماره تلفن منزل شخصی خودم و جناب میرعلایی رو هم بهتون بدم و تشریف بیارید حضوری ملاقات کنیم (از سایت کلاهبردار مذکور هم حتما WhoIs بگیرید :) البته اگه بعد این پست تغییرش ندن - تصویر پیوست رو مشاهده کنید)

فایل پیوستی  Query Whois Server IRNIC.jpg   21.15K   52 تعداد دریافت ها

3. بارها گفتیم بحث ما سر این نیست که یک شخص به شخصه کپی رایت رو برای خودش رعایت میکنه یا نه، اما فروش حاصل دسترنج دیگران 100% دزدی محسوب میشه! این که ماژول فروتل ما که خودمون نوشتیم و کد کردیم رو ایشون دیکد کنن و بذارن برای دانلود یعنی دزدی، خرید قالب یکبار و فروش اون به چندین نفر یعنی دزدی، قراردادن ماژول ها و قالب های حتی رایگان ما برای دانلود بدون رضایت ما یعنی عدم رعایت دزدی و ...
4. حتی دوست عزیزی که فرمودن لایسنس دولپر، این لایسنس اسمش روش هست و پیشنهاد میکنم یکبار مطالعه کنید این لایسنس رو! این لایسنس به این معنی نیست که که شما یک قالب رو به هر چند نفر که میخواین بفروشین! این لایسنس به این معنی هست که قالب یا ماژول تهیه شده رو میتونید در پروژه هاتون استفاده کنید، به طور مثال ماژولی که خریدین رو در یکی از قالبایی که طراحی میکنید استفاده کنید به صورت رایگان و نیازی به خرید دوباره نیست، نه این که اون محصول رو به صد نفر دیگه بفروشین!
5. به زودی افشا خواهیم کرد که ایشون هیچ نمایندگی از هیچ سایت خارجی در زمینه پرستا شاپ ندارند. ابتدا ایشون اظهار کردند که از به طور کلی نمایندگی دارند (سایت تم فارست هیچ نمایندگی نداره چون اگر بخوان هم نمیتونن نمایندگی بدن چون خودشون محصول سایر برنامه نویس ها رو میفروشن!) سپس ایشون حرفشون رو عوض کردند که به طور مستقیم از طراحان نمایندگی دارند! یک طراح، دو طراح، سه طراح؟ صد طراح؟ به زودی با ارائه سند و مدرک دست ایشون رو خواهد شد
6. ایشون لابه لای ترجمه های ایمیل های پرستا شاپ آدرس سایت خودشون رو قرار دادند! این یعنی کلاهبرداری، سوءاستفاده و بر باد دادن زحمت یک ترجمه گروهی و زمان بر!

امیدوارم تا حدودی پاسخ سوالاتتون رو گرفته باشید و از صمیم قلب آرزو میکنم یک روز دست تمام این شیادان و کلاهبرداران کوتاه بشه. رعایت کپی رایت = پیشرفت تولید کننده و توسعه دهنده ایرانی
بنده خودم شخصا دارم سعی میکنم برای تمام محصولات نرم افزاری خودم لایسنس تهیه کنم و حتی به زودی لایسنس اصلی برای ویندوزم تهیه خواهم کرد. متاسفانه در ایران به خاطر تحریم ها دسترسیمون به محصولات نرم افزاری خارجی خیلی گرون قیمت هست و این رو قبول دارم اما دلیل نمیشه باز هم این موضوع رو رعایت نکنیم و دارم سعی میکنم فرهنگ سازی رو از خودم شروع کنم. تا الان هم برای تعداد زیادی از نرم افزارهام لایسنس اصلی تهیه کردم ولی هیچ وقت حاصل دسترنج دیگران رو برای فروش یا دانلود نذاشتم!

