قالب الکترون

جدید قالب الکترون

مشخصات

سازگار با 1.6بله
واکنش‌گرابله
زمان تحویلآنی
سریال فعال سازیدارد
نصب رایگانبله
سازگاری1.6.1.12 تا 1.6.1.17
سازگار با 1.7در حال طراحی

با خرید این محصول شما می توانید تا 44 امتیاز وفاداری دریافت نمایید ( تخفیف در خرید های بعدی ).


490,001 تومان


روند پیشرفت طراحی قالب الکترون برای نسخه 1.7 پرستاشاپ

20%

قالب الکترون قالبی مدرن ، ساده ، زیبا و حرفه ای ، پر از امکانات کاربردی ، به صورت کاملا اختصاصی و پیشرفته طراحی شده است ، ریسپانسیو  واقعی بوده و با تمامی دیوایس ها سازگار است . ظاهری دلفریب و مدرن ، کیفیت کدنویسی بالا ، تنوع ماژول ها ، قابلیت شخصی سازی بدون مرز و پشتیبانی مطمئن ، تجربه بی نظیری را در اختیار شما قرار می دهد . با قالب الکترون میتوانید قدم اول کسب و کار آنلاین خود را بلند بردارید و با بزرگترین فروشگاه های اینترنتی ایرانی رقابت کنید . بزرگترین و بهترین قالب ایرانی پرستاشاپ در خدمت شماست ، بی دردسر تجارت کنید


پرستاشاپ به عنوان یک فروشگاه ساز ماژولار حد و مرزی در امکانات و شخصی سازی ندارد ، اما متاسفانه اکثر قالب های موجود که شعار بهترین بودن را یدک میشکند ، با وجودی که امکانات سرسام آوری را در اختیار شما قرار میدهند اما پیچیدگی های خاص خود را دارند . قالب الکترون همان امکانات را به شیوه ای بسیار ساده و قابل فهم در اختیار شما قرار میدهد و با ساختار هوشمند خود بسیاری از تنظیمات را  در پس زمینه انجام می دهد تا ذهن شما آزادانه در اختیار خلاقیت و  مدیریت فروشگاهتان باشد . بیش از 30 ماژول قدرتمند با تنظیماتی بسیار ساده و قابلیت جاگیری در هوک های مختلف ، در اختیار شماست تا با خلاقیت و سلیقه خود ، فروشگاهی متفاوت از دیگران خلق نمایید .

 با قالب الکترون در مقام یک طراح ، چیدمان ، رنگبندی و ساختار فروشگاه اینترنتی خود را طراحی کنید ، محدودیتی در کار نیست


با ساختار منحصر بفردی که قالب الکترون دارد ، بی نهایت چیدمان و رنگبندی در اختیار شماست ، ما با استفاده از همین ویژگی ، 4 دمو آماده کرده ایم که هر کدام تنظیمات متفاوتی دارند ، در واقع شما با خرید قالب الکترون 4 قالب تحویل میگیرید که میتوانید با یک کلیک و در عرض کمتر از 5 دقیقه بین این قالب ها سویچ کنید . نیازی نیست وقت بگذارید ، با ماژول دموسنتر الکترون فقط با یک کلیک و چند تنظیم ساده کلیه تنظیمات به شکل کاملا اتوماتیک و سریع برای شما انجام میشود . قالب الکترون برای خلق کردن طراحی شده است ، حتی اگر هزاران نفر به صورت همزمان از این قالب استفاده نمایند ، میتوانند ظاهر منحصر بفردی را برای فروشگاه خود خلق نمایند . با خرید این قالب ، امکانات گسترده ای در اختیار دارید تا بتوانید در مقام یک طراح دست به کار شده و چیدمان ، رنگبندی و استایل خاص خود را روی قالب اعمال کنید . همه چیز با سلیقه شما خواهد بود ، پس تا میتوانید خلاقیت خود را به کار بگیرید .

با خرید قالب الکترون 4 قالب متفاوت دریافت میکنید ! سویچ بین دموهای قالب به راحتی آب خوردن و تنها با یک کلیک میسر می باشد


هیچ چیز به اندازه یک فونت خوب و خوانا برای یک فروشگاه اینترنتی مفید نخواهد بود ، قالب الکترون از فونت تجاری ایران سن سریف به عنوان فونت اصلی استفاده کرده که خواناترین و بهترین فونت موجود برای وب می باشد .  در کنار آن 4 فونت خوب دیگر نیز گنجانده شده که میتوانید با سلیقه خود بین آنها سویچ نمایید . این فونت رایگان نیست و آی پرستا به ازای هر قالبی که می فروشد ، هزینه این فونت را به سازنده آن پرداخت می نماید ، در واقع ما هزینه این فونت را پرداخت کرده ایم و شما بدون نگرانی  ، میتوانید از آن بر روی فروشگاه خود رایگان استفاده کنید .


