بسته بررسی و آنالیز فروشگاه

جدید بسته بررسی و آنالیز فروشگاه
prestashop-analyze

مشخصات

زمان تحویل3 الی 5 روز کاری
سازگاریتمام نسخه ها

با خرید این محصول شما می توانید تا 55 امتیاز وفاداری دریافت نمایید ( تخفیف در خرید های بعدی ).


600,000 تومان

بسته بررسی و تحلیل فنی، ظاهری و سئوی فروشگاه پرستاشاپ

بسته تحلیل فروشگاه

فروشگاه های موفق در دنیا به طور پیوسته و دایم فروشگاه خود را از جوانب مختلف مورد ارزیابی و تحلیل قرار می دهند. بسیاری از این فروشگاه ها حتی درون مجموعه خود فردی با مسئولیت تحلیل گر وب سایت دارند. در واقع تحلیل گر یا آنالیزور وظیفه بررسی فروشگاه را در شرایط و از زوایای مختلف داراست. به طور مثال فروشگاه را از نظر ظاهری، مسایل فنی، سئو و ... تجزیه و تحلیل میکند و گزارش خود را بهمراه جزییات و راهکارهای احتمالی ارائه می دهد.

از آن جایی که داشتن یک تحلیل گر به صورت دایمی و تمام وقت، امری بسیار هزینه بر می باشد و همچنین بسیاری از فروشگاه ها تنها در بازه های زمانی متفاوتی ممکن است نیاز به تحلیل داشته باشند، آی پرستا پکیج آنالیز تخصصی فروشگاه را برای کاربران خود آماده کرده است تا با صرفه جویی در وقت و هزینه، گزارش کاملی از تحلیل و تجزیه بخش های مختلف وبسایت خود از جوانب مختلف داشته باشند.

تحلیل و بررسی فروشگاه، به شما کمک می کند نقاط قوت و ضعف فروشگاه خود را پیدا کنید و با حذف نقطه ضعف ها و تمکز بر نقاط قوت، گامی بلند در مسیر رقابت با رقیبان خود بردارید!

مرحله اول، بررسی فروشگاه از نظر دیداری و ظاهری

بدون شک یکی از مهم ترین مسائل در فروش اینترنتی، شکل و شمایل فروشگاه، گرافیک و رنگ بندی سایت، نحوه نمایش در دستگاه های مختلف و چیدمان المان های متفاوت می باشد. ظاهر فروشگاه شما، اولین چیزی است که کاربر در بدو ورود با آن برخورد می کند. بنابراین مشکلات ظاهری، گرافیک نامناسب و المان های گرافیکی غیر استاندارد به سادگی می توانند در اولین بازدید مشتری نگرشی منفی در مورد فروشگاه ایجاد کنند و به سادگی باعث فرار مشتری و سلب اعتماد او شوند.

تحلیل گر آی پرستا به صورت دقیق و تخصصی گرافیک و وضعیت دیداری فروشگاه شما را مورد ارزیابی قرار می دهد و نقاط قوت و ضعف بصری فروشگاه شما را به صورت تصویری و با جزییات دقیق در اختیارتان قرار خواهد داد. بررسی وضعیت ظاهری فروشگاه شامل آنالیز رنگ بندی سایت، گرافیک سایت، بررسی بنرها، اسلایدشوها، وضعیت ظاهری صفحات داخلی فروشگاه، وضعیت ظاهری دسته بندی محصولات، وضعیت ظاهری صفحه محصول، آنالیز کیفیت و زیبایی تصاویر محصولات و ... می باشد.

آنالیز وضعیت ظاهری فروشگاه

مرحله دوم، بررسی عملکرد فنی و کارکرد سایت

پس از بررسی ظاهر فروشگاه، نوبت به بررسی فنی و عملکردی وب سایت می رسد. بررسی مشکلات فنی باید توسط متخصص و کارشناس انجام شود و معمولا بررسی این مورد توسط مدیران فروشگاه بسیار سخت و گاها غیر ممکن می باشد. در این مرحله، فروشگاه شما از جوانب مختلف و تحت شرایط متفاوت در دستگاه های متنوعی تست و بررسی می شود تا خطاها و هشدارهای احتمالی کشف و اطلاع رسانی گردد. همچنین در این مرحله فاکتورهایی نظیر سرعت فروشگاه، حجم فروشگاه و مشکلات احتمالی در بخش های مختلف نیز با دقت بررسی می گردد.

بررسی و تحلیل فنی و عملکرد فروشگاه

مرحله سوم، بررسی فرآیند ثبت نام، سفارش و خرید

بسیاری از مواقع، تیکت ها و پیام هایی را دریافت میکنیم مبنی بر این که مدیر فروشگاه از کاهش نرخ تبدیل بازدیدکننده به خریدار، با وجود ظاهر آراسته و سرعت و عملکرد عالی فروشگاه، ناراضی است. در اکثر موارد با بررسی این فروشگاه ها و پس از تایید صحت عملکرد، سرعت و ظاهر فروشگاه، به این نتیجه می رسیم که فرآیند ثبت نام، ثبت سفارش و پرداخت فروشگاه در بسیاری از موارد از چارچوب و استاندارد خارج است به همین دلیل کاربران و بازدیدکنندگان سایت از ادامه فرآیند خودداری کرده و سبد خرید خود را رها میکنند.

ما به شما کمک می کنیم، این فرآیند را از نظر فنی و دیداری ارزیابی کنید و در صورت نیاز به اصلاح آن بپردازید.

