کلاه برداری با نام پرستاشاپ

Started By دانوش, May 22 2014 06:51 AM

108 پاسخ برای این موضوع
javangostar.ir

عضو انجمن

• عضو انجمن
  • ستارهستاره
  • 8 محبوبیت
  • 43 ارسال

ارسالی 13 October 2018 - 06:29 PM

متاسفانه وقتی نظارت درستی وجود نداره روی وب سایت ها این موضوع نیز به وجود میاد

moslem_dayani

عضو تازه وارد

• عضو انجمن
  • ستاره
  • 0 محبوبیت
  • 10 ارسال

ارسالی 05 January 2019 - 01:31 PM

به والله تا خودم گیر این موجودات نیفتادم باورم نمیشد حرفتون

چند روز پیش رفتم یه قالب بخرم ازشون ،قبل از خرید میگفت قالب هیچ مشکلی نداره و بسپارید به ما و فقط شما پول را واریز کنید

بعد که نصب کرده میبینم کار نمیده اسلایدرش بهشون میگم چرا کار نمیده میگه مشکل از هاستتونه میگم شما که گفتید تضمینی درست میشه میگه حالا بیاید این ماژول دیگه را بخرید تا درستش کنیم

مگه میشه یکی اینقدر حرومخور باشه

بهش مگم قالبو نمیخوام پولمو بده میگه برو شکایت کن

بخدا متقلب تر و احمقتر از این موجودات من تو عمرم ندیدم فکر میکنند اینجوری موندگار میمونن

Aliyeh

عضو انجمن

• عضو انجمن
  • ستارهستاره
  • 35 محبوبیت
  • 70 ارسال
  • Locationtehran

ارسالی 05 January 2019 - 03:18 PM

با تشکر از اطلاع رسانی شما

اگر کسی با چنین سایت هایی مواجه شد، آدرس سایت را در همین تاپیک اعلام نماید و اطلاع رسانی کند، تا دیگران هم مطلع شوند

Aliyeh

عضو انجمن

• عضو انجمن
  • ستارهستاره
  • 35 محبوبیت
  • 70 ارسال
  • Locationtehran

ارسالی 05 January 2019 - 03:34 PM

متاسفانه با چنین سایت های کلاهبرداری نه اینماد برخوردی می کنه و نه پلیس فتا

بنده 3 مهر ماه از یک سایتی خریدی انجام دادم، روز بعد با فروشگاه تماس گرفتم که سوال کنم ،محصولات خریداری شده چه زمانی به دستم میرسه،  شخص جواب دهنده، اعلام کرد که سایت تعطیل می باشد و شما خریدی انجام نداده اید، اعلام کردم که سایت فعال می باشد و خرید انجام داده ام به بنده رسید هم نمایش داده شده، اما باز آن شخص بر حرف خود مصمم بود و حرف خودش را میزد

با پشتیبانی درگاهی که وجه را پرداخت کرده بودم، تماس گرفتم و شماره کارتم را اعام کردم، ایشان گفتند که پرداخت شما تایید شده به حساب فلان شخص واریز شده، شماره تماس فرد را به بنده دادند و گفتند اگر جوابگو نبودن ، تیکت ارسال کنید تا رسیدگی کنیم، چندین مرتبه با شخص تماس گرفتم و ایشان جوابگو نبودن، دو مرتبه با فروشگاه تماس گرفتم و گفتم، وجه من به حساب این شخص واریز شده، گفتند که چنین شخصی را نمی شناسند و اینجا کار نمیکند

به سایت اینماد رفتم و از فروشگاه که دارای نماد بود شکایت کردم و همچنین به سایت پلیس فتا رفتم و از آن شخص و فروشگاه شکایت کردم

بعدازظهر همان روز با شماره ای که پشتیبانی درگاه به بنده داده بودن تماس گرفتم و شخص موردنظر جواب دادن و گفتن برای این سایت بنده درگاه گرفتم اما ایشان به نام خودشان منتقل نکردند از طریق پشتیبانی درگاه در ارتباط باشید

خلاصه روز 7 مهر وجه بنده با کمک تیم پشتیبانی درگاه به حسابم برگشت داده شد

روز 26 مهر ماه از طرف پلیس فتا با بنده تماس گرفتن و گفتن شما شکایت کرده بودید، مشکلتان حل شده؟ بعد از 3 هفته تازه یاد من افتادن

از سایت اینماد هم تماسی با بنده انجام نشد

general2

عضو انجمن

• عضو انجمن
  • ستارهستاره
  • 12 محبوبیت
  • 68 ارسال

ارسالی 16 May 2019 - 04:47 PM

سلام

از سایتی قالبی خریداری کردم (اسم سایت در تاپیک ها به کرات اومده!) ...

روی هاستی به من تحویل دادند ...

الان هاست رو عوض کردم و قالب رو درون پوشه تم ریختم ؛ قالب رو در هاست قبلی استخراج کردم ؛ حجمش 15 مگ بیشتر نیست ؛این حجم درسته؟  (این روش گفته خودشون بود)

ولی هنگام نصب پیغام میده که شما اجازه فعال کردن این ماژول رو ندارید!

دامنه هم عوض نشده که بحث لایسنس پیش بیاد!

هرچی هم این عبارت رو جستجو میکنم همین تاپیک آی پرستا میاد!!

چه کنم ؟ باید چیزی ازشون بخوام یاد راه حلش دست خودمه؟

admin

مدیر و موسس انجمن

• مدیر کل
  • 1004 محبوبیت
  • 5314 ارسال

ارسالی 16 May 2019 - 11:36 PM

اگر از سایت نامعتبری که اسمش اومده خرید کردید شدیدا توصیه میکنم استفاده از قالب رو متوقف کنید چون بعدها ضرر بیشتری براتون خواهد داشت

از قالب هم باید از بخش "تنظیمات - قالب ها" خروجی بگیرید نمیشه پوشه تم رو صرفا کپی کنید در هاست جدید

general2

عضو انجمن

• عضو انجمن
  • ستارهستاره
  • 12 محبوبیت
  • 68 ارسال

ارسالی 17 May 2019 - 09:58 PM

اگر از سایت نامعتبری که اسمش اومده خرید کردید شدیدا توصیه میکنم استفاده از قالب رو متوقف کنید چون بعدها ضرر بیشتری براتون خواهد داشت

از قالب هم باید از بخش "تنظیمات - قالب ها" خروجی بگیرید نمیشه پوشه تم رو صرفا کپی کنید در هاست جدید

واقعا؟ مثلا چه ضررهایی؟ عجب

به همین شکل که شما گفتید خروجی گرفتم ... بعد اونجا هم کپی کردم و بعد رفتم تنظیمات و زدم نصب قالب ... که اون پیام اومد ... الان راهی نداره؟

admin

مدیر و موسس انجمن

• مدیر کل
  • 1004 محبوبیت
  • 5314 ارسال

ارسالی 18 May 2019 - 04:38 PM

نه متاسفانه. نیاز به کمک یک متخصص دارید که البته طبق قوانین سایت نمیتونیم در این زمینه کمکتون کنیم

در خصوص ضررهایی که گفتم هم لطفا این لینک رو مطالعه کنید:

https://ipresta.ir/b...line-store.html

Amir_Nabati

عضو جدید

• عضو انجمن
  • 1 محبوبیت
  • 3 ارسال

ارسالی 18 August 2019 - 10:14 AM

من تو سایت اصلی پرستاشاپ چک کردم تنها سایتی که در ایران به عنوان سایت متخصص اسمش اورده شده ipresta هست.

j8so_ipresta.jpg

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی