ماژول های مربوط به بخش مدیریت پرستاشاپ فارسی

مدیریت 

 • با این ماژول می توانید مارکت خود را راه اندازی کرده و مشتریان خود را به عنوان فروشنده در فروشگاهتان ثبت نام کنید تا در ازای پرداخت کمیسیون محصولاتشان را به فروش بگذارند. ماژول جامارکت با پرستاشاپ 1.6 و پرستاشاپ 1.7 سازگار می باشد. دموی بخش کاربری و مدیریت ماژول و همچنین ویدیو معرفی در توضیحات موجود است.

  بیشتر
 • این محصول دارای 14 روز تست رایگان می باشد. جهت دانلود به تب "فایل های ضمیمه" مراجعه کنید قدرت مدیریت فروشگاه خود را تحت کنترل داشته باشید و تمامی نیازهای خود را به صورت یکجا و با کاربری ساده تحت عنوان مدیریت فروشگاه پرستاشاپ داشته باشید. شما زمان، تلاش و پول خود را به سادگی با سپردن عملیات ها به مدیریت فروشگاه پرستاشاپ ذخیره می کنید. نرم افزار استور منیجر...

  بیشتر
 • یکی از دغدغه هایی که بسیاری از کاربران پرستاشاپ با آن برخورد داشتند، اتصال نرم افزار حسابداری به فروشگاه ساز پرستاشاپ است. ماژول همگام آی پرستا به این منظور طراحی شده تا به راحتی بتوانید نرم افزار حسابداری، انبارداری و مدیریت ارتباط مشتریان خود را با پرستاشاپ 1.6 و 1.7 همگام و متصل کنید. ثبت فاکتور و پیش فاکتور، به روز رسانی موجودی و قیمت محصولات، ثبت...

  6,499,000 تومان
  بیشتر
 • ماژول پیشرفته به روز رسانی و ویرایش دسته جمعی محصولات برای پرستاشاپ 1.7 و 1.6 با استفاده از نرم افزار اکسل. قادر به ایجاد فایل کامل و انتخابی از محصولات و واردسازی مجدد.

  1,490,000 تومان
  بیشتر
 • ماژول دستیار فروش برای بهبود کارایی کارمندان بخش فروش و حسابداری شما تهیه شده است. کارمندان شما می توانند با گرفتن خروجی‌های دلخواه از فروش محصولات، عملیات حسابداری را ساده تر انجام داده یا برای فروش محصولات برنامه ریزی کنند.

  899,000 تومان
  بیشتر
 • ویژگی های کلی ماژول پیامکامکان ارسال پیامک برای مشتری و مدیر به انتخاب مدیر ارسال پیامک در وضعیت‌های متفاوت به انتخاب مدیر کنترل ارسال یا عدم ارسال سفارش های رایگان ارسال در زمان به روز رسانی سفارشات در طول روند خرید تا ارسال کالا توسط مدیر قابلیت ویرایش متن پیام ها به صورت کاملا سفارشی ارسال پیامک به کاربران عضوی که شماره موبایل خود را وارد کرده اند...

  844,000 تومان
  بیشتر
 • ورود و ثبت نام با موبایل و ایمیل - تایید موبایل مشتریان با ارسال و دریافت پیامک / ورود و ثبت نام با تایید پیامکی و شماره موبایل / اختیاری کردن ایمیل برای ثبت نام سازگار با پرستاشاپ 1.7 و 1.6 و پرستاشاپ 8 جهت استفاده از این ماژول، حتما باید ماژول جامع پیامک آی پرستا را خریداری و نصب کرده باشید.

  799,000 تومان
  بیشتر
 • ماژول تعیین شرایط و قوانین خرید برای تک تک محصولات یا دسته بندی ها. مناسب برای فروش محصولات مجازی یا محصولاتی که کاربر باید قبل از خرید شرایط و قوانین خرید آن را با دقت مطالعه کند. قابلیت تعریف شرایط ویژه برای یک یا چند محصول و یا یک دسته بندی.

  699,000 تومان
  بیشتر
 • دسته بندی ویژگیها در بخش کاربری پرستاشاپ دسته بندی ویژگیها در بخش مدیریت پرستاشاپ ظاهر حرفه ای و کاربر پسند سازگاری با صفحه مقایسه پرستاشاپ بدون کوچکترین تغییر در هسته پرستاشاپ

  599,000 تومان
  بیشتر
 • با استفاده از این ماژول نوشته شده توسط تیم پرستاشاپ فارسی شما می توانید قیمت محصولات دلخواه را براساس نرخ ارز همیشه به روز نگاه دارید.

  599,000 تومان
  بیشتر
 • با استفاده از این ماژول در فروشگاه ساز پرستاشاپ فارسی میتوانید از طریق بخش مدیریت فروشگاه اینترنتی خود به مشتریان ، دوستان یا همکاران ایمیل به همراه فایل پیوست ارسال نمایئد.

  499,000 تومان
  بیشتر