ماژول محصولات جدید در صفحه اصلی (1.5)

این ماژول از تیم پرستاشاپ فارسی، محصولات جدید یا پرطرفدار را در وسط صفحه اصلی نمایش میدهد.

با خرید این محصول شما می توانید تا 1 امتیاز وفاداری دریافت نمایید ( تخفیف در خرید های بعدی ).


15,000 تومان پیش از محاسبه مالیات

رامتین

این ماژول که سازگار با نسخه 1.5 پرستاشاپ میباشد، محصولاتی که تیک خانه برای آنها زده شده است را در صفحه اصلی سایت نمایش میدهد.

پارس سیستم

در پیکربندی این ماژول شما امکان انتخاب تعداد محصولاتی که در صفحه نمایش داده خواهد شد را دارید و همچنین میتوانید نوع انتخاب محصولات را از دو حالت موجود انتخاب کنید.

1- محصولات جدید: این حالت محصولات را بر اساس تاریخ اضافه شدن آن محصول به فروشگاه انتخاب میکند و جدیدترین محصولات را نمایش میدهد. با انتخاب این حالت، تیتر این بخش "محصولات جدید" خواهد بود

2- محصولات بالاتر: این حالت محصولات را بر اساس محل قرارگیری آنها در شاخه خانه انتخاب میکند و بالاترین محصولات را نمایش میدهد. شما باید محصولات مد نظر خود را بالا بکشید تا در این قسمت نمایش داده شوند. با انتخاب این حالت، تیتر این بخش "محصولات پرطرفدار" خواهد بود

این ماژول دارای افکتهایی برای حرکت ماوس نیز میباشد و در صورتیکه محصول شما حداقل دو تصویر داشته باشد، با قرار گرفتن ماوس بر روی تصویر محصول، تصویر شماره دو نمایش داده میشود.

پارس سیستم

بخشی از تنظیمات ظاهری این ماژول، وابسته به قالب فروشگاه و بخشی از آن اختصاصی میباشد که میتوانید از طریق فایل مربوطه آن را شخصی سازی نمائید.

دمو : www.shop.parssystem.net

 • مشتریان وفادار

  با خرید هر محصول ، بن تخفیف هدیه می گیرید و در خرید های بعدی تخفیف شگفت انگیز دریافت میکنید

 • سوالی دارید ؟

  در مورد این محصول سوالی دارید ؟ با پشتیبانی فروشگاه ما تماس بگیرید ، در خدمتتان هستیم

 • پشتیبانی در انجمن

  هر محصول در انجمن پرستاشاپ فارسی ، تاپیکی اختصاصی دارد که میتوانید سوالات و یا نظرات خود را در آن مطرح کنید و در جریان روند تغییرات و آپدیتهای محصول باشید

 • دامنه مورد استفاده

  در مراحل خرید خود ، نام دامنه ای که قرار هست محصول را بر روی آن نصب نمائید با دقت وارد نمائید زیرا محصول تنها بر روی آن دامنه فعال خواهد شد.