آموزش تنظیم ترکیبات در پرستاشاپ

Started By mehranjo, Dec 03 2014 12:48 PM

47 پاسخ برای این موضوع
alirezaramezan

عضو انجمن

• عضو انجمن
  • ستارهستاره
  • 5 محبوبیت
  • 32 ارسال

ارسالی 31 December 2015 - 10:36 AM

سلام دوستان
مطالب بالا رو خوندم و خیلی ممنون
شرایط را در نظر بگیرید که مشتری یک ترکیب را خرید می کند و دیگر موجود نیست.
۱. آیا می توان کاری کرد که مثلا رنگ غیر فعال شود !؟ اگر بله آیا در خصوص ترکیبات دو لایه هم می شود !؟
۲. اگر تمام ترکیبات فروش رفت در صفحه اصلی برچسب اتمام موجودی بخورد !؟
poiulkjh

عضو جدید

• عضو انجمن
  • 0 محبوبیت
  • 1 ارسال

ارسالی 07 January 2016 - 09:48 AM

سلام میخواستم ببینم میشه در یک صفحه چند رنگ از محصول گذاشت و برای هر رنگ بصورت جداگانه فیلد گذاشت.
مثال:
خودکار سبز - تعداد - بسته بندی
خودکار آبی - تعداد - بسته بندی
خودکار قرمز - تعداد - بسته بندی

دانوش

مدیر پروژه

• مدیر کل
  • 578 محبوبیت
  • 5188 ارسال

ارسالی 09 January 2016 - 01:21 PM

ترکیبات ناموجود غیر قابل خرید میشن ولی فعال میمونن
اگر همه ترکیبات تمام شود محصول غیر قابل خرید می شود

Sent from my Xperia using Tapatalk pro
دانوش

مدیر پروژه

• مدیر کل
  • 578 محبوبیت
  • 5188 ارسال

ارسالی 09 January 2016 - 01:21 PM

سلام میخواستم ببینم میشه در یک صفحه چند رنگ از محصول گذاشت و برای هر رنگ بصورت جداگانه فیلد گذاشت.
مثال:
خودکار سبز - تعداد - بسته بندی
خودکار آبی - تعداد - بسته بندی
خودکار قرمز - تعداد - بسته بندی

تاپیک رو مطالعه کنید و در انجمن جستجن کنید. ممکن است

Sent from my Xperia using Tapatalk pro
hack3r

عضو جدید

• عضو انجمن
  • 0 محبوبیت
  • 1 ارسال

ارسالی 19 April 2016 - 03:19 PM

سلام

من تو قسمت ترکیب ها یه مشکلی دارم

می خوام دو ترکیب به این صورت داشته باشم:
رنگ: طلایی + گارانتی: 7 ماهه
رنگ:مشکی+گارانتی:18 ماهه

رنگ و گارانتی هر کدام دو خصوصیت جدا و مجزا هستند. در قسمت ترکیب محصول ، این ترکیب ها رو ایجاد کردم ولی کار نمیکنه

لینک صفحه محصول:
http://btizdesign.ir...troller=product

علی بیگیان

عضو تازه وارد

• عضو انجمن
  • ستاره
  • 5 محبوبیت
  • 11 ارسال

ارسالی 10 July 2016 - 11:40 AM

سلام

من یک سایت فروشگاه دیجیتال دارم. میخوام در کنار هر یک از محصولاتم، چند عدد لوازم جانبی هم به مشتری پیشنهاد بدم و در صورتی که مشتری هر یک و یا چند عدد از لوازم جانبی پیشنهاد داده شده را انتخاب کند و تیک بزند، مبلغ آن در خریدش اضافه شود. اما مشکل اینجاست در یک ترکیب فقط یک گزینه را میتوان انتخاب کرد و چند مورد را همزمان در یک ترکیب نمیتوان انتخاب کرد. برای مثال در صفحه ای از سایت http://tabletphone.i...د-8-مدل-z380kl/این امکان در قسمت سمت چپ محصول ایجاد شده. چگونه می توان چنین ترکیبی ایجاد کرد؟ دوستان لطفاً راهنمایی بفرمایید