بازار اپلیکیشن ها برای فروشگاه های اینترنتی داغ شده ، اما دست نگه دارید ، همه ما میدانیم که اپلیکیشن ها محدودیت های خاص خودشان را دارند ، هزینه سرسام آور برای طراحی و نگهداری ، مجاب کردن مشتری برای استفاده از اپلیکیشن  و از همه مهم تر جوابگو نبودن اپلیکیشن برای فروشگاه های متوسط . در واقع مشتریان صرفا اپلیکیشن فروشگاه هایی را نصب میکنند که در سطح یک کشور بین 10 فروشگاه برتر باشند . قالب الکترون با سبک منحصر به فردی که از قالب سهند به ارث برده ، همان محیط و حس و  حال اپلیکیشن را در گوشی های همراه برای مشتریان شما شبیه سازی میکند . نیاز نیست هزینه میلیونی برای طراحی اپلیکیشن پرداخت کنید ، ما در بطن یک مرورگر موبایل ، یک اپلیکیشن طراحی کرده ایم که از لحاظ سرعت و زیبایی همه اپلیکیشن ها را پشت سر میگذارد ! ما در قالب الکترون حد نهایت سادگی ، زیبایی و سرعت را برای مشتریان گوشی های همراه شما فراهم آورده ایم.

نیاز نیست هزینه میلیونی برای طراحی اپلیکیشن موبایل پرداخت کنید ، قالب الکترون یک اپلیکیشن تمام عیار در داخل مرورگر شماست


چند دهه پیش سر هر کوچه و خیابان یک بقالی وجود داشت که نه تنها تعدد محصولات اندکی داشت ، بلکه ظاهر و نمای درونی و بیرونی آن بسیار ساده و در بهترین حالت بهم ریخته بود ! اما با این وجود مشتریان خاص خودشان را داشتند و به راحتی محصولاتشان را به فروش می رساندند ، به چه دلیل ؟! کاملا واضح است ، نبود رقیب . امروزه راه اندازی فروشگاه اینترنتی به سادگی چند سال قبل نیست ، در هر عرصه که بخواهید وارد شوید تعداد زیادی رقیب خوش آوازه و معروف وجود دارد که سهم زیادی از بازار و اعتماد مشتریان را به خود اختصاص داده اند ، امروز بحث بین بد و بدتر مطرح نیست ، انتخاب بین خوب و خوبتر مطرح است . واضح است که برای رقابت با فروشگاه های اینترنتی بزرگ ، در اولین قدم شما به یک قالب بزرگ و حرفه ای نیازمندید .

یک مشتری تازه که وارد فروشگاه شما میشود هیچ گونه ذهنیتی از شما ندارد ، در قدم اول این ظاهر فروشگاه شماست که اولین باور را در اعماق ذهنش می کارد . باوری که اگر منفی باشد ، بعدها تغییر آن برای شما بسیار هزینه بر و گاهی غیرممکن خواهد بود . پس اگر فروشگاه بزرگی دارید یا اگر در نظر دارید با فروشگاه ها و گردن کلفتان این عرصه رقابت کنید ، به جرات قالب الکترون یکی از بهترین گزینه هایی هست که میتوانید انتخاب کنید تا اولین باور مثبت را در ذهن مشتریانتان بکارید .

 برای رقابت با فروشگاه های بزرگ به قالب بزرگی مثل الکترون نیاز دارید ، قالب الکترون باور مثبتی را در ذهن مشتریان ایجاد میکند


صفحات فرود یا لندینگ پیچ از جمله صفحاتیست که میتوانید خلاقیت خود را در آنها به نمایش بگذارید ، یک صفحه فرود خوب میتواند فروش شما در یک بازه زمانی کوتاه را دگرگون نماید ، ما در قالب الکترون امکانی را برای شما فراهم آورده ایم که به سادگی بتوانید صفحات مخصوص فرود طراحی کنید و اینکار به راحتی آب خوردن می باشد .   نمونه شماره 1    نمونه شماره 2

طراحی لندینگ پیج های زیبا در قالب الکترون بسیار آسان و لذت بخش است ، خلاقیت خود را به کار بگیرید


دریایی از ماژول های کاربردی در قالب الکترون

در ادامه به برخی از مهم ترین ماژول هایی که همراه این قالب وجود دارند اشاره میکنیم :

به مرکز کنترل قالب الکترون خوش آمدید ، ماژولی در نهایت سادگی که به شما کمک میکند تا رنگبندی ، فونت و تنظیمات عمومی مربوط به فروشگاه خود را به ساده ترین شکل ممکن و فقط با چند کلیک انجام دهید . نیاز نیست برای تغییر رنگ فلان قسمت از قالب کدنویسی بلد باشید ، همه چیز توسط این ماژول ویژه کنترل میشود . گزینه های این ماژول به صورت 5 تب گروه بندی شده تا آسوده تر بتوانید با آن کار کنید .


صفحه اول فروشگاه اینترنتی بهترین مکان برای اعمال برخی سیاست های خاص فروش و افزایش فروش برخی محصولات می باشد ، پتانسیلی که صفحه اول یک فروشگاه اینترنتی دارد میتواند فروش شما را در یک لحظه متحول کند . با ماژول بلوک متن در صفحه اصلی میتوانید خدمات خاص خود را متمایز کنید ، پیش فروش های خود را ذکر کنید ، محصولات آینده را توضیح دهید یا کد های تخفیف خود را برجسته نمایید .


ماژول منوی پیشفرض ارتقا یافته پرستاشاپ که قابلیت نمایش تا 4 سطح زیرشاخه را داراست ، همچنین میتوانید برای هر سرشاخه یک آیکون نیز قرار دهید . این منوی ساده ولی کاربردی هم به صورت عمومی و هم افقی نمایش داده میشود و شما میتوانید با یک کلیک شکل نمایش منو را تغییر دهید . قابلیت های این ماژول به همینجا ختم نمیشود ، مهم ترین رسالت این منو ، در به نمایش گذاشتن شاخه های فروشگاه شما به ساده ترین شکل ممکن در گوشی های همراه می باشد . برخلاف قالب سهند که دو سطحی بود ، در این قالب ، تا 3 سطح در موبایل منو خواهید داشت .


هدف طراحی قالب الکترون ، پوشش دادن نیاز فروشگاه های بزرگی هست که با پرستاشاپ طراحی  شده اند ، فروشگاه های بزرگی که هزاران محصول و صدها شاخه و زیرشاخه دارند ، طبیعتا جستجو بین این همه شاخه و محصول برای کاربر اسان نخواهد بود ، اینجاست که ماژول جستجوی هوشمند با قابلیت جستجو در یک شاخه خاص میتواند این فرایند را برای مشتری ساده نماید . قابلیت نمایش تصویر کوچک از محصول و قیمت آن از دیگر امکانات این ماژول می باشد .


از یک اسلایدر چه انتظاراتی دارید ؟ تا حد ممکن سریع بوده و جلوی لود فروشگاه را نگیرد ؟ افکت های حرکتی مختلفی داشته باشد ؟ جذاب و دلپسند باشد ؟ اسلایدر حرفه ای قالب الکترون نه تنها همه این موارد را پوشش می دهد ، بلکه امکاناتی فراتر از تصور در اختیارتان قرار میدهد . شاید فکر کنید که این ماژول در مقابل اسلایدر لایه ای که در اکثر قالب های خارجی مشاهده میکنید چندان حرفی برای گفتن نداشته باشد ، اما صبر کنید ، رسالت یک اسلایدر در فروشگاه اینترنتی صرفا برای نمایش موارد مهم برای مشتریان هست نه تفریح و نه دیدن فیلم سینمایی !  ما به جای این تشریفات توخالی و بیهوده ، تمرکز خود را روی سرعت بارگذاری و کارایی اسلایدر معطوف کرده ایم . اسلایدر به عنوان ماژول جدانشدنی و بسیار مهم در فروشگاه های اینترنتی نقش بسزایی در ظاهر و جلب نظر مشتریان دارد . در قالب الکترون اسلایدر بسیار کارآمد ، زیبا و ساده ای را برای شما فراهم آورده ایم که بی شک یکی از بهترین ماژول های اسلایدری هست که برای پرستاشاپ وجود دارد . این اسلایدر قابلیت قرار دادن اسلایدهای جداگانه برای موبایل و پی سی را دارد . میتوانید عکس های متفاوت با سایزهای دلخواه را برای هر دیوایس تعیین کنید . 30 افکت جذاب در این اسلایدر گنجانده شده است . همچنین این ماژول قابلیت نمایش دو اسلاید به صورت همزمان در کنار هم را نیز دارا می باشد


ماژول محصولات شاخه ها همان ماژولی هست که در صفحه اول فروشگاه شما معجزه میکند ، نسخه مخصوص و شخصی سازی شده این ماژول مختص قالب الکترون قابلیت های فراوانی برای شخصی سازی و ایجاد گردونه های لوکس و رنگارنگ از شاخه های دلخواه در اختیار شما قرار می دهد . قابلیت قرار دادن عکس ثابت ، عکس پارالاکس ، پس زمینه و رنگ بندی اختصاصی برای هر بلوک از امکانات این ماژول ویژه می باشد ، میتوانید محصولات را براساس موجودی ، تاریخ بروزرسانی ، تاریخ افزوده شدن و قیمت بچینید ، با این ماژول میتوانید طروات و تازگی را به صفحه خانگی فروشگاه خود برگردانید .


