گذاشتن تبلیغ کانال تلگرام در سایت به چه روشی؟

Started By nasimparsi, Dec 10 2015 06:23 PM

2 پاسخ برای این موضوع
nasimparsi

عضو ویژه

• عضو انجمن
  • ستارهستارهستارهستاره
  • 54 محبوبیت
  • 378 ارسال

ارسالی 10 December 2015 - 06:23 PM

بادرود و خسته نباشید

دوستان به نظر شما بهترین راه تبلیغ کانال تلگرام سایت فروشگاهی چیه؟ توی پرستاشاپ باید چگونه تبلیغ تلگرام سایت رو قرار داد؟

از دید شما چه شیوه ای برای تبلیغ کانال تلگرام بهتر است؟

با سپاس
ALI_AX69

عضو جدید

• عضو انجمن
  • 5 محبوبیت
  • 4 ارسال

ارسالی 11 December 2015 - 12:38 AM

جواب سوال اولتون : تبلیغ تو تلگرام راه های مختلف داره مثل تبلیغ تو سایر گروه ها یا گذاشتن است کانالتون زیر پست ها و .....

سوال دوم: توی پرستا هم جای به خصوصی سراغ ندارم که دیده باشم اما می تونید دستی وارد کنید( اگه قالبتون رو بگید راهنماییتون می کنم)

سوال سوم: از نظر من اینکه پست های خوبی بذاری و زیر پست هات اسم کانالتو بنویسی تا هر کسی شیر میکنه کسی که خوشش می یاد بتونه ببینه.

پیروز باشید

nasimparsi

عضو ویژه

• عضو انجمن
  • ستارهستارهستارهستاره
  • 54 محبوبیت
  • 378 ارسال

ارسالی 12 December 2015 - 12:47 PM

جواب سوال اولتون : تبلیغ تو تلگرام راه های مختلف داره مثل تبلیغ تو سایر گروه ها یا گذاشتن است کانالتون زیر پست ها و .....
سوال دوم: توی پرستا هم جای به خصوصی سراغ ندارم که دیده باشم اما می تونید دستی وارد کنید( اگه قالبتون رو بگید راهنماییتون می کنم)
سوال سوم: از نظر من اینکه پست های خوبی بذاری و زیر پست هات اسم کانالتو بنویسی تا هر کسی شیر میکنه کسی که خوشش می یاد بتونه ببینه.
پیروز باشید

سپاس گزار

راستش با کمک یکی از دوستان تونستم قالب پانیذ رو تهیه و نصب کنم. به نظرم همین جایی که http://ipresta.irدر نظر گرفته بهترین جا باشه

توی قالب پانیذ به نظرم اگر بشه میون منوی بالایی کالاها و اسلایدر یک تبلیغ باریک و بلند رو به موازات اسلایدر قرار داد خیلی خوب اشه (یا اینکه شاید این نظر اشتباه هست و باید جای دیگه ای قرار بگیره و اونجا بهتره؟

bb1o_capture.jpg

اگر ممکنه درباره ی چگونگی این کار راهنمایی بفرمایید

این نشانی سایت هست:
http://echista.ir

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی