هاست پرستاشاپ برتینا

مهدی شاد
1398-03-06 18:16:24
501

 

از ابتدای راه اندازی سایت پرستاشاپ فارسی، یکی از دغدغه های کاربران انتخاب هاستینگ معتبر و مناسب بوده است. با این که همواره درخواست هایی از هاستینگ های مختلف برای راه اندازی بخش سرور، یک ریسلری یا روش های دیگر به ما ارایه شده و این یک فرصت مناسب برای درآمدزایی مجموعه ما بود، اما با توجه به این که این کار مستلزم پذیرش مسئولیت حرفه ای بوده است و نیاز به دانش فنی کافی در این زمینه دارد، همیشه از پذیرش آن خودداری کرده و کاربران را تشویق به استفاده از هاستیگ های شناخته شده به تشخیص خودشان میکردیم.

از طرفی فاصله گرفتن مجموعه آی پرستا از ارایه هاستینگ و یا توصیه مستقیم یک هاستینگ نمی تواند مانع از تبلیغات برخی شرکت ها و افراد با نام «هاست پرستاشاپ» شود. در برخی مواقع این تبلیغات به یک کلاه برداری ختم شده و از اعتماد کاربران سوء استفاده شده است. از این جهت ما همواره در این فکر بودیم که بتوانیم با هدایت بهتر کاربران به سمت یک هاست مناسب از دغدغه آن ها بکاهیم تا با آسودگی بیشتری به توسعه کسب و کار در فروشگاه آنلاین خود بیاندیشند.

کاربران زیادی در گروه تلگرامی و تیکت و انجمن از خدمات شرکت های مختلف از جمله برتینا سوال می پرسیدند. هرچند با رصد شبکه های اجتماعی و تحقیقات می توانستیم شرکت های مختلف را اعتبار سنجی نماییم، هرگز شرکتی را به کاربران به طور مستقیم توصیه نکردیم.

پس از مدتی شرکت برتینا با دعوت از تیم آی پرستا تقاضای یک جلسه رسمی در تهران و در محل شرکت برتینا نمودند. با توجه به این که در زمانبندی شرکت ما برنامه سفر به تهران، برای تهیه ویزای کاری فرانسه جهت ملاقات با مدیران پرستاشاپ جهانی، پیش بینی شده بود، در همان تاریخ ، این برنامه را نیز اضافه کردیم و ملاقات به سرعت انجام شده و موارد مختلفی در جلسه مطرح شد.

در این جلسه شرکت محترم برتینا با معرفی هاست پرستاشاپ، پیکربندی هایی که برای این سرورها در نظر گرفته اند را شرح دادند. تیم ما با بررسی چند وبسایت با حجم دیتای بالا در این سرورها میزان کارایی آن را مورد سنجش قرار داد. در این بررسی ها کیفیت بسیار مناسب سرور و کانفیگ اعمال شده مشخص شد. با این حال برای اطمینان بیشتر، 7 روز گارانتی بازگشت وجه نیز برای این سرویس در نظر گرفتند تا کاربران پرستاشاپ نگرانی برای تهیه هاست مناسب نداشته باشند.

در ملاقات های بعدی بازدیدی از دیتاسنتر شرکت برتینا داشتیم و سرور آی پرستا به این شرکت منتقل شد. همچنین با گفتگوهای انجام شده شرکت برتینا به ما اطمینان لازم را در مورد پاسخگویی ویژه به تیکت های مرتبط با پرستاشاپ دادند.

مزایای استفاده از هاست پرستاشاپ برتینا :

  1. این هاست توسط تیم آی پرستا و بر روی چند سایت تست شده است
  2. نصب و فعال بودن پیش نیازهای پرستاشاپ با نظر تیم آی پرستا
  3. هفت روز گارانتی برای تست سرویس
  4. امکان ارائه SSL روی تمامی پلن ها
  5. استفاده از هارد پر سرعت SSD
  6. استفاده از سیستم عامل تجاری کلاد لینوکس
  7. فعال بودن سیستم MemCache
  8. پشتیبانی ویژه هاست پرستاشاپ
  9. برتینا نماینده گوگل در ایران است

اینکه مجموعه ای از نیازهای یک فروشگاه اینترنتی توسط شرکتی مانند برتینا برطرف شود و صاحب فروشگاه از مراجعه به سایتهای مختلف بی نیاز باشد ، از نظر ما امتیاز بسیار بزرگیست. شما میتوانید در کنار هاست یا سرور، SSL ،دامنه، سرویس ایمیل و تبلیغات گوگل ادوردز را در پنل خود داشته باشید.

پس توجه داشته باشید که در حال حاضر ، هاست پرستاشاپ برتینا تنها هاستی میباشد که با توجه به تست ها و بررسی های انجام شده توسط مدیران آی پرستا مستقیما توصیه میگردد. هرچند از نظر حقوقی همچنان مسئولیت این سرویس ها با خود شرکت برتینا بوده و آی پرستا تنها از لحاظ عملکرد و کارایی سیستم آن را به شما پیشنهاد میدهد. امیدواریم که شرکت برتینا در زمینه ارایه هاست پرستاشاپ ، عملکرد خوب و شایسته ای داشته باشد و خیال پرستاشاپی های عزیز را از دغدغه هاست راحت نماید.

جهت مشاهده هاست پرستاشاپ برتینا روی لینک روبرو کلیک کنید: هاست پرستاشاپ برتینا

پیروز باشید

تیم پرستاشاپ فارسی، آی پرستا

(0 رای)
0 5 1 0
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*