یک ماژول مدیریت بنر بسیار کارآمد و پیشرفته در قالب الکترون تعبیه شده که کلیه نیازهای یک فروشگاه سطح بالا را پوشش میدهد . این ماژول قابلیت ایجاد گروه های مختلف در هوک های  گوناگون را دارد ، میتوانید تعیین کنید که هر بنر در هر دیوایس چه اندازه ای داشته باشد یا مثلا در موبایل کدام بنر غیرفعال یا فعال باشد ، قابلیت سایزدهی برای موبایل ، تبلت ، پی سی و لپ تاپ دست شما را در مانور دادن و خلاقیت باز میگذارد تا صحنه های دلنشینی را با گرافیک فوق العاده به نمایش بگذارید .


یک ماژول بلاگ اوپن سورس با استایل ، ساختار و تم های اختصاصی برای قالب الکترون تمام آن چیزیست که برای بخش بلاگ فروشگاه خود بدان نیاز دارید . این ماژول قابلیت هایی همچون پست های گالری ، ویدیو و صوتی را در اختیار شما قرار میدهد . همراه این بلاگ ، ماژول  آخرین پست های وبلاگ نیز وجود دارد تا بتوانید چند پست آخر را در صفحه اصلی با قالب های مختلف و جذاب به نمایش بگذارید .


همیشه پیشنهاد شگفت انگیز و تخفیف های زمان دار برای مشتریان وسوسه انگیز و جذاب است ، پیشنهاد شگفت انگیز زمان دار بهترین راهکار برای افزایش فروش محصولاتی که با رکود در فروش مواجه هستند می باشد ، یک پیشنهاد زمان دار محدود تنها گزینه ای هست که مشتریان مردد را مجبور به خرید فوری میکند . این ماژول فوق العاده ساده و کارآمد با تنظیماتی مطلوب در اختیار شماست تا محصولاتی که به صورت زمان دار تخفیف قرار میدهید را با 3 قالب و ظاهر مختلف و در 2 سایز به نمایش بگذارد .


ماژولی ساده ولی پرکاربرد ، با ماژول اعتمادسازی میتوانید به صورت خیلی شیک و مجلسی اعتماد مشتری ها را جلب کرده و زیبایی دو چندانی به صفحه اصلی فروشگاه خود اضافه کنید ، این ماژول قابلیت شخصی سازی بسیار بالایی دارد ، نه تنها میتوانید تک تک آیتم ها را جداگانه استایل و رنگدهی کنید ، بلکه میتوانید ظاهر ماژول را از بین 13 تم مختلف انتخاب کنید . در این ماژول که به نسبت نسخه قبلی آن در قالب سهند پیشرفت زیادی کرده است ، قابلیت انتخاب ایکون به جای عکس نیز اضافه شده که برای افزایش سرعت لود ایده آل می باشد .


با وجود منوی کاملی که در قالب الکترون وجود دارد ، باز هم وجود یک منوی ثانویه در موقعیتی مثل فوتر فروشگاه میتواند مشتریان تنبل را راضی نگه دارد ، این منوی ساده و تک سطحی با آیکون های جذاب در پایین فروشگاه هم در سئو و هم در ساده سازی ناوبری فروشگاه شما تاثیر شگرفی دارد ، این ماژول تجاری قابلیت انتخاب آیکون و یا غیرفعال سازی آن را داشته و قابلیت انتخاب تعداد زیرشاخه های قابل نمایش را در اختیار شما قرار میدهد .


صفحه تماس با ما در پرستاشاپ امکانات ناچیزی دارد و متاسفانه قابلیت ویرایش یا تنظیمات خاصی در این زمینه وجود ندارد . ما در قالب الکترون این مشکل را با یک ماژول کاربردی و بسیار ساده رفع کرده ایم ، با این ماژول هر چی میخواهید در صفحه تماس با ما به نمایش بگذارید


همیشه جلب اعتماد مشتری یکی از سخت ترین کارهای ممکن در تجارت آنلاین می باشد ، متقاعد کردن مشتری به خرید آن هم در صفحه محصول باید به بهترین شکل ممکن انجام شود . طبق بررسی های انجام شده ، نمایش چند باکس به صورت رنگی با نوشته های اطمینان بخش در زیر دکمه سبد خرید در صفحه محصول ، تاثیر شگرفی در جلب اعتماد مشتری برای کلیک بر روی دکمه سبد خرید خواهد داشت


با این ماژول میتوانید متن دلخواهی را در بالای صفحه سبد خرید به نمایش بگذارید ، همچنین میتوانید رنگ پی زمینه این پیغام را نیز مشخص کنید ، گاهی نیاز هست تا مواردی را به مشتری گوشزد کنید یا نکته ای را یادآوری نمایید


با این ماژول میتوانید برند های فروشگاه خود را با 4 تم متفاوت در صفحه اصلی به نمایش بگذارید .