rasuli

عضو انجمن

• عضو انجمن
  • ستارهستاره
  • 0 محبوبیت
  • 47 ارسال

ارسالی 27 July 2016 - 09:37 AM

هنگ کردم

ali93shirani

عضو جدید

• عضو انجمن
  • 0 محبوبیت
  • 3 ارسال

ارسالی 14 August 2016 - 02:16 PM

با سلام خدمت دوستان و کارشناسان محترم 

من پرستاشاپ رو میخواستم آپدیت کنم که خودم بلد نبودم به سایت prestatool*s دادم واسم آپدیت کنه بعد آپدیت که اطلاعات خیلیش ناقص برگشته بود و داغون بکاپ خودشون گرفته بودن روی هاست اونو برگردوندم پرستا برگشت نسخه قبلی اطلاعات هم برگشت ولی قسمت ترکیبات الان مشکل داره یکی از دلایل ریستور کردن بکاپم همین بود که بعد آپدیت ترکیبات هم کار نمیکرد الان برای هیچ محصولی نمیتونم ترکیب بسازم با سازنده ترکیبات که میزنم ترکیبات مورد نظرمو انتخاب میکنم بعد دکمه ساختن این ترکیبات رو که میزنم هیچی نمیسازه چیکارش کنم لطفا راهنمایی کنید 

ali93shirani

عضو جدید

• عضو انجمن
  • 0 محبوبیت
  • 3 ارسال

ارسالی 14 August 2016 - 02:25 PM

سلام

من یک سایت فروشگاه دیجیتال دارم. میخوام در کنار هر یک از محصولاتم، چند عدد لوازم جانبی هم به مشتری پیشنهاد بدم و در صورتی که مشتری هر یک و یا چند عدد از لوازم جانبی پیشنهاد داده شده را انتخاب کند و تیک بزند، مبلغ آن در خریدش اضافه شود. اما مشکل اینجاست در یک ترکیب فقط یک گزینه را میتوان انتخاب کرد و چند مورد را همزمان در یک ترکیب نمیتوان انتخاب کرد. برای مثال در صفحه ای از سایت http://tabletphone.i...د-8-مدل-z380kl/این امکان در قسمت سمت چپ محصول ایجاد شده. چگونه می توان چنین ترکیبی ایجاد کرد؟ دوستان لطفاً راهنمایی بفرمایید

شما یه سر به سایت من بزنید technokade.com گوشی های شیائومی رو ببینید پایین کنار ویژگی ها تب دیدگاه ها و تب لوازم جانبی هست توی اون تب لوازم جانبی مربوط به اون محصول رو قرار میدم با عکس و قیمت 

http://technokade.co...e=&theme_font= 

اینم لینک یکی از محصولات

limooshop

عضو جدید

• عضو انجمن
  • 0 محبوبیت
  • 7 ارسال

ارسالی 24 August 2016 - 12:59 AM

باسلام

برای مثال من میخوام توی فروشگاه کیف با انتخاب رنگ  کیف(به همون رنگ انتخابی  ) عکسش باز شه

چجوری میشه برای ترکیبات رنگ عکس معرفی کرد 

limooshop

عضو جدید

• عضو انجمن
  • 0 محبوبیت
  • 7 ارسال

ارسالی 24 August 2016 - 01:01 AM

باسلام 

برای مثال برای فروشگاه کیف با انتخاب رنگ میخوام عکس کیف با همون رنگ باز بشه

برای هر ترکیبی چجوری میشه عکس معرفی کرد

Fahime1992

راهنمای پرستا

• مدیر انجمن
  • 575 محبوبیت
  • 1329 ارسال

ارسالی 24 August 2016 - 08:52 AM

سلام.

شما برای محصولتون تصویر انتخاب می کنید، وقتی برای محصول ترکیب ایجاد می کنید می تونیدعکسای مربوط به ترکیب رو از بین عکسهایی که آپلود کردید انتخاب کنید.

shikotak

عضو ویژه

• عضو انجمن
  • ستارهستارهستارهستاره
  • 37 محبوبیت
  • 391 ارسال

ارسالی 30 August 2016 - 02:17 PM

چطور میشه ویژگی برای محصول تعریف کرد اما بجای جعبه انتخاب از دکمه های رادیویی استفاده کرد.

