با گسترش ارائه‌ی محصولات و خدمات مختلف در بسترهای آنلاین، نیاز به استفاده از یک درگاه امن، مطمئن و پرسرعت بیش از پیش محسوس است. عدم استفاده از یک درگاه پرداخت آنلاین با کیفیت و سرعت مطلوب، ضررهای بسیار زیادی را برای کسب‌وکار شما به دنبال خواهد داشت. شرکت‌های زیادی درگاه پرداخت اینترنتی (Internet Payment Gateway) ارائه می‌کنند؛ در ادامه به مهم‌ترین ویژگی‌هایی که باید به هنگام انتخاب درگاه پرداخت آنلاین مورد توجه قرار گیرند، می‌پردازیم.


سهولت در دریافت درگاه پرداخت اینترنتی

دریافت درگاه پرداخت به صورت مستقیم و از ارائه‌کنندگان زیرساخت‌های پرداختی (PSPها) فرایندی بسیار زمان‌بر، پیچیده و نیازمند مجوزهای متعدد است. به عنوان مثال دریافت نماد اعتماد الکترونیکی -که تنها یکی از مجوزهای مورد نیاز است- چند هفته زمان شما را خواهد گرفت. شرکت پی‌پینگ به عنوان پرداخت‌یار رسمی بانک مرکزی، امکانی فراهم کرده تا صاحبان کسب‌وکار به راحتی و در کم‌ترین زمان ممکن، از یک سیستم یکپارچه‌ی مدیریت پرداخت بهره‌مند شوند. تمام خدمات پی‌پینگ مانند صفحه شخصی پرداخت، آیتم مالی، فاکتور آنلاین و ...در بستر وبسایت شما یا حتی خارج از آن و بدون داشتن سایت، قابل استفاده است.


چگونگی پشتیبانی شرکت ارائه‌دهنده‌ی درگاه پرداخت آنلاین

چگونگی پشتیبانی شرکت ارائه‌دهنده‌ی درگاه پرداخت آنلاین


هر درگاه پرداخت آنلاینی ممکن است با مشکلاتی روبرو شود؛ نحوه‌ی پشتیبانی شرکت ارائه‌دهنده‌ی درگاه در چنین مواقعی بسیار مهم است. اگر این شرکت‌‌ها در برابر مشکلات به‌وجودآمده جوابگو نباشند، زیان‌های جبران‌ناپذیری به کسب‌وکار شما وارد می‌شود. پرداخت یار پی‌پینگ، علاوه بر پشتیبانی آنلاین (چت آنلاین) و تلفنی، راهنمای کاملی فراهم کرده است؛ کاربران با مراجعه به راهنمای پی‌پینگ می‌توانند مشکلات احتمالی پیش‌آمده را برطرف نمایند.


نحوه‌ی تسویه حساب و تعرفه‌های منعطف

اکثر شرکت‌های ارائه‌دهنده‌ی درگاه پرداخت آنلاین، پلن‌های ثابتی به همه‌ی کسب‌وکارها ارائه می‌دهند؛ به این معنا که دست شما برای انتخاب سرویسی متناسب با نوع کسب‌وکارتان، بسته است و مجبورید از پلن‌های ثابت تسویه حساب و کارمزد استفاده کنید. پرداخت‌یار پی‌پینگ، پلن‌های مختلفی ارائه کرده است تا استفاده از خدمات پرداختی برای هر کسب‌وکاری به صرفه باشد.
نامنظم بودن و وجود اختلال در تسویه حساب بعضی از شرکت‌های پرداختی، نارضایتی‌های بسیاری را برای مشتریان آن‌ها به وجود آورده است. پی‌پینگ امکانی فراهم آورده تا بتوانید هر روز به صورت خودکار، فرایند تسویه حساب را انجام دهید. برای آشنایی بیش‌تر با پلن‌های تسویه‌ حساب به صفحه‌ی ثبت نام پی‌پینگ مراجعه کنید.