چرا باید قالب الکترون را خریداری کنم ؟ سخن پایانی : اگر میخواهید با فروشگاه های بزرگ رقابت کنید ، اگر در نظر دارید در میان رقبای خود به چشم بیایید واگر میخواهید به ساده ترین شکل ممکن فروشگاهی چشم نواز داشته باید ، قطعا قالب الکترون با امکانات بی شمار و قابلیت های شخصی سازی بدون مرز ، اولین انتخاب شما خواهد بود ، تیم آی پرستا این قالب فوق العاده را برای فروشگاه شما پیشنهاد میکند ، امید است این قالب زیبا و کاملا ایرانی ، در جهت رشد کسب و کار شما مفید واقع گردد 

نسخه و آپدیت ها

نسخه 1.1 در تاریخ 1396/11/11

 1. افزوده شدن 3 تم دیگر برای منوی افقی قالب ( تعداد تم فعلی : 2 )
 2. افزوده شدن 2 تم جدید برای نمایش محصولات به حالت Grid ( تعداد تم فعلی : 6 )
 3. افزوده شدن 6 تم جدید برای ماژول اعتمادسازی مشتریان ( تعداد تم فعلی : 5 )
 4. افزوده شدن 2 تم جدید برای تایمر محصولات شگفت انگیز ( تعداد تم فعلی : 3 )
 5. افزودن شده 2 تم جدید برای ساختار نمایش محصولات در صفحه اصلی ( تعداد تم فعلی : 5 )
 6. افزوده شدن 2 تم جدید برای نمایش آخرین مطالب وبلاگ در صفحه اصلی ( تعداد تم فعلی : 3 )
 7. افزوده شدن ویرایشگر css به ماژول تنظیمات قالب برای استایل نویسی شخصی
 8. افزوده شدن 1 تم جدید برای هدر قالب ( تعداد تم فعلی : 3 )
 9. قابلیت شخصی سازی بیشتر در هدر و فوتر قالب
 10. افزوده شدن قابلیت انتخاب کلاس بوت استرپ برای ماژول شاخه های دلخواه در فوتر
 11. قابلیت وسط چین کردن لوگو در هدر
 12. قابلیت وسط چین کردن منوی افقی و آیکون های بزرگ در منو
 13. افزوده شدن تم 4 سطحی به منوی افقی
 14. زیباسازی ظاهر ماژول متن دلخواه در سبد خرید
 15. بهینه سازی و ساده سازی بیشتر فرایند ثبت نام و خرید
 16. قابلیت روشن و خاموش کردن بخش نمایش برند در صفحه محصول
 17. قابلیت روشن و خاموش کردن بخش وضعیت محصول در صفحه محصول
 18. افزوده شدن قابلیت انتخاب ظاهر اعداد تایمر ماژول شگفت انگیز
 19. افزوده شدن تایمر شگفت انگیز به صفحه هر محصول
 20. افزوده شدن آپارات به ماژول شبکه های اجتماعی در فوتر
 21. افزوده شدن امکان تعریف رنگ جدا به آیکون های هدر و فوتر
 22. افزودن شدن قابلیت انتخاب 3 نوع ساختار لینک و پسوند html برای مطالب بلاگ
 23. اضافه شدن قابلیت کلاس دلخواه به تمامی ماژول های موجود در فوتر
 24. اضافه شدن 5 تم برای نمایش مشخصات و ویژگی ها در صفحه محصول
 25. افزودن شدن قابلیت قرارگیری لوازم جانبی در سایدبار صفحه محصول
 26. افزودن 5 تم جدید برای ماژول جستجوی پیشرفته در هدر
 27. قابلیت جدید قرار دادن ویدیو به عنوان پس زمینه در ماژول متن دلخواه در صفحه اصلی 
 28. قابلیت باز شدن لینک های اسلایدر در تب جدید
 29. تم فوق العاده و اختصاصی برای وبلاگ ( جداکردن بلاگ از سایت )
 30. افزوده شدن اتیکت پیش فروش + اتیکت به زودی در صفحه محصول و شاخه ها
 31. قابیلت قرار دادن ویدیو برای محصول
 32. افزوده شدن ماژول پست های پربازدید بلاگ
 33. افزوده شدن ماژول پست های پر کامنت بلاگ
 34. افزوده شدن دسته بندی برای بلاگ
 35. افزوده شدن ویدیوهای اخیر برای بلاگ
 36. قابلیت ویرایش صفحه تعمیرات با 5 تم مختلف
 37. تم ویژه برای بخش مدیریت پرستاشاپ
 38. قابلیت جدید تشویق مشتری به خرید هر چه بیشتر برای بهره مندی از ارسال رایگان ( در صفحه سبد خرید )
 39. یکپارچه شدن ویرایشگر مدیریت با قالب الکترون ، اندازه ، فونت ، فاصله ها و استایل ها 
 40. بهبود سئوی قالب + افزوده شدن میکرودیتاهای استاندارد و کامل به صفحه محصول

 

باگ ها و مشکلات رفع شده :

 1. رفع باگ کار نکردن لینک های موجود در فوتر در گوشی های هوشمند
 2. رفع مشکل جزئی در عدم نمایش نام کامل ترکیب در لیست کشویی
 3. رفع مشکل عدم نمایش آیکون برند محصول در صورتی عدم درج توضیحات کوتاه
 4. رفع باگ مخفی شدن منوی حساب کاربری و سبد خرید در زیر منوی افقی شناور
 5. رفع باگ عدم آپلود عکس در اسلایدر قالب
 6. رفع باگ ماژول خبرنامه ، لینک 404 در ایمیل
 7. رفع خطای موجود در صفحه تماس با ما
 8. رفع باگ موجود در جستجو در اسم های طولانی محصول
 9. رفع مشکل عدم نمایش تصاویر و خطای 404 در مطالب بلاگ
 10. رفع مشکل جابجا بودن دکمه مخصوص موبایل در ماژول اسلایدر
 11. رفع مشکل بسته نشدن کادرهای شناور سبد خرید و حساب کاربری با کلیک برای روی ایکون
 12. رفع مشکل ترتیب نمایش پست های بلاگ در صفحه اصلی
 13. رفع مشکل alt و title در ماژول اسلایدر
 14. رفع مشکل بهم ریختگی محصولات در شاخه ها در قیمت های بزرگ
 15. رفع مشکلات سئوی قالب

بخش سوال و جواب درباره محصول :

سلام. یه سوال هم داشتم.
امکان اینکه، مشتری برای ثبت نام، در کادر وارد کردن ایمیل، بتونه به انتخاب خودش، ایمیل یا شماره موبایل وارد کنه وجود داره؟
چون بعضی از افراد ایمیل ندارن و روش ساختن و استفاده ش رو هم بلد نیستن..

و اینکه امکان فیلتر کردن، بر اساس هر دسته بندی وحود داره؟ مثلا برای دسته ی لپ تاپ فیلترهای خاصی رو تعریف کنیم. برای دسته موبایل فیلترهای مخصوص به خودش؛ و ...
و این فیلترها در نسخه ی موبایل هم به راحتی قابل استفاده هستند؟

سلام

اکثر مشتریان فروشگاه های اینترنتی با مفهوم ایمیل آشنا هستند. گرچه در صورت نیاز می توانید ماژول ورود و ثبت نام با موبایل را تهیه کنید

بله امکان تعریف کردن فیلترهای پیشرفته وجود دارد و در موبایل به راحتی قابل استفاده هستند

موفق باشید

سلام.
سوالاتی فرستاده بودم.. نمیدونم رسید خدمتتون یا نه.

سلام. بله پاسخ داده شد

سلام و خسته نباشید.
میخواشتم ببینم آیا امکان افطودن دکمه ی توی صفحه محصول یا روی تصویر محصول در صفحه اصلی به منظور نمایش محصول در حالت 3D سه بعدی وجود داره؟
آیا مثل وردپرس، ماژولی برای این مورد وجود داره؟
اگه داره، هزینه میخواد؟
اگر بله، هزینه ش چقدره؟

آیا میشه در پرستا ، ماژول ربات تعریف بشه تا تصویر محصول به همراه بخشی از توضیحات که ما انتخاب میکنیم ، توسط ربات به گروه یا کانال تلگرام ارسال بشه به نحوی که لینک خرید آسان هم داشته باشه؟

درضمن، بعضی از فروشگاهها، مثل بانه شاپ ، و ، عمویادگار ،، اپ ساختن و متصل کردنش به پرستا. اپ هردو هم دقیقا مشابه هم هست.
هزینه ی اونجور اپی برای اندروید چقدر هست و برای آی او اس چقدر؟

واقعیتش بنده سایتهایی رو دیدم که افزونه ووکامرس رو روی وردپرس با قالبی مشابه دیجی، با امکانات فوق میفروشن و درکنارش یه اپ اندروید هم میدن ، و هزینه ی زیادی هم نمیگیرن!

