درباره ما

بازارچه (فروشگاه) پرستا شاپ فارسی متعلق به تیم آی پرستا میباشد که پشتیبان و توسعه دهنده نرم افزار prestashop در ایران است و تمام محصولات این فروشگاه مرتبط با نرم افزار کد باز (Open Souce) فروشگاه ساز رایگان پرستا شاپ فارسی است.

تیم پرستاشاپ فارسی به عنوان تنها نماینده ایرانی پرستاشاپ جهانی در ایران فعالیت می کند و تا کنون موفق شده نمایندگی های بخش های مختلف پرستاشاپ را به عهده بگیرید.

همکاری با پرستاشاپ جهانی

پرستاشاپ فارسی در زمینه های زیر همکاری مستقیم با پرستاشاپ جهانی دارد:

  • ترجمه پرستاشاپ به زبان شیرین فارسی با پیشرفت بسیار عالی که با همکاری اعضای خوب انجمن پرستاشاپ فارسی بدست آمده است
  • قرار دادن زبان فارسی به عنوان یکی از زبان های رسمی هنگام نصب پرستاشاپ
  • قراردادن استان ها و بومی سازی های کشور ایران در نصب پرستاشاپ
  • همکاری در راه اندازی سیستم ترجمه پیشرفته برای تمامی زبان ها
  • همکاری در بومی سازی پرستاشاپ برای زبان های راست به چپ

تاکنون امتیازات بخش های زیر در اختیار تیم پرستاشاپ فارسی قرار گرفته:

مدیریت بخش فارسی انجمن پرستاشاپ جهانی

مدیریت بخش ترجمه زبان فارسی در سایت کرودین که محل ترجمه همه نسخه های پرستاشاپ است

مسئولیت نظارت و تایید بومی سازی زبان های راست به چپ


بخش های مختلف مجموعه پرستاشاپ فارسی

انجمن پرستاشاپ فارسی

انجمن پشتیبانی پرستاشاپ فارسی ، اولین بخش افتتاح شده در این مجموعه است و هدف آن همانطور که از نامش مشخص است ، رفع مشکلات و سوالات کاربران در نصب و راه اندازی فروشگاه اینترنتی با استفاده از اسکریپت پرستاشاپ فارسی بوده است. بخش های مختلفی برای رفع مشکلات پرستاشاپ ، دانلود آخرین نسخه پرستاشاپ ، ماژول و قالب پرستاشاپ در این انجنم راه اندازی شد تا کاربران بتوانند به راحتترین روش ممکن به مطالب مورد نظر خود دسترسی پیدا کنند و همچنین تجارب خود را در زمینه های مختلف کار با این فروشگاه ساز اینترنتی به اشتراک بگذارند.

بازارچه پرستاشاپ فارسی

هدف از راه اندازی این بازارچه ارائه ماژول ، قالب و خدمات مرتبط با پرستاشاپ فارسی به کاربران میباشد. محصولات تجاری و یا رایگان که توسط تیم پرستاشاپ فارسی نوشته شده اند در این بخش قرار میگیرند تا مشتریان این بازارچه بتوانند برای راه اندازی ، بهبود و توسعه فروشگاه اینترنتی خود از آنها استفاده نمایند. تمام محصولات بازارچه ، از پایه توسط متخصصین داخلی نوشته شده اند و دارای کپی رایت iPresta.ir و پشتیبانی کاملا ایرانی میباشند.

تیم پرستا شاپ فارسی با استفاده از توانایی های ارتباطی و حفظ حقوق مشتریان توانسته اعتماد کاربران خود را جلب کند و تا به امروز چند هزار عضو انجمن و چند هزار مشتری بازارچه پرستاشاپ از خدمات مختلف این تیم استفاده میکنند. بنابر این با خیالی آسوده به گشت و گذار در بازارچه بپردازید و محصولات دلخواه خود را به سبد خرید اضافه نموده و از خرید یا دانلود خود لذت ببرید.

سیستم تیکت ( بخش پشتیبانی مشتریان )

 بخش پشتیبانی مشتریان که متصل به بازارچه پرستاشاپ فارسی است ، برای رسیدگی و پیگیری مشکلات ، درخواستها و سوالات مشتریان بازارچه طراحی شده و مشتریان بازارچه میتوانند با همان نام کاربری و رمز عبور بازارچه به این بخش وارد شوند و سوال یا مشکل خود را مطرح کنند. کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن ، آنها را بررسی کرده و بر طبق اولویت رسیدگی میکنند.

بخش آموزش پرستاشاپ فارسی ( راهنمای پرستاشاپ )

این بخش متناسب با بخش آموزش سایت اصلی پرستاشاپ طراحی و طبقه بندی شده است و هدف آن ایجاد کتابچه ای آنلاین برای آموزش کار با پرستاشاپ میباشد. آموزش های قسمتهای مختلف این بخش ، ترجمه شده از بخش مستندات سایت اصلی و خارجی پرستاشاپ است که به همان ترتیب در اینجا قرار گرفته اند. هرچند که تمام قسمتهای مدیریت پرستاشاپ کاملا فارسی شده است و احتمالا اکثر افراد نیاز خیلی جدی به این آموزشها پیدا نخواهند کرد ولی با این حال این بخش را آماده نمودیم تا معدود افرادی که تازه وارد هستند و برای کار با این نرم افزار مشکل دارند ، با مراجعه به آن بتوانند راهنمای کار با بخش های مختلف پرستاشاپ را مطالعه نمایند.

بلاگ پرستاشاپ فارسی

هدف از راه اندازی بلاگ پرستاشاپ ، ایجاد بخشی برای آموزشهای خاص و همچنین مطالب عمومی و احبار مرتبط با پرستاشاپ فارسی و تجارت الکترونیک است. مطالب این بخش در دسته بندیهای آموزش ، مقالات و اخبار ارائه میشوند و توسط تیم پرستاشاپ تولید یا ترجمه شده اند . در انتهای مطالبی که ترجمه شده باشند ، لینک سایت منبع وجود خواهد داشت.راه های ارتباطی

 

برای ارتباط با مسئولین بازارچه می توانید یکی از روش های زیر را انتخاب کنید:

 

1. استفاده از بخش تیکت

2. مکاتبه از طریق ایمیل :

 info{at}ipresta{dot}ir 

3. تماس با شماره های زیر در ساعات تعیین شده :

09331330500 - دانوش میرعلایی (ساعت 14 الی 23)

09304800130 - مهرشاد ذاکریان (ساعت 9 تا 13 - 17 تا 20:30)

09156850310 - مهدی شاد (ساعت 9 تا 13 - 17 تا 20:30)

 

4. مراجعه به انجمن:

شما می توانید سوالات خود را در انجمن ما مطرح کنید. برای ورود به انجمن اینجا کلیک کنید