پشتیبانی سایت

Started By developzoom, Aug 09 2016 10:15 PM

بدون پاسخ
developzoom

    عضو تازه وارد

  • عضو انجمن
  • ستاره
  • 0 محبوبیت
  • 11 ارسال

ارسالی 09 August 2016 - 10:15 PM

این روزها که بازار تجارت الکترونیک داغ است، هر تجارتی (چه سنتی و چه مدرن) از یک سوپرمارکت محلی گرفته تا شرکت های بزرگ بین المللی نیاز به داشتن یک وبسایت زیبا و پویا را در خود احساس می کنند. یک وبسایت زیبا حتما می تواند نظر مشتریان شما را در نگاه اول جلب کند و مشتری را به سوی سایت شما سوق دهد. اما آیا شما به عنوان صاحب تجارت(سایت)خود، بازدیدکنندگان را فقط برای مشاهده یک یا چند بار از سایتتان می خواهید یا تمایل دارید مشتری با شما تعامل مالی و همکاری داشته باشد ؟!!
قطعا خواسته شما مورد دوم است !
تجارت شما هر چه که باشد، سایت فروشگاهی، سایت خبری، سایت علمی، سایت آموزشی یا در هر زمینه دیگری، حتما از ایجاد سایت هدفی دارید … اما هدف شما فقط با طراحی زیبای سایت تحقق نمی یابد !
 
پشتیبانی سایت چیست ؟
 
از آنجایی که تکنولوژی به سرعت در حال پیشرفت است و هر روز مدل های زیادی برای تجارت الکترونیک ارائه می شود، به همین خاطر دنیای برنامه نویسی و طراحی سایت دستخوش تغییرات زیادی است.
 
اینجاست که پشتیبانی سایت اهمیت خود را نشان می دهد. زمانی که طراحی و پیاده سازی سایت شما تمام می شود در معرض دید عموم قرار می گیرد این پشتیبانی سایت است کاربران را در سایت شما نگه می دارد و باعث افزایش بازدید روزانه و در نتیجه درآمد بشیتر شما خواهد شد.
اضافه کردن محتوای جدید، پشتیبانی فنی، رفع مشکلات احتمالی، اضافه کردن صفحه و ویژگی های جدید به سایت، به روز رسانی سایت و مهم ترین آنها یعنی حفاظت از اطلاعات سایت شما و خیلی موارد دیگر می تواند از خدمات پشتیبانی سایت باشد.
 
شرکت های زیادی در زمینه طراحی و برنامه نویسی سایت مشغول به فعالیت هستند ولی در زمینه پشتیبانی سایت که خیلی مهم تر و حساس تر از بخش آماده سازی سایت است به صورت جدی فعالیت نمی کنند.
 
Website-Support-Services-1.jpg
 
تیم پشتیبانی سایت دولوپ زوم (DevelopZoom) در جهت ارائه خدمات پشتیبانی سایت و نگهداری سایت فعالیت می کند.
 
برخی از خدمات پشتیبانی تیم دولوپ زوم(DevelopZoom):
 
خدمات محتوایی: هر سایتی برای جلب نظر مشتریان خود نیاز به محتوایی جدید و با ارزش دارد. تیم پشتیبانی دولوپ زوم با نویسنده هایی مجرب در زمینه های مختلف آماده تولید محتوای جدید و با ارزش برای سایت شما می باشد.
پشتیبانی فنی: همه سایت ها از زمانی که منتشر می شوند نیاز به یک پشتیبان فنی دارند که همیشه در دسترس باشدو مشکلات احتمالی سایت را قبل از اینکه کاربران آن را ببینند برطرف کند. تیم برنامه نویسی دولوپ زوم این وظیفه مهم را برای شما انجام می دهد تا خیالتان از آماده به کار بودن سایتتان برای همیشه راحت باشد.
اضافه کردن ویژگی های جدید: ممکن است شما در حین کار با سایتتان متوجه شوید که سایت شما نیاز به امکاناتی جدید برای تعامل بیشتر با مشتریان دارد. این امکانات می تواند شامل ایجاد صفحه ای جدید برای سایت، برنامه نویسی و ایجاد ماژولی جدید برای سایت و حتی طراحی جدید برای بخش های مختلف سایت شما باشد.
به روز رسانی سایت: همانطور که گفته شد تکنولوژی هر روز در حال پیشرفت است و برای به روز بودن و پیشگیری از خطاهای احتمالی در سایت، باید سایت خود را همیشه به روز نگه دارید.
حفاظت از اطلاعات: اطلاعات هر سایتی منبع ارزشمند و اختصاصی برای صاحبان آن سایت است که شاید ماه ها یا حتی سال ها برای جمع آوری آن زحمت کشیده باشندو ما از اطلاعات شما محافظت خواهیم کرد.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی