بخش جدید پشتیبانی آی پرستا

سئو پرستاشاپ، خدمات تخصصی SEO فروشگاه اینترنتی شما

همواره یکی از اصلی ترین نیازهای کاربران فروشگاه ساز پرستاشاپ، سئو فروشگاه اینترنتی آن ها می باشد.در این راستا آی پرستا اقدام به ارائه خدمات تخصصی سئو پرستاشاپ با بهترین متخصصین SEO ایران نموده است. خدماتی همچون:

  1. خدمات مشاوره تخصصی سئو فروشگاه اینترنتی
  2. خدمات تخصصی تدوین استراتژی سئو دوره ای فروشگاه اینترنتی
  3. خدمات فنی تکنیکال سئو پرستاشاپ
  4. خدمات سئو محلی (لوکال) و ثبت فروشگاه در نقشه گوگل
  5. خدمات تولید محتوای اصولی و سئو شده فروشگاه اینترنتی

هم اکنون با مشاورین آی پرستا در ارتباط باشید

جهت کسب اطلاعات تکمیلی با شماره 02191031593 داخلی 1 تماس بگیرید

مشاهده خدمات اطلاعات بیشتر

خدمات تخصصی سئو پرستاشاپ

مشاوره تخصصی سئو پرستاشاپ | ساعتی

متخصصین سئو آی پرستا آماده ارائه خدمات مشاوره تخصصی سئو در زمینه نکات سئو فروشگاه اینترنتی، مشاوره نکات اصولی برای سئو فروشگاه اینترنتی، مشاوره تولید محتوای اصولی، مشاوره مدیریت سایت، مشاوره لینک سازی و رپورتاژ، مشاوره تبلیغات و برندینگ سایت، مشاوره مدیریت شبکه های اجتماعی و مشاوره استراتژی بهبود رتبه سایت می باشند.

خدمات فنی (تکنیکال) سئو پرستاشاپ

علاوه بر رعایت اصول تولید محتوا و درج محصول، باید فروشگاه اینترنتی شما از نظر فنی نیز با اصول سئو سازگار باشد. با تهیه بسته خدمات سئو تکنیکال پرستاشاپ از آی پرستا خدماتی همچون بهبود و بهینه سازی سرعت پرستاشاپ، بهینه سازی و فشرده سازی کدهای پرستاشاپ و قالب، بررسی سلامت کلی سایت، استفاده از تگ های متای مناسب، تنظیم بهینه CDN (شبکه توزیع محتوا)، تنظیم سرور رسانه (Media Server)، رفع خطاهای Google Webmaster Console، Core Web Vitals, GTMetrix، Google PageSpeed Insights، مدیریت کدهای اسکیما و نظرات و امتیاز کاربران، تنظیمات سرور و پیکربندی مناسب آن را دریافت خواهید کرد.

خدمات سئو محلی (لوکال) پرستاشاپ

حتما تا به حال هنگام گشت و گذار در نقشه گوگل (گوگل مپ) با مواردی برخورد داشته اید که محل یک فروشگاه همراه با تصاویر، اطلاعات تماس، آدرس سایت و نظرات مربوط به آن در نقشه نمایش داده می شود. با تهیه بسته خدمات محلی (لوکال) سئو پرستاشاپ از آی پرستا متخصصین سئو برای شما موقعیت فروشگاهتان را روی نقشه گوگل ثبت خواهند کرد (توسط راهنماهای محلی "Local Guides" گوگل)، عبارات محلی را در صفحات سایت شما هدف گذاری خواهند کرد و به شما جهت فعالیت محلی در شبکه های اجتماعی مشاوره خواهند داد.

تدوین دوره ای استراتژی سئو فروشگاه اینترنتی شما | دوره های 6 ماهه و یکساله

پس از دریافت مشاوره های سئو، انجام بهینه سازی های سئو تکنیکال و ثبت فروشگاه در نقشه گوگل برای رسیدن به موفقیت، پیشی گرفتن از رقبا، بهبود رتبه و حفظ رتبه در گوگل باید برای سئو خود یک استراتژی قدرتمند و منحصر بفرد داشته باشید. با تهیه خدمات تدوین استراتژی سئو پرستاشاپ از آی پرستا خدماتی همچون شناسایی کلمات کلیدی ارزشمند کسب و کار، شناسایی و آنالیز رقبا، ایجاد ساختار محتوایی و تعیین صفحات هدف، برنامه زمانی تولید محتوا، مشاوره تولید و بارگزاری محتوای اصولی و مناسب، تدوین استراتژی لینک سازی داخلی و خارجی، مشاوره همگام سازی فعالیت سایت و شبکه های اجتماعی فروشگاه، رصد مداوم نتایج در طول دوره و ارائه گزارش و راهکار و حذف لینک های مخرب و رهایی از جریمه گوگل را در دوره تهیه شده دریافت خواهید کرد. بسته تدوین استراتژی سئو فروشگاه اینترنتی آی پرستا در دو دوره 6 ماهه و یکساله ارائه می شود.

مشاوره تخصصی سئو پرستاشاپ و فروشگاه اینترنتی

مشاوره تخصصی سئو


مشاوره سئو

خدمات فنی (تکنیکال) سئو پرستاشاپ

خدمات فنی سئو


خدمات تکنیکال

سئو محلی (لوکال) پرستاشاپ و ثبت فروشگاه روی نقشه گوگل

سئو محلی (لوکال)


خدمات سئو لوکال

تدوین استراتژی سئو و بهینه سازی رتبه پرستاشاپ

تدوین استراتژی سئو


تدوین استراتژی

هم اکنون با مشاورین آی پرستا در ارتباط باشید

جهت کسب اطلاعات تکمیلی با شماره 02191031593 داخلی 1 تماس بگیرید

مشاهده خدمات اطلاعات بیشتر

راه های ارتباطی

شرکت تجارت پایا الکترونیک پارس | آی پرستا

تلفن: 05191015191

ایمیل: info[at]ipresta[dot]ir

شنبه تا چهارشنبه از 8 الی 16 و پنجشنبه ها از 8 الی 12

آی پرستا در شبکه های اجتماعی

با عضویت در کانال تلگرام و اینستاگرام آی پرستا از آخرین تخفیف ها، اخبار و مقالات پرستاشاپ فارسی با خبر شوید