ماژول پاپ آپ پیشرفته

مشخصات

سازگار با 1.6بله
واکنش‌گرابله
زمان تحویلآنی
سریال فعال سازیدارد
تاریخ به روز رسانی1394/08/03

با خرید این محصول شما می توانید تا 8 امتیاز وفاداری دریافت نمایید ( تخفیف در خرید های بعدی ).


87,200 تومان

ماژول پاپ آپ پیشرفته پرستاشاپ فارسی

این ماژول همانطور که از نامش پیداست ، به شما امکان ایجاد یک پاپ آپ برای نمایش موارد خاص به مشتریانتان را ارائه میدهد. مواردی مانند اخبار فروشگاه ، محصولات ویژه و خاص ، تخفیف های فصلی و ... را میتوانید از طریق این ماژول اطلاع رسانی کنید.

پاپ آپ پرستاشاپ

امکانات ماژول پاپ آپ پیشرفته :

  1. نمایش شاخه های دلخواه : از طریق منوی "مدیریت شاخه های پاپ آپ" که بعد از نصب ماژول در بخش مدیریت پرستاشاپ ایجاد میشود ، میتوانید شاخه های دلخواه خود را با تصویر و عنوان دلخواه اضافه کنید تا نمایش داده شود.
  2. بخش جستجو : با استفاده از این بخش میتوانید بازدید کنندگان را به جستجو برای محصول دلخواه ترغیب کنید.
  3. بخش مشاوره : این بخش امکان دریافت شماره تماس مشتریان را برای شما فراهم میکند و شما میتوانید برای مشاوره با آنها تماس بگیرید.
  4. ارسال فایل در ازای عضویت در خبرنامه : این بخش هم که نیاز به توضیح اضافه ندارد. مشتری شما پس از عضویت ، یک فایل هدیه از طریق ایمیل دریافت خواهد کرد. از این روش برای جذب مشتری و اطلاع رسانی از طریق ایمیل مارکتینگ استفاده میشود.
  5. مدیریت تماس ها : از طریق منوی "مدیریت شماره های پاپ آپ" که بعد از نصب ماژول در بخش مدیریت پرستاشاپ ایجاد میشود ، میتوانید به لیست شماره های ثبت شده دسترسی داشته باشید ، با آنها تماس بگیرید و یادداشتهای لازم را در بخش مربوط به یادداشت بنویسید. همچنین گزینه ای برای اینکه مشخص کنید با هر شماره تماس گرفته شده یا خیر ، در این بخش وجود دارد.

پاپ آپ پرستاشاپ

پاپ آپ پرستاشاپ فارسی

تنظیمات ماژول :

تنظیمات این ماژول بر خلاف اکثر ماژولهای معمول در پیکربندی ماژول نیست. برای انجام تنظیمات باید به منوی " مدیریت شاخه های پاپ آپ" مراجعه کنید و در زیر لیست شاخه ها ، همه تنظیمات مربوط به این ماژول قرار گرفته اند.

پاپ آپ پرستاشاپ فارسی

  • این ماژول دارای 11 انتخاب رنگ برای بخش های محتلف پاپ آپ میباشد.
  • امکان فعال یا غیر فعال کردن بخشهای مختلف مثل هدر ، بخش شاخه ها، خبرنامه و ...
  • تنظیم استفاده از سشن یا کوکی . کاربر بعد از یکبار مشاهده پاپ آپ ، تا مدت زمان خاصی نباید مجددا این صفحه را مشاهده نماید و این کار از دو روش قابل انجام است. ذخیره در سشن و ذخیره در کوکی . تفاوت این دو این است که سشن در سرور ذخیره میشود ولی کوکی در مرورگر بازدید کننده ذخیره میگردد. البته این دو تفاوتهای دیگری هم دارند ولی در اغلب موارد برای این قبیل امور از کوکی استفاده میشود چون اطلاعات امنیتی نستند و دلیلی برای گذاشتن بار اضافی بر روی سرور وجود ندارد. با این حال ما هر دو حالت را قرار دادیم تا انتخاب با خود شما باشد.
  • ریست کردن کوکی : در حالت کوکی ، ماژول به شما امکان ریست کردن را میدهد. به این معنی که اگر کوکی قرار است بعد از 7 روز مجددا پاپ آپ را نمایش دهد ، شما میتوانید آنرا ریست کنید تا حتی کسانی که همان روز پاپ آپ را مشاهده نموده اند مجددا آنرا ببینند. این کار در هنگام تغییر محتوای پاپ آپ و نمایش اخبار و اطلاعات جدید بسیار کاربردی است.
  • بخش مربوط به محتوای دلخواه که میتوانید توضیحات ، اخبار ، تبلیغات یا سایر موارد مورد نیاز خود را در آن ثبت نمائید.

بخش سوال و جواب درباره محصول :