ماژول مدیریت بنر و تبلیغات فروشگاه ساز پرستاشاپ

PDMB2025

مشخصات

سریال فعال سازیدارد
نصب رایگانبله
سازگاری1.6.0.14 | 1.6.1.5 | 1.6.1.2 | 1.6.1.6

با خرید این محصول شما می توانید تا 6 امتیاز وفاداری دریافت نمایید ( تخفیف در خرید های بعدی ).


69,760 تومان

به نام ایزد یکتا

ماژول مدیریت بنر و تبلیغات

امروزه یکی از مهمترین نیازهای هر کسب و کاری، تبلیغات موثر است. در کشور ما هم با رشد روزافزون استفاده مردم از اینترنت، تبلیغات اینترنتی به یکی از مهمترین مسائل مربوط به هر وبسایتی بدل شده است.

ماژول مدیریت بنر و تبلیغات، همانطور که از اسمش پیداست از دو  جنبه میتواند مورد استفاده قرار بگیرد.

1-      برای زیبا سازی قالب وبسایت : با قرار دادن تصاویر و بنرهای مختلف مربوط به فروشگاه خود در جایگاههای مختلف ، میتوانید رنگ و رویی به ظاهر آن ببخشید.

2-      برای تبلیغات : میتوانید بنر های مرتبط با محصولات فروشگاه خود را در مکانهای مختلف قرار دهید که مشتری با کلیک بر روی آنها بتواند به صفحه محصول مورد نظر وارد شود. در واقع این تبلیغات محصولات خودتان است. و یا اینکه بنرهای تبلیغاتی از سایر سایتها و شرکتها قبول کنید که مشتری با کلیک بر روی آنها به وبسایت مورد نظر منتقل شود.

ویژگیهای کلی این ماژول :

§         سازگار با نسخه های 1.5

§         پشتیبانی از قابلیت چند زبانه

§         پشتیبانی از قابلیت چند فروشگاهی پرستاشاپ

§         رعایت آخرین استانداردهای کد نویسی پرستاشاپ

توضیحات و نحوه کار ماژول :

·         قابلیت قرار دادن بنر در 9 جایگاه مختلف

·         تعیین طول و عرض بنرهای هر جایگاه به منظور رعایت سئو و همچنین برهم نخوردن نظم فروشگاه

·         امکان شناور کردن تصاویر (float)

·         امکان قرار دادن بنر به طور دائم و یا تعیین تاریخ انقضا برای بنرها

·         امکان قرار دادن یک لینک برای هر بنر که با کلیک بر روی بنر ، مشتری به صفحه مورد نظر منتقل میشود

·         بنر را به دو صورت میتوانید قرار دهید. آپلود از کامپیوتر و ثبت آدرس بنر موجود

·         امکان تعیین باز شدن لینک در همان صفحه و یا در صفحه جدید

·         امکان فعال یا غیرفعال کردن هر بنر

·         امکان تعیین یک بنر برای نمایش در صفحه محصول یا محصولاتی خاص

·         امکان تعیین یک بنر برای نمایش در صفحه شاخه یا شاخه هایی خاص

·         نمایش لیست بنرهای هر جایگاه بصورت مجزا

·         امکان جابجا کردن بنر های هر جایگاه بصورت drag & drop

·         ثبت تعداد کلیک هایی که مشتریان روی هر بنر زده شده است.

برای استفاده از این ماژول بهتر است ابتدا با توجه به قالب فروشگاه اینترنتی خود، تمام جایگاه ها را ویرایش نمائید و مقادیر متناسب با قالب خود را ثبت نمائید. البته این کار را بعد از اضافه نمودن بنر ها هم میتوانید انجام دهید.

ماژول مدیریت بنر و تبلیغات

ماژول مدیریت بنر و تبلیغات

پس از تنظیم جایگاه ها ، از سلکتور زیر لیست جایگاه ها یکی از آنها را انتخاب کنید تا لیست بنر های آن جایگاه در زیر آن به نمایش درآید. در ابتدای کار این لیست خالی است چون بنری وجود ندارد . برای افزودن بنر، روی دکمه افزودن کلیک کنید تا به صفحه اضافه کردن بنر هدایت شوید.

ماژول مدیریت بنر و تبلیغات

-          در ابتدا برای بنر خود، یک عنوان تعیین نمائید. با قرار گرفتن ماوس بر روی بنر و یا در صورت لود نشدن تصویر، این عنوان نمایش داده میشود.

-          سپس میتوانید برای بنر خود تاریخ انقضا تعیین کنید تا به عنوان مثال بعد از یک هفته بصورت خودکار غیر فعال شود. برای قرار دادن بنر بصورت دائمی کافیست این قسمت را خالی بگذارید و یا 00-00-0000 قرار دهید.

-          فیلد بعدی قرار دادن لینک برای هر بنر است. میتوانید برای بنر یک لینک داخلی قرار دهید (مثل لینک یک محصول یا شاخه) و یا اینکه یک لینک به سایت خارجی بگذارید. لینکهای داخلی کاربردهای گوناگونی میتوانند داشته باشند. به عنوان مثال میتوانید برای جدیدترین محصولات فروشگاه خود بنر اختصاصی طراحی کرده و در صفحه اصلی قرار دهید یا محصولات دارای تخفیف خود را بوسیله این بنرها در معرض نمایش بگذارید.

-          در قسمت انتخاب بنر شما دو گزینه پیش رو دارید. یکی آپلود بنر و دیگری ثبت آدرس بنر . اگر شما قبلا بنر رو در سایت خود آپلود کرده اید یا آدرس بنری از سایت دیگری در اختیار دارید، باید آدرس آن را ثبت کنید و در غیر اینصورت باید تصویر را آپلود نمائید.

-          در انتها هم میتوانید تعیین کنید که لینک بنر در همان پنجره باز شود و یا در پنجره جدید و همچنین بنر را فعال یا غیر فعال نمائید.

فیلدهای بالا در همه جایگاهها یکسان هستند اما دو جایگاه صفحه محصولات و صفحه شاخه ها فیلدهای بیشتری دارند. در هنگام ثبت بنرهای مربوط به جایگاه شاخه ها، شما باید شاخه هایی که تمایل دارید این بنر در بالای صفحه مربوط به آنها نمایش داده شوند را تیک بزنید و سپس ذخیره نمائید.

ماژول مدیریت بنر و تبلیغاتماژول مدیریت بنر و تبلیغات

برای ثبت بنرهای مربوط به جایگاه محصولات ، شما باید از لیست کشویی که شامل محصولات فعال شما میباشد، محصول مورد نظر خود را انتخاب نمائید. همچنین اگر لازم است که این بنر در صفحه چندین محصول نمایش داده شود، کافیست در فیلد محصولات دیگر کد آنها را قرار دهید (4-5-9-13-42) و سپس ذخیره نمائید.

ماژول مدیریت بنر و تبلیغات

به این ترتیب میتوانید تبلیغات و بنرهای فروشگاه خود را به راحتی مدیریت نمائید. تعداد کلیکهای هر بنر نیز در دیتابیس ثبت میگردند و میتوانید در لیست بنرهای هر جایگاه، تعداد کلیک ها را مشاهده نمائید و متوجه علایق و سلیقه های مشتریان خود شوید.

به دلیل سوء استفاده برخی از سایتها و اشخاص از ماژولهای بازارچه پرستاشاپ، ماژول به صورت کد شده تحویل میگردد

لینک پشتیبانی ماژول در انجمن

بخش سوال و جواب درباره محصول :