میخوام از پرستا استفاده کنم. امکانات فوق قابل انجام هست؟

سلام

برای قابلیت نمایش 3D محصول نیاز به ماژول مخصوص این کار دارید. نمونه خارجی این ماژول در addons سایت prestashop.com موجود است. همچنین در صورت نیاز به طراحی نمونه ایرانی می توانید درخواست خود را برای برآورد هزینه و زمان از طریق تیکت ارسال بفرمایید

برای درخواست طراحی ماژول ارسال در تلگرام نیز لطفا از بخش تیکت اقدام کنید

جهت طراحی اپ باید به طراح اپلیکیشن مراجعه کنید. گرچه با استفاده از قالب الکترون احتیاج به هیچ گونه اپلیکیشنی نخواهید داشت

توضیحات در مورد سوالاتتون داده شد. جهت مشاهده امکانات خود پرستاشاپ هم می توانید به لینک زیر مراجعه کنید:

http://ipresta.ir/blog/2_%D8%A7%D9%85%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%AA-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B4%D8%A7%D9%BE.html

سلام وقت به خیر
قالب بسیار عالی و زیبا است و امکانات فوق العاده ای دارد. بسیار ممنون از تلاش شما. دو سوال داشتم:

۱- آیا قالب الکترون در فروشگاه و بلاگ قابلیت چند زبانه بودن را پشتیبانی می کند؟
۲- آیا این قالب مادام العمر است؟ یعنی این اطمینان هست که تا همیشه به روز رسانی شود؟

موفق باشید.

سلام

با تشکر از شما

1. در نسخه 1.6 قالب خیر از چند زبانه پشتیبانی نمی شود ولی برای نسخه 1.7 قالب با چند زبانه سازگار خواهد بود

2. هیچ قالبی چه ایرانی و چه خارجی تضمین آپدیت مادام العمر در هیچ کجای دنیا ندارد. قالب الکترون تضمین آپدیت و سازگاری با نسخه 1.7 پرستاشاپ را داراست

پیروز باشید

سلام.
تو منوی اصلی نوشته بر اسا برند، رنگ و .....
آیا باید اینجوری باشه؟؟
مثل منوهای دیگه نمیشه باشه؟؟؟
منظورم اینه که فقط گروه اصلی وزیردسته ها رو بنویسی مثل منوهای رایج

سلام بر شما

اینا شاخه هست که ساخته شده برای تست ، شما میتونید به شکل دلخواه خودتون دسته بندی هاتون رو وارد کنید

میخوام این قالب رو بخرم و قالب فوق العاده است ولی قیمتش بالاس تخفیف نمیدین برای خرید؟

باید تیکت بزنید تا بررسی بشه ، از این بخش اقدام کنید

سلام
برای استفاده از پرستاشاپ نیاز دارم تا اون رو با نرم افزارهای دیگری سینک کنم به نحوی که موارد زیر قابل انجام باشه:
- مدیریت کاربران در پرستاشاپ انجام بشه و لاگین اگر در نرم افزار دیگری انجام بشه از طریق وب سرویس پرستاشاپ بتونه تایید کنه کاربر رو
- عین مورد بالا برای مواردی مثل ثبت نام در نرم افزار دیگر٬ فراموشی رمز عبور و ...
- کالاها در پرستاشاپ وارد بشن و اطلاعات اون رو از طریق وب سرویس بشه دریافت کرد (اطلاعاتی مثل کوپنها٬ تخفیفاتی که کاربر داره٬ و ...)
- اگر کاربر ثبت سفارشی کرد بشه اون رو روی پرستاشاپ ثبت کرد از راه وب سرویس
- کاربر ریز پرداختها و یا سفارشاتشو ببینه روی نرم افزار دیگه
- اخبار واطلاعیه هایی که در پرستاشاپ ثبت میشن قابل خوندن توسط سایر نرم افزارها باشن

در این زمینه راهکاری دارید؟

سلام

البته سوالتون ارتباطی به این قالب نداره و در جای نامناسبی مطرح کردید ولی جهت اطلاع :

پرستاشاپ وبسرویس داره و برنامه نویسها میتونن با استفاده از وبسرویس مواردی که گفتید رو انجام بدن

در مورد اخبار و اطلاعیه ها هم باید ماژول اخباری که استفاده میکنید دارای فید RSS باشه تا قابل خوندن از سایر نرم افزارها باشه

سلام
یه ایرادی که من در همه ی قالب هاتون می بینم ویژگی مقایسه کالاهاست.در یک سری از قالب هاتون ویژگی مقایسه فقط برای کالاهایی که در یک دسته قرار دارند وجود دارد مثل قالب یلدا و اریا و نسیم .در قالب الکترون برای افزودن کالا به مقایسه حتما باید روی کالا کلیک کردن و به توضیحات برویم و در ان جا یک دکمه برای افزودن کالا به مقایسه قرار داده شده است. ولی اگر بشود دکمه مقایسه مانند دکمه خرید در پایین کالا بیاید به طوری اصلا احتیاجی به رفتن به توضیحات کالا نباشد عالی می شود

