درباره آی پرستا

پرستاشاپ فارسی با برند آی پرستا زیر مجموعه شرکت تجارت پایا الکترونیک پارس از سال 1390 با هدف کمک به رشد و توسعه کسب و کارهای اینترنتی ایران بر پایه نرم افزار متن باز و رایگان فروشگاه ساز پرستاشاپ پا به عرصه فعالیت گذاشت. این مجموعه با بکارگیری نیروی متخصص و جوان آغاز به بومی سازی، ترجمه و پشتیبانی پرستاشاپ در ایران نمود و سپس با طراحی قالب، ماژول و خدمات این سیستم به کار خود ادامه داد. هم اکنون بیش از 5000 فروشگاه اینترنتی قدرت گرفته از پرستاشاپ فارسی در ایران از خدمات آی پرستا بهره می برند.

نمایندگی پرمیوم پرستاشاپ در ایران

آی پرستا یکی از بزرگترین برندهای فعال پرستاشاپ در دنیا به عنوان نمایندگی و همکار پرمیوم رسمی و انحصاری برند پرستاشاپ فرانسه در ایران فعالیت می کند. جهت مشاهده صفحه معرفی برند آی پرستا در سایت پرستاشاپ و یا مشاهده سایر نمایندگی های پرستاشاپ در دنیا روی لینک آن ها کلیک کنید. سطوح مختلفی از همکاری ها بین پرستاشاپ و سایر فعالان وجود دارد که نمایندگی پرمیوم بالاترین سطح همکاری بین دو مجموعه بوده و همکار پرمیوم معرف برند پرستاشاپ در کشور خود می باشد. تنها تعداد انگشت شماری نمایندگی پرمیوم پرستاشاپ در دنیا وجود دارند و در هر کشور تنها یک نمایندگی پرمیوم می تواند فعالیت داشته باشد.

iPresta, certified PrestaShop Premium Agency Iran

اگر از توسعه دهندگان و متخصصان پرستاشاپ هستید یا خدمات قابل ارائه ای در این حوزه دارید در صورت تمایل به اخذ نمایندگی سطوح برنزی تا پلاتینیوم پرستاشاپ می توانید از صفحه تماس با ما با بخش "بین الملل" شرکت تجارت پایا الکترونیک پارس در ارتباط باشید.

آی پرستا هم چنین در کنار تیم پرستاشاپ بوده و مسئول موارد زیر می باشد:

خدمات آی پرستا

پرستاشاپ فارسی با بیش از 6 سال سابقه فعالیت در حوزه بومی سازی و پشتیبانی فروشگاه ساز رایگان و متن باز پرستاشاپ برای ایرانیان (از اینجا دانلود کنید) از مرحله مشاوره و آغاز راه اندازی کسب و کار آنلاین شما تا طراحی، توسعه، پشتیبانی و فروش محصولات در زمینه خدمات زیر در کنار شما خواهد بود:

آشنایی با شرکت تجارت پایا الکترونیک پارس

در تاریخ اردیبهشت ماه 1396 تمامی فعالیت های آی پرستا از حقیقی به حقوقی و تحت نظر شرکت تجارت پایا الکترونیک پارس انتقال یافت. در مورد این انتقال می توانید در این مقاله توضیحات تکمیلی را مطالعه نمایید. این شرکت که متشکل از 4 عضو هیئت مدیره و چندین نیروی متخصص در حوزه ارائه خدمات تجارت الکترونیک و خدمات گرافیک همراه شما در تمامی مراحل کسب و کار خواهند بود. برای مشاهده شرکت روی نقشه اینجا کلیک کنید.

آشنایی با بخش های مختلف سایت آی پرستا

وب سایت آی پرستا متشکل از چندین بخش مختلف می باشد. جهت شروع کار و آشنایی با پرستاشاپ به این صفحه مراجعه کنید. در صورت تمایل به مطالعه مباحث مختلف پرستاشاپ و تبادل اطلاعات در این حوزه به انجمن پرستاشاپ فارسی مراجعه کنید. برای دریافت پشتیبانی فنی و تخصصی از سیستم تیکت استفاده نمایید. هم چنین برای دنبال کردن آموزش ها و اخبار رسمی پرستاشاپ، به بخش بلاگ آی پرستا رجوع کنید.

نحوه تماس با ما

در صورتی که تمایل دارید به جمع بیش از 5000 نفر از مشتریان رضایت مند آی پرستا ملحق شوید یا اطلاعات بیشتری نیاز دارید، می توانید از طریق این لینک جزییات تماس با شرکت تجارت پایا الکترونیک پارس را مطالعه کنید.