ماژول یکپارچه درگاه پرداخت (تمام بانک ها)

بهترین ماژول پرداخت بانکی برای تمامی درگاه های بانکی ایران. امن ترین و پر امکانات ترین ماژول پرداخت حرفه ای و یکپارچه

مشخصات

سازگار با 1.6بله
زمان تحویلآنی
سریال فعال سازیدارد
نصب رایگانخیر

با خرید این محصول شما می توانید تا 9 امتیاز وفاداری دریافت نمایید ( تخفیف در خرید های بعدی ).


98,000 تومان

بدون شک یکی از دغدغه های مدیران فروشگاه های اینترنتی فراهم ساختن یک درگاه پرداخت امن و کم اشکال برای فروشگاه است. اگر درگاه پرداخت مطمئن و دارای کمترین اشکال و خطا داشته باشید، مشتریان کمتری را از دست خواهید داد و خیالتان از بابت امنیت فروشگاه راحت خواهد بود.

از همان سال اول تاسیس وب سایت پرستاشاپ فارسی ایده ماژول یکپارچه پرداخت که بتواند همگی درگاه ها را یک جا فراهم کند را با همکاران خود در میان گذاشته بودیم، اما تغییر نسخه ها و فراهم نیودن شرایط مناسب مانع نوشتن چنین ماژولی شد. از حدود یک سال پیش راهکارهای مختلفی برای ماژول های پرداخت را بررسی کرده و با توجه به تجربه 5 ساله در زمینه طراحی و پیاده سازی ماژول های پرداخت، از حدود 6 ماه پیش فرآیند طراحی و توسعه این ماژول کلید خورد.

چرا این ماژول بهترین ماژول پرداخت است؟

تجربه و تخصص آی پرستا در مدت 5 سال گذشته، استفاده از تخصص آکادمیک و اشراف کامل به مباحثی مانند تجربه کاربری و امنیت در پرداخت اینترتی باعث شد تا شاهد طراحی ماژولی بهینه تر برای پرداخت باشیم. با توجه به امکانات جدیدی که در این ماژول در نظر گرفته شده و توجه ویژه به مبحث تجربه کاربری (UX) و رابط کاربری (UI) این ماژول تبدیل به کارآمدترین ماژول پرداخت پرستاشاپ شده است. در این ماژول توجه ویژه ای به هدایت صحیح مشتری و رها نکردن او در فرایند پرداخت شده است تا هنگامی که مشتری با خطا مواجه می شود سردرگم نشده و یا پرداخت را رها نکند.

آیا این ماژول رایگان است؟

در ابتدا تصمیم بر این بود تا این ماژول به عنوان یک ماژول تجاری عرضه شده و به فروش برسد، اما با تصمیم تیم فنی آی پرستا این ماژول به صورت دو نسخه رایگان و تجاری عرضه می شود. نسخه رایگان با امکانات کمتر و تعداد درگاه های کمتر ولی نسخه تجاری با امکانات کامل و درگاه های بیشتر. این ماژول حتی در نسخه رایگان همچنان برترین ماژول پرداخت پرستاشاپ است! بنابراین اگر به دنبال یک ماژول رایگان پرداخت و کم نقص برای پرستاشاپ بودید، کافیست ماژول را دانلود کرده و استفاده نمایید.

فهرست امکانات نسخه رایگان

دارای درگاه های بانکی ملت (به پرداخت)، سامان و پارسیان (درگاه های جدیدتر به زودی)

امکان ثبت سفارشات قبل از انتقال منتشری به بانک یا بعد از آن

امکان فعال سازی ثبت سفارشات دارای خطا در پرداخت با وضعیت خطا

نمایش پیام های خطای قابل فهم و کاربردی

نمایش دکمه های «تلاش مجدد» و «انتخاب شیوه پرداخت دیگر» در صورت بروز خطا

نمایش فرم ارسال پیام سفارش پس از ثبت سفارش

فهرست امکانات نسخه پیشرفته

دارای تمامی امکانات نسخه رایگان

دارای درگاه های بانکی ملت (به پرداخت)، سامان، پارسیان، آسان پرداخت و زرین پال (درگاه های جدیدتر به زودی)

امکان فعال سازی پرداخت با اجازه مدیر سایت

امکان ارسال پیامک و ایمیل برای مشتری بعد از صدور مجوز پرداخت (نیاز به ماژول پیامک)

امکان پرداخت سفارشات ایجاد شده از بخش مدیریت

امکان پرداخت ما به تفاوت سفارش های ویرایش شده (افزودن محصول به سفارش توسط مدیر)

فهرست درگاه های موجود در این ماژول

 • ماژول درگاه به پرداخت ملت (بانک ملت)
 • ماژول درگاه تجارت الکترونیک پارسیان (بانک پارسیان)
 • ماژول درگاه اینترنتی سامان کیش (بانک سامان)
 • ماژول درگاه زرین پال (فقط در نسخه تجاری)
 • ماژول درگاه آسان پرداخت (فقط در نسخه تجاری)

 • توجه: این درگاه ها به زودی تکمیل می شود

شرح امکانات نسخه پیشرفته

امکانات نسخه پیشرفته این ماژول امکاناتی بسار کاربردی و منحصر به فرد است که تا کنون هیچ ماژول پرداختی چنین امکاناتی را ارایه نکرده است. در ادامه شرح این امکانات و کاربردهای آن را می خوانید.

پرداخت فقط با اجازه مدیر سایت

اگر محصولات فروشگاه شما دارای وضعیتی مشخصی در انبار نیست و همه سفارشات شما قبل از پرداخت، میبایست توسط مدیر سایت تایید شوند و سپس پرداخت به صورت آنلاین انجام شود این ماژول به راحتی این امکان را فراهم میکند. اکثر کاربران برای فراهم کردن این امکان ماژول فیش بانکی را نصب میکنند و مبلغ را به صورت کارت به کارت دریافت میکنند و به صورت دستی سفارش را تایید میکنند. اما با استفاده از این ماژول یکپارچه نیازی به این فرایند نیست.
سفارشات مشتریان ثبت شده و پیامی مناسب نمایش داده می‌شود که مشتری را آگاه می‌کند که برای تایید سفارش خودش منتظر باشد. پس از تایید مدیران (با تغییر وضعیت سفارش) سایت یک ایمیل و یک پیامک (در صورت فعال سازی) برای مشتری ارسال شده و وی را از تایید سفارشش آگاه می‌کند. مشتری می تواند با رفتن به صفحه جزپیات سفارش لیست گزینه های پرداخت را مشاهده کرده و سفارشش را نهایی کند.

پرداخت سفارشات ایجاد شده از بخش مدیریت

در پرستاشاپ امکانی وجود دارد که مدیران می‌توانند برای مشتری سفارش ایجاد کنند. برای این کار کافی است از بخش سفارشات روی «افزودن جدید» کلیک کنید. مدیران فروشگاه ها همیشه از نبود راهی برای پرداخت سفارشاتی که توسط مدیران ایجاد می‌شوند گله مند بودند. با این ماژول کافی است سفارش را در وضعیت «در انتظار پرداخت» ثبت کنید تا مشتریان بتوانند آن را پرداخت کنند.

پرداخت سفارشات ویرایش شده

فرض کنید مشتری شما سفارشی را ثبت کرده و آن کالا را در فروشگاه خودتان ندارید و یا مشتری قصد دارد سفارش خودش را تغییر دهد. در پرستاشاپ امکان ویرایش سفارش مشتری، از جمله ویرایش قیمت، افزدن و حذف محصول، وجود دارد. اما اگر به طور مثال محصولی به سفارش مشتری اضافه کنید هزینه پرداخت شده از مبلغ کل سفارش مشتری کمتر خواهد شد. بنابراین باید راهی برای پرداخت مابه تفاوت سفارش پیدا کنید. برخی کاربران به دنبال ماژول هایی برای پرداخت مبلغ دلخواه هستند ولی با این ماژول حرفه‌ای نیازی به ماژول پرداخت دلخواه برای سفارشات خود ندارید. بعد از هر بار ویرایش سفارش می‌توانید سفارش را در وضعیت «در انتظار پرداخت» قرار دهید تا مجدد از بخش جزئیات سفارش در تاریخچه سفارشات قابل پرداخت باشد. توجه کنید که مشتری فقط تفاوت هزینه ایجاد شده را پرداخت میکند و همه مبالغ پرداخت شده به صورت جداگانه در سفارش مشتری ثبت می‌شود.

منتظر امکانات جدیدتر باشید...!

اندازه فایل : 264.41 KB, دانلود: 816
 • مشتریان وفادار

  با خرید هر محصول ، بن تخفیف هدیه می گیرید و در خرید های بعدی تخفیف شگفت انگیز دریافت میکنید

 • سوالی دارید ؟

  در مورد این محصول سوالی دارید ؟ با پشتیبانی فروشگاه ما تماس بگیرید ، در خدمتتان هستیم

 • پشتیبانی در انجمن

  هر محصول در انجمن پرستاشاپ فارسی ، تاپیکی اختصاصی دارد که میتوانید سوالات و یا نظرات خود را در آن مطرح کنید و در جریان روند تغییرات و آپدیتهای محصول باشید

 • دامنه مورد استفاده

  در مراحل خرید خود ، نام دامنه ای که قرار هست محصول را بر روی آن نصب نمائید با دقت وارد نمائید زیرا محصول تنها بر روی آن دامنه فعال خواهد شد.