تراکنش‌های پایدار و بدون قطعی با پی‌پینگ

الگوریتم‌های پی‌پینگ به گونه‌ای طراحی شده‌اند که در هر لحظه بهترین و سریع‌ترین درگاه برای انجام تراکنش در سایت شما انتخاب شود. به عبارت دیگر، در ساعات مختلف شبانه‌روز، بار ترافیکی درگاه‌های مختلف پرداخت، متفاوت است؛ لذا لازم است تا برای انجام تراکنش به صورت پایدار و بدون قطعی، درگاهی انتخاب شود که بار ترافیکی کم‌تری دارد؛ پرداخت‌یار پی‌پینگ با بررسی همه‌ی جوانب، سایت شما را به بهینه‌ترین و پرسرعت‌ترین درگاه وصل می‌کند.


اتصال پرسرعت به درگاه پرداخت آنلاین

اتصال پرسرعت به درگاه پرداخت آنلاین


یکی از مهم‌ترین معیارها در انتخاب شرکت ارائه‌دهنده‌ی خدمات پرداختی، سهولت در اتصال درگاه پرداخت به سایت شماست. با استفاده از پلاگین ها، SDK و APIهای درگاه پرداخت پی‌پینگ، به راحتی و در کم‌ترین زمان ممکن می‌توانید سایت خود را به درگاه پرداخت امن و پرسرعت متصل نمایید. علاوه بر آن، امکان استفاده از ابزارهای مدیریت پرداخت پی‌پینگ، بدون نیاز به وبسایت نیز فراهم شده است.


نرم‌افزار فروشگاهی پی‌پینگ

نرم‌افزار فروشگاهی پی‌پینگ، خدمتی یکپارچه و کامل برای مدیریت مالی انواع فروشگاه‌‌‌هاست. با اتصال دستگاه‌های مختلف فروشگاهی مانند پوز، چاپگر، بارکدخوان، ترازو و ... به نرم‌افزار فروشگاهی پی‌پینگ، به راحتی قادر خواهید بود تمام صورت‌حساب‌های مالی خود را به صورت یکپارچه مدیریت کنید. در نرم‌افزار فروشگاهی پی‌پینگ، امکان استفاده از خدمات متنوع مانند آیتم مالی، فاکتور آنلاین و ... وجود دارد. نرم‌افزار پی‌پینگ، این امکان را به شما می‌دهد تا پرداخت‌ها را با استفاده از پوز، به صورت نقدی یا از طریق درگاه آنلاین پرداخت انجام دهید.


راهکار یکپارچه پرداختی پی‌پینگ

مدیریت مالی یک کسب‌وکار، فرایند نسبتا زمان‌بر و پیچیده‌ای است. شرکت پرداخت‌یار پی‌پینگ، پلتفرمی یکپارچه فراهم آورده تا صاحبان کسب‌وکار به راحتی و بدون صرف زمان زیادی برای توسعه‌ی زیرساخت، مدیریت مالی خود را انجام دهند. با استفاده از راهکار جامع مالی پی‌پینگ، امکان گزارش‌گیری حرفه‌ای از فاکتورهای صادر شده و میزان فروش شما فراهم شده است. حساب پی‌پینگ شما، به راحتی به دستگاه‌های فروشگاه‌تان مانند پوز، استند، چاپگر و … متصل می‌شود و به یک نرم‌افزار فروشگاهی تمام عیار تبدیل می‌گردد.
برای آشنایی بیش‌تر با درگاه پرداخت آنلاین پی‌پینگ، به راهنمای پی‌پینگ مراجعه کنید. همچنین می‌توانید پس از مشاهده‌ی تعرفه‌ها، در کم‌ترین زمان ممکن حساب خود را بسازید. پس از تایید مدارک هویتی، درگاه پرداخت اینترنتی به شما اختصاص می‌یابد.

محتوای این پست تبلیغاتی است و آی پرستا مسیولیتی در قبال صحت اطلاعات ارایه شده ندارد.

(1 رای)
5 5 1 1
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*