پیروز و سربلند باشید
noroozi

عضو تازه وارد

• عضو انجمن
  • ستاره
  • 3 محبوبیت
  • 10 ارسال

ارسالی 19 July 2014 - 11:03 PM

متشکرم ادمین عزیز

بله ، من هم با حرف شما که فرمودین : (((فروش حاصل دسترنج دیگران 100% دزدی محسوب میشه! این که ماژول فروتل ما که خودمون نوشتیم و کد کردیم رو ایشون دیکد کنن و بذارن برای دانلود یعنی دزدی ))))

کاملا موافقم ....

حداقل کاری که همه باید انجام بدن حاصل دسترنج دوستان داخل ایران رو به هیچ وجه نباید برای خودش ، کسی خرید و فروش کنه

اما درباره خارج کشور ،‌نظر من اینکه خیلی کارا هنوز مونده که کپی رایت رو 100% اعمال کنیم ... اما خوب هرکسی که اون رو رعایت کنه مثل همین بازارچه ، واقعا قابل تحسینه و واسه بقیه هم الگوئه....

این فقط نظر منه ... متشکرمadmin عزیز ، از پستی که گذاشتین استفاده کردم و لذت بردم

admin

مدیر و موسس انجمن

• مدیر کل
  • 1006 محبوبیت
  • 5344 ارسال

ارسالی 19 July 2014 - 11:49 PM

خوشحالم که پستم مفید بود واستون. به نظر من دسترسی سخت به محصولات خارجی اصلا دلیل موجهی برای دور زدن کپی رایت نیست. میدونم خیلی وقت ها مجبوریم اما از حق نگذریم اکثر ماها ترجیح میدیم همه چیز رو به قول معروف مفت و رایگان تهیه کنیم و اصلا فکر نمیکنیم که برای تهیه فلان چیز ماه ها و سال ها چندین نفر و یا حتی یک شخص شاید کلی وقت گذاشته باشن!
ولی خب دیگه ما خودمون دوس نداریم مثلا ویندوز اصلی بخریم، دلیلمون هم اینه که اونا ما رو تحریم میکنن! مثه اینه که یه شرکت بگه ما به شما ماشین نمیفروشیم بعد ماشین رو بدزدیم و بگیم باید به من ماشین میفروختید! حالا حتی در اینجا ما مشکل خرید هم نداریم ولی بازم به خاطر خیلی از دلایل شاید کمی منطقی و بسیاری دلیل غیر منطقی دلمون نمیخواد!
امیدوارم بازارچه دریچه و جرقه ای باشه به سوی فرهنگ رعایت کپی رایت - سخته اما شدنیه
pouyapor

عضو تازه وارد

• عضو انجمن
  • ستاره
  • 0 محبوبیت
  • 28 ارسال

ارسالی 20 July 2014 - 12:32 AM

با سلام و تشکر از همه عزیزان ایرانی، که به نحوی در پیشرفت ایرانی ها چه در داخل و جه خارج سهمی دارند.

خوب بودن، دزدی نکردن، کلاه برداری نکردن نیاز به قانون ندارد، دقیقا از زمانی که افرادی مانند وب سایت prestatool*s.ir آقای شروین پیدا شدند، انسان ها تصمیم گرفتن برای جلوگیری از پیشروی این افراد قانون تنظیم کنند.

پس قانون یک وسیله هست، که طبق شرایط تنظیم شده است و همیشه درست نیست، نه آقای شروینی که هنوز طبق قانون پیگیری نشده است نشان از این است انسان خوبی هست، نه وب سایت پرستاشاپ (همین سایت) که نماد اعتماد الکترونیکی ندارد، نشانی از بی اعتمادی و بد بودن!!!!