با سلام

مقایسه کالا تو شاخه ها هم هست در این قالب ، احتمالا دقت نکردین 

سلام وقت بخیر
اگه بخوایم علامت و کپی رایت خاصی از شما رو سایت باقی نمونه چیکار میشه کرد ؟
راهی داره؟

درود بر شما

وجود کپی رایت در فوتر، در مدت 6 ماه پشتیبانی رایگان اجباری هست.

در صورتیکه اصرار بر حذف آن دارید با پرداخت 50درصد مبلغ قالب میتونید کپی رایت رو با حفظ پشتیبانی حذف کنید

اگر راضی نبودیم امکان پس دادان تا هفت روز داره؟

چون محصول نرم افزاری هست اگر شما از محصول استفاده کنید امکان بازگشت مبلغ نیست.

اما اگر با دلیل واضح و فنی و جدا از مسایل سلیقه ای باشد در چارچوب قوانین خرید محصول، امکان بازگشت مبلغ هست.

در صورت انصراف از خرید میبایست محصول به طور کامل و توسط کارشناس پشتیبانی آی پرستا از سایت شما حذف شود.

لطفا قوانین خرید محصولات رو مطالعه نمایید.

اگه راه داره به منم تخفیف بدید من از این قالب خوشم آموده واقعاً عالیه

تیکت بزنید تا بررسی بشه

با سلام و احترام
ما قبلا از شما قالب پرواز گرفتیم آیا مقدور هست برای ما تخفیف قائل بشید البته به این موضوع واقف هستم که قیمت این محصول خیلی بالاتر از اینی هست که نوشتین ولی در هر صورت ممنون میشم تخفیف قائل بشید .
با تشکر

سلام بر شما

ما برای مشتریان دائمی و بزرگوارمون همیشه تخفیف و طرح های مناسبی ارائه میکنیم ، تیکت بزنید در خدمتتان هستیم

این قالب خیلی عالیه و دارم پول جمع میکنم بخرمش

نظر لطفتون هست ، خوشحالیم که یک قالب با کیفیت ایرانی رو پسند کردین

با سلام
1-لطفا در مورد مدت پشتیبانی و نحوه رفع عیب در مواقعی که مشکلی در بخش خاصی از قالب مشاهده بشه که مربوط به طراحی باشه توضیح بفرمایین
2- آیا علامت و کپی رایت خاصی از شما باید رو سایت باقی بمونه
3- قالب ماژول پرداخت آنلاین داره
4- اگه امکان خاصی بخوایم بعدا با پرداخت هزینه از طرف طراح انجام میشه؟
ممنون

سلام

1- تمام قالبهای بازارچه 6 ماه پشتیبانی رایگان و یکسال دریافت آپدیت دارند. مشکلات احتمالی رو باید کاربران گزارش بدن تا در آپدیتهای قالب برطرف بشه.

2- در مدت 6 ماه پشتیبانی قالب، وجود لوگوی آی پرستا در فوتر لازم هست. البته سعی شده کمرنگ و کوچک باشه که در دمو میتونید مشاهده کنید

3- ماژول پرداخت به قالب مربوط نمیشه و میتونید از ماژول جامع پرداخت رایگان یا تجاری آی پرستا استفاده کنید

4- امکانات اضافی اگه به صورت ماژول باشه باید درخواست طراحی بدید و به طراح قالب مربوط نمیشه. طراح قالب تنها اگر نیاز به سازگاری ظاهری داشته باشد، آنرا انجام خواهد داد که به تناسب حجم کار برای شما هزینه ای در بر خواهد داشت.

موفق باشید

این قالب فوق العاده است ولی قیمتش بالاس تخفیف نمیدین برای خرید؟

نظر لطفتونه دوست عزیز ، سیاست آی پرستا حمایت از برنامه نویسان و طراحان داخلیه ، به نسبت قالب های مشابه خارجی ، قیمت این قالب شاید بالا به نظر برسه ولی در نظر داشته باشین که با خرید قالب ایرانی الکترون ، اولا از تولید با کیفیت داخلی حمایت میکنید ، دوما از پشتیبانی مستقیم  و بی واسطه برخوردار میشید ،  ابن قالب ارزششو داره و هزینه خریدشو جبران میکنه براتون .

با این حال از این لینک یک تیکت به بخش پشتیبانی مشتریان آی پرستا بزنید ، تخفیفی برای شما در نظر میگیریم