ایا قابل تعریف به این صورت هست؟

Fahime1992

راهنمای پرستا

• مدیر انجمن
  • 575 محبوبیت
  • 1329 ارسال

ارسالی 30 August 2016 - 02:22 PM

چطور میشه ویژگی برای محصول تعریف کرد اما بجای جعبه انتخاب از دکمه های رادیویی استفاده کرد.

ایا قابل تعریف به این صورت هست؟

ویژگی ها رو نمی تونید اما مشخصه ها موقع ایجاد نحوه نمایش داره که به چه صورت باشه.

M_AMIN_M

عضو تازه وارد

• عضو انجمن
  • ستاره
  • 1 محبوبیت
  • 18 ارسال

ارسالی 06 October 2016 - 03:02 PM

سلام.

شما برای محصولتون تصویر انتخاب می کنید، وقتی برای محصول ترکیب ایجاد می کنید می تونیدعکسای مربوط به ترکیب رو از بین عکسهایی که آپلود کردید انتخاب کنید.

سلام وقت بخیر

یه سوال داشتم از خدمتتون

اینکه چه جوری میشه ترکیب برای محصولات رو به صورت گروهی اضافه کنم یعنی یه ترکیب جدید رو به 100 تا محصول باهم دیگه اضافه کنم نه اینکه برم داخل محصول و دونه به دونشونو ترکیب دستی ادد کنم؟؟؟!!

M_AMIN_M

عضو تازه وارد

• عضو انجمن
  • ستاره
  • 1 محبوبیت
  • 18 ارسال

ارسالی 06 October 2016 - 03:15 PM

سلام وقت بخیر

یه سوال داشتم از خدمتتون

اینکه چه جوری میشه ترکیب برای محصولات رو به صورت گروهی اضافه کنم یعنی یه ترکیب جدید رو به 100 تا محصول باهم دیگه اضافه کنم نه اینکه برم داخل محصول و دونه به دونشونو ترکیب دستی ادد کنم؟؟؟!!

javad_lee

عضو قدیمی

• همکار پرستا
  • ستارهستارهستارهستارهستاره
  • 200 محبوبیت
  • 1000 ارسال

ارسالی 07 October 2016 - 07:35 PM

سلام بر شما / راهی وجود نداره باید به صورت دستی اضافه کنید

neda.safaee

عضو جدید

• عضو انجمن
  • 0 محبوبیت
  • 5 ارسال

ارسالی 17 January 2017 - 12:18 PM

سلام وقتتون بخیر

من میخواستم عکس که در فوتر قالب دستچین هست عوض کنم که به ماژول بلوک درباره فروشگاه در فوتر رفتم و توضیحات را تونستم عوض کنم ولی عکس را هر چقدر پاک میکنم و عکس جدید را آپلود میکنم باز هم همان عکس قبلی را نشان میده و مورد دوم اینکه بر روی این ماژول تنظیم مجدد زدم حالا چیدمان فوتر از چپ به راست شده و توضیحات به سمت چپ رفت و نحوه ارسال و پرداخت و .. به سمت راست اومده چطور میتونم دوباره به حالت اولیه برگردونم.

ممنون از راهنمایی تون

tamizgostar

عضو تازه وارد

• عضو انجمن
  • ستاره
  • 2 محبوبیت
  • 14 ارسال

ارسالی 10 April 2018 - 11:01 AM

با عرض سلام

در بخش ترکیبات براساس آموزش داده شده سایزها را تعریف کردم . ولی در صفحه محصول در فروشگاه وقتی یک سایز را انتخاب می کنم صفحه رفرش شده یک لحظه قیمت سایز انتخابی را نشان داده و دوباره به همان سایز اول برگشته و  قیمت همان را نشان می  دهد.علت چیست ؟ لطفا راهنمایی فرمایید

Fahime1992

راهنمای پرستا

• مدیر انجمن
  • 575 محبوبیت
  • 1329 ارسال

ارسالی 10 April 2018 - 02:31 PM

سلام 
وقت بخیر

به احتمال خیلی زیاد نحوه تعریف ترکیباتتون اشتباهه. تیکت بزنید مشکلتون بررسی بشه 

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی