ماژول شرایط و قوانین خرید محصول

ماژول تعیین شرایط و قوانین خرید برای تک تک محصولات یا دسته بندی ها. مناسب برای فروش محصولات مجازی یا محصولاتی که کاربر باید قبل از خرید شرایط و قوانین خرید آن را با دقت مطالعه کند. قابلیت تعریف شرایط ویژه برای یک یا چند محصول و یا یک دسته بندی.

با خرید این محصول شما می توانید تا 6 امتیاز وفاداری دریافت نمایید ( تخفیف در خرید های بعدی ).


65,000 تومان پیش از محاسبه مالیات

فروش برخی محصولات شامل قوانین و شرایطی است که کاربر باید قبل از خرید از آن ها آگاه باشد. ماژول شرایط و قوانین خرید محصول ماژولی بسیار کاربردی برای فروش محصولات خاص است. این ماژول برای فروش محصولات مجازی، محصولاتی که شامل هزینه های اضافه می شوند، محصولاتی که ممکن است با تاخیر ارسال شوند و یا سایر شرایطی که ممکن است نیاز باشد قبل از خرید به اطلاع مشتری برسانید بسیار کاربردی است.

قابلیت نمایش به صورت پاپ آپ

ماژول دارای قابلیت نمایش به دو صورت پاپ آپ (ظاهر شونده) و یا ثابت در صفحه محصول است. می توانید شیوه نمایشی را به دلخواه انتخاب نمایید و یا از هر دو شیوه استفاده نمایید.

در حالت ظاهر شونده بلافاصله پس از کلیک روی دکمه «افزودن به سبد»، شرایط خرید محصول ظاهر می شود و  دکمه «قبول میکنم» در انتها به معنای پذیرش شرایط خرید توسط مشتری است.

قابلیت نمایش در صفحه زیر توضیحات محصول

در حالت ثابت قوانین در صفحه محصول نمایان است و کاربر می تواند آن ها را مطالعه کند.

 

امکان درج گروهی برای محصولات و شاخه ها

این ماژول دارای مدیریتی ساده است که به شما این امکان را می دهد را که با تعریف یک قانون آن را به لیستی از محصولات و دسته بندی هایی که تعیین میکنید اختصاص دهید. می توانید با تایپ چند حرف اول نام محصولات آن را به سادگی به لیست اضافه نمایید.

افزودن قانون محصول

 

 • مشتریان وفادار

  با خرید هر محصول ، بن تخفیف هدیه می گیرید و در خرید های بعدی تخفیف شگفت انگیز دریافت میکنید

 • سوالی دارید ؟

  در مورد این محصول سوالی دارید ؟ با پشتیبانی فروشگاه ما تماس بگیرید ، در خدمتتان هستیم

 • پشتیبانی در انجمن

  هر محصول در انجمن پرستاشاپ فارسی ، تاپیکی اختصاصی دارد که میتوانید سوالات و یا نظرات خود را در آن مطرح کنید و در جریان روند تغییرات و آپدیتهای محصول باشید

 • دامنه مورد استفاده

  در مراحل خرید خود ، نام دامنه ای که قرار هست محصول را بر روی آن نصب نمائید با دقت وارد نمائید زیرا محصول تنها بر روی آن دامنه فعال خواهد شد.