من خودم قربانی آقای شروین هستم، من عید از ایشان یک قالب خریداری کردم با هزینه نزدیک به 400 هزار تومان(فکر می کنم گرون ترین قالب ایشان خریداری کردم)، متاسفانه نتونست جمعش کنه، به صورت کاملا ناقص تحویل دادند، بعد گفتند قالب درست هست مشکلی ندارد، در این جا یاد این جمله معروف می افتم که میگه، "کسی که خوابیده رو می شه بیدار کرد، اما کسی که خودش رو زده به خواب هیچ وقت نمی شه بیدارش کرد" این روزگار اقای شروین هست. من بیشتر از هرچی از دزدی این کار مشکل دارم،

1. ایشان اصلا قالب رو خریداری کردند، بلکه یک قالب نال شده به من تحویل دادند، مطمئن هستم ایشان این نوشته ها رو می خونه، باز برای روشن شدن ذهنیت افکار عمومی (به قول خودشون) لاینسس تمامی قالب های خریداری کرده از جمله قالب من رو قرار بده تا همه بتونن ببینن، کاشکی ایشان حتی برای یکی از این قالب ها پولی پرداخت کردع بودند، اما به صورت کامل جدی در حال پیگیری کار ایشان هستم، من از کار اشتباه ایشان نمی گذرم، چندین انجمن المانی هستند که قالب های نال شده رو در اون جا قرار می دهند، طبق اطلاعات من ایشان نیز قالب ها رو اون جا تهیه کرده است.

2. دزدی رده بندی داره، ایشان بالاترین رده بندی رو به خودش اختصاص داده است. کاشکی فقط مشکل این بود قالب ها دزدی بودند، کاشکی مشکل فقط این باشد که قالب ها ناقص بودند، کاشکی مشکل این بود که ایشان فقط برنامه نویسی بلد نبودن، کاشکی مشکل این بود ایشان اخلاق و برخورد حرفه ای با مشتری رو بلد نیستند، ایشان تمامی مشکلات گفته شده و خیلی موارد دیگر رو با هم دارد.

من همیشه یک جلمه رو می گم، راه کچ هیچ وقت به منزل نمی رسد، زمان همه چی رو مشخص می کنه، کی می مونه و کیا می رن، من به ایشان گفته بودم، کار من رو خراب نکند، بهشون گفتم اگر کار رو درست انجام ندهند، هم ازشون شکایت می کنم، هم توی هر جایی که باشه واقعیت ها را بیان می کنم تنها به یک دلیل، افرادی دیگری مانند من قربانی ایشان نشود.
پس کسانی می فرمایند که قضاوت نباید انجام داد، یعنی باید بذاریم که دیگر افراد نیز پول خود را هدر دهند؟ یعنی نباید آگاهی دهیم؟
راستش من زمانی قصد خرید داشتم، کامل توی اینترنت رو جستجو کردم، که شاید نامی از ایشان به عنوان خلاف کار باشد، چون ایشان تنها و اخرین فرد نیستن که توی اینترنت از این کارها انجام داده بودند.
کاشکی این بخش قبل از عید راه اندازی می شد، اون موقع من هیچ وقت دچار دام ایشان نمی شدم.
متاسفانه مشکل بزرگتر در این زمینه این هست، خیلی افرادی که من باهاشون صحبت کردم و قربانی وب سایت ایشان شده اند، اطلاعات کافی در زمینه پرستا و اینترنت ندارند، فکر می کنند روال همین طوری هست که ایشان انجام می دهد، خیلی افراد با وب سایت های خوب، که حرفه ای کار انجام می دهند برخورد نداشته اند، تا بدونن لذت کار با مکان های حرفه ای به چه شکلی هستند.

باشد روزی که بدون نیاز قانون، انسان ها، انسانیت را به حد کمال برسانند
با تشکر و آرزوی موفقیت برای ایران و ایرانی
دانوش

مدیر پروژه

• مدیر کل
  • 572 محبوبیت
  • 5188 ارسال

ارسالی 20 July 2014 - 01:46 AM

دوست ندارم بحث رو به کپی رایت بکشونیم. اما چند کلمه کوتاه میگم.

بین استفاده غیر قانونی و انتشار غیر قانونی تفاوت از زمین تا آسمون هست.

