ماژول محصولات جدید در صفحه اصلی (1.5)

با خرید این محصول شما می توانید تا 1 امتیاز وفاداری دریافت نمایید ( تخفیف در خرید های بعدی ).


16,350 تومان

رامتین

این ماژول که سازگار با نسخه 1.5 پرستاشاپ میباشد، محصولاتی که تیک خانه برای آنها زده شده است را در صفحه اصلی سایت نمایش میدهد.

پارس سیستم

در پیکربندی این ماژول شما امکان انتخاب تعداد محصولاتی که در صفحه نمایش داده خواهد شد را دارید و همچنین میتوانید نوع انتخاب محصولات را از دو حالت موجود انتخاب کنید.

1- محصولات جدید: این حالت محصولات را بر اساس تاریخ اضافه شدن آن محصول به فروشگاه انتخاب میکند و جدیدترین محصولات را نمایش میدهد. با انتخاب این حالت، تیتر این بخش "محصولات جدید" خواهد بود

2- محصولات بالاتر: این حالت محصولات را بر اساس محل قرارگیری آنها در شاخه خانه انتخاب میکند و بالاترین محصولات را نمایش میدهد. شما باید محصولات مد نظر خود را بالا بکشید تا در این قسمت نمایش داده شوند. با انتخاب این حالت، تیتر این بخش "محصولات پرطرفدار" خواهد بود

این ماژول دارای افکتهایی برای حرکت ماوس نیز میباشد و در صورتیکه محصول شما حداقل دو تصویر داشته باشد، با قرار گرفتن ماوس بر روی تصویر محصول، تصویر شماره دو نمایش داده میشود.

پارس سیستم

بخشی از تنظیمات ظاهری این ماژول، وابسته به قالب فروشگاه و بخشی از آن اختصاصی میباشد که میتوانید از طریق فایل مربوطه آن را شخصی سازی نمائید.

دمو : www.shop.parssystem.net

بخش سوال و جواب درباره محصول :