بررسی فرآیند ثبت نام، سفارش و خرید از فروشگاه

مرحله چهارم، تحلیل وضعیت وبسایت از نظر سئو

تقریبا هیچ کسی نیست که واژه SEO را نشنیده باشد. کلمه سئو در واقع مخفف Search Engine Optimization به معنای بهینه سازی برای موتورهای جستجو می باشد. سئو پرستاشاپ نیز از بخش های مختلفی تشکیل می شود. در این بخش کارشناس استاندارهای مختلف و به روز سئو را در فروشگاه شما تجزیه و تحلیل می کند و شما را در امر بهبود عملکرد و جایگاه فروشگاه در موتورهای جستجو به خصوص گوگل یاری خواهد رساند.

در صورت ثبت فروشگاه خود در گوگل وب مستر با ارائه دسترسی به کارشناس، می توانید درخواست تجزیه و تحلیل آمارهای ارائه شده در پنل وب مستر خود را نیز به کارشناس بدهید و نتیجه تحلیل را در گوگل وب مستر مشاهده کنید.

تحلیل سئو فروشگاه

آنالیز و تحلیل موشکافانه

متخصصان آی پرستا، در بررسی های خود نهایت دقت را به کار می گیرند تا تجزیه و تحلیل فروشگاه شما با جزییات کامل انجام شود. کارشناسان در هر مرحله از آنالیز تمامی موارد مهم را موشکافانه بررسی می کنند تا نتیجه ارائه شده در گزارش شامل تمامی جزییات ضروری و مورد نیاز باشد. در مراحل مختلف کارشناس تصاویری به همراه توضیحات روی تصویر تهیه کرده تا مدیر فروشگاه نکات درج شده در گزارش را به راحتی درک کند.

تحلیل دقیق و پیشرفته فروشگاه

گزارش خوانا، متن روان و ساده

در عین حال که گزارش ارائه شده به صورت تخصصی تهیه می شود، سعی شده تا متن گزارش کاملا روان و قابل فهم باشد تا از سردرگمی مدیر فروشگاه جلوگیری شود. با توجه به این که ممکن است مدیر فروشگاه از مسایل تخصصی و فنی و برنامه نویسی و سئو سر رشته ای نداشته باشد، سعی می شود تا حد امکان از مفاهیم عمومی و قابل درک در تهیه گزارش استفاده شود. همچنین بخش های مختلف گزارش شامل تصاویری برای تفهیم بهتر خواهد بود.

ارائه نمودار و آمار

جذاب ترین و موثر ترین بخش گزارش ارائه شده، آمارها و نمودارهای بررسی و مقایسه ایست. با استفاده از این آمار و نمودارها به راحتی می توانید وضعیت هر بخش از فروشگاه خود را مشاهده کنید و در برخی موارد آن را با استانداردهای موجود مقایسه کنید. تحلیل این نمودارها کمک شایانی به پیدا کردن نقاط ضعف و قوت فروشگاه شما خواهد کرد.

امتیازدهی در هر بخش

کارشناس بر اساس فاکتورهای مختلف در هر بخش، امتیازی را برای آن بخش فروشگاه شما مشخص کرده و در گزارش درج می کند. با مشاهده امتیاز هر قسمت می تواند متوجه وضعیت کلیعملکرد  فروشگاه خود در هر بخش شوید.

ارائه نقاط قوت در کنار نقاط ضعف

ما معتقدیم تنها نباید به بررسی عیوب یک فروشگاه پرداخت. بلکه باید نقاط قوت فروشگاه را نیز تجزیه و تحلیل کرد تا بتوان با تمرکز بر روی نقاط قوت و افزایش اثر بخشی آن ها به سرعت از رقبا پیشی گرفت

نکاتی در مورد این پکیج

قبل از تهیه بسته آنالیز فروشگاه های پرستاشاپی لطفا به موارد زیر دقت کنید:

  • پس از ثبت سفارش خود لطفا از بخش تیکت دسترسی های مدیریت فروشگاه و هاست را از بخش تیکت ارسال بفرمایید
  • در صورت نیاز می توانید درخواست تحلیل و بررسی پنل گوگل وب مستر خود را نیز ارسال کنید
  • این بسته صرفا برای تجزیه و تحلیل و ارائه گزارش می باشد و شامل رفع موارد فنی و غیر فنی و مشکلات موجود در فروشگاه نمی باشد
  • در صورت نیاز به راهنمایی و بهره گیری از تخصص کارشناسان آی پرستا می توانید از سیستم تیکت درخواست خود را ارسال کنید
  • زمان ارائه گزارش نتیجه آنالیز فروشگاه شما از زمان خرید بسته 3 الی 5 روز کاری خواهد بود
  • در صورت نیاز به تحلیل و آنالیز مواردی که در این بسته گنجانده نشده قبل از خرید بسته از طریق تیکت با کارشناسان در ارتباط باشید
  • فرمت گزارش ارائه شده به صورت PDF همراه با تصاویر و جزییات کامل و در سایز استاندارد قابل چاپ A4 خواهد بود
  • در صورت نیاز به آنالیز دوره ای فروشگاه خود با کارشناسان آی پرستا در ارتباط باشید

دانلود نمونه گزارش

جهت دانلود نمونه گزارش تحلیلی فروشگاه، روی کلید زیر کلیک کنید و فایل PDF را دانلود نمایید (حجم: 1.8 مگابایت)

دانلود نمونه رایگان (این فایل صرفا جهت آگاهی از چارچوب گزارش است و گزارش فنی نهایی نیست)

بخش سوال و جواب درباره محصول :