ویندوز در ایران وجود نداره. پشتیبانی نداره و هیچ دفتر خدماتی هم نداره. بنابراین امید چندانی هم به درآمد از ایران نداره.
هیچ تولید کننده داخلی سیستم عامل تولید نمیکنه و این مورد خاص ضربه به اقتصاد کشور نمیزنه. هرچند دلیل خوبی نیست که ما دزدی کنیم ولی فعلا راه جایگزین مناسبی نیست (حتی اگر شما نسخه اصل ویندوز رو بخرید خدمات پس از فروش خوبی نمیگیرید و مایکروسافت در برابر شما احساس مسئولیتی ندارد) جز استفاده از لینوکس های رایگان یا مکینتاش رایگان.

در سایر موارد استفاده غیر قانونی ضربه بزرگی به صنعت نرم افزار ایران زده و ایران در زمینه فروش نرم افزار ضریب رشد نزدیک صفر داشته و دارد و هیچ جایگاهی در فروش نرم افزار در دنیا ندارد!
واقعا از این بابت باید تاسف بخوریم که همه روز به روز داریم به بزرگترین صنعت آینده دنیا در کشور خودمون ضربه ای میزنیم که سال های سال نمیتونیم جبرانش کنیم.
mohamad9245

عضو ویژه

• عضو انجمن
  • ستارهستارهستارهستاره
  • 9 محبوبیت
  • 277 ارسال

ارسالی 20 July 2014 - 10:28 AM

با سلام
متاسفانه مشکلی که بسیاری از ماها داریم این هست که عادت کردیم همه چیز رو بدون زحمت و راحت بدست بیاریم
اما باید در نظر بگیریم که برای یک اثر چقدر زحمت و وقت و هزینه ناشران مصرف شده
امیدوارم روزی بشه در کشور عزیز ما نیز همانند بسیاری از کشور ها حقوق ناشران نادیده گرفته نشه و حمایت از ناشران باعث پیشرفت و تعالی ما بشه
با احترام
saied

عضو جدید

• عضو انجمن
  • 1 محبوبیت
  • 8 ارسال

ارسالی 06 August 2014 - 11:37 PM

سلام

سـعید هستم .. همراه انجمن شاپ کیپر ..... تشکر می کنم بابت زجمات شما در این انجمن و اموزش ها و راهنمایی های خوب به دوستان .... ممنون بابت همه زحماتی که برای ارائه پرستا شاپ می کشید ...
ramtin2025

مدیر آی پرستا

• مدیر کل
  • 486 محبوبیت
  • 3399 ارسال
  • Locationiran

ارسالی 07 August 2014 - 12:03 AM

سلام
ممنون سعید جان و به انجمن خوش اومدی
وجود افرادی مثل شما که ارزش برای زحمات سایرین قائل میشن چه در اینجا و چه در انجمنهای دیگه واقعا باعث دلگرمیه.

موفق باشید
wolf1900

عضو جدید

• عضو انجمن
  • 1 محبوبیت
  • 7 ارسال

ارسالی 11 August 2014 - 05:27 PM

من با شما و بازارچه و انجمنتون در سایت اصلی پرستاشاپ در بخش ترجمه ورژن های مختلف آشنا شدم. اینکه شما وقت برای ترجمه گذاشتید مطمئنا علاقمند به پرستاشاپ هستید و در این راه هم مطمئنا تجربه خوبی دارید. پس به مطالب و کارهای شما در این بازار آشفته میشه اعتماد کرد.
nax00

عضو جدید

• عضو انجمن
  • 1 محبوبیت
  • 3 ارسال

ارسالی 21 August 2014 - 01:12 PM

ممنون از اطلاع رساني شما
mohsenali

عضو جدید

• عضو انجمن
  • 1 محبوبیت
  • 2 ارسال

ارسالی 08 September 2014 - 07:38 PM

تشکر بابت اطلاع رسانی.
mohsenali

عضو جدید

• عضو انجمن
  • 1 محبوبیت
  • 2 ارسال

ارسالی 18 October 2014 - 11:06 PM

سلام
بنده رو هم به لیست شاکیان سایت prestatool*s.ir اضافه کنید.
یک ماژول خریداری کردم و مبلغ رو پرداخت کردم ، اما هیچ پاسخی نگرفتم !!!!!
h.molavi

عضو تازه وارد

• عضو انجمن
  • ستاره
  • 0 محبوبیت
  • 22 ارسال

ارسالی 19 October 2014 - 03:49 AM

بیشتر این اتفاقات از عدم آگاهی مشتری و از عدم توضیحات کامل توسط خدمات دهنده است /
شرایط پشتیبانی باید دقیق شرح بدیم، به هیچ عنوان نباید سطح اگاهی همه مشتری ها در یک سطح بدونید . من خودم یک سری انتقادات به ipresta.ir داشتم و دارم که اگر روز اول یک توضیح به بنده داده میشد خیلی از اتفاقات رخ نمی داد .

البته من چون با هر 2 تا انجمن کار کردم خداوکیلی نسبت پشتیبانی ipresta.ir به prestatool*s.ir خیلی بهتر است ، تعداد پشتیبان دهنده هم بیشتر است ، بر طرف کردن اشکالات پرستا هم نسبت به prestatool*s.ir در سطح خیلی بالاتری هستند . تلفن تماس و یا میزان ساعات پشتیبانی هم وضع خیلی مناسب تری داره .

وجود نماد اعتماد ، بیشتر برای این است که سایت ثبت بشه و یک نفر به عنوان مسئول معرفی بشه ، که اگر مسائل حقوقی و قضایی اتفاق افتاد بشه راحت به صاحب سایت دسترسی پیدا کرد و مشکلات در وقت کمتری حل کرد .

در کل ipresta.ir خیلی از prestatool*s.ir بهتر است
ramtin2025

مدیر آی پرستا

• مدیر کل
  • 486 محبوبیت
  • 3399 ارسال
  • Locationiran

ارسالی 19 October 2014 - 08:16 AM

سلام
دوست عزیز شما تنها انجمن ها رو میتونید مقایسه کنید. سایر خدمات و فعالیتهای ما اصلا قابل قیاس با اون سایت کلاهبردار نیست
نسخه ما رو به نام خودشون منتشر کردند.
حتی مطالب ابتدایی و سرفصلهای انجمنشون هم کاملا کپی شده از انجمن ماست.
با دانلود قالبهای سرقت شده از سایتهای چینی و روسی ، اونها رو اسم اورجینال به ملت بیچاره غالب میکنند.
ماژولها و قالبهای ما رو بدون اجازه ما در سایتشون گذاشتند
به هزار بهانه تا بهشون تیکت بزنید یک هاست بی نام و نشان هم به شما غالب میکنند
و بسیاری موارد دیگه که بارها بهش اشاره شده و تکرارش بی مورده
خدمات خاص ما هم طراحی قالب و ماژول از پایه هست و به هیچ عنوان در این سایت وجود نداره (وقتی قالبهای رایگان (دزدیده شده) رو میتونن به ملت بفروشند چرا به خودشون زحمت طراحی بدهند)
سایر فعالیتهای ما مثل مدیریت ترجمه - بومی سازی - همکاری با سایت اصلی برای نسخه های rtl - نمایندگی لئوتم و .... همه در راستای توسعه سالم پرستاشاپ پارسی صورت گرفته است.
ضمنا دفتر پرستاشاپ هم مشغول به فعالیت شده و به محض کامل شدن ملزومات و مراحل اداری، رسما افتتاح و اعلام خواهد شد و کسانی که مایل باشند خواهند توانست قرارداد رسمی برای طراحی و خدماتشون تنظیم
کنند. نماد و شماره تماس و آدرس و ... هم با افتتاح دفتر حل خواهند شد. هر چند اعتبار ما، سابقه فعالیت سالم و صادقانه ماست و ما مشکلی از بابت نبود نماد تا به حال احساس نکرده ایم.

موفق باشید

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی