قالب الکترون (پرستاشاپ 1.7 و 8)

2,840,000 تومان

بهترین قالب ایرانی پرستاشاپ

به جرات میتوان گفت که در حال حاضر قالب الکترون بهترین، پر امکانات ترین، زیباترین و در عین حال منعطف ترین قالب ایرانی پرستاشاپ است.

قالب الکترون قالبی مدرن و در عین حال ساده، زیبا و حرفه ای، پر از امکانات کاربردی، به صورت کاملا اختصاصی طراحی شده است، ریسپانسیو  واقعی بوده و با تمامی دستگاه ها از قبیل موبایل و تبلت و فبلت سازگار است. ظاهر دلفریب و مدرن، کیفیت کدنویسی بالا، تنوع ماژول ها، قابلیت شخصی سازی بدون مرز و پشتیبانی مطمئن، تجربه بی نظیری را در اختیار شما قرار می دهد. بزرگترین و بهترین قالب ایرانی پرستاشاپ در خدمت شماست، بی دردسر تجارت کنید.

قالب الکترون در حال عرضه بین المللی و سازگار با پرستاشاپ ۱.۷ و پرستاشاپ ۸ می باشد. همچنین قالب سازگار با قابلیت چند زبانه (Multi Lang) می باشد.

نکته: انتقال مطالب بلاگ الکترون ۱.۶ به ۱.۷+ امکان پذیر نیست

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد
  • اصلاحیه ترجمه پیشنهاد شگفت انگیز

    اگر بعد از آپدیت قالب به نسخه 1.2.2 ترجمه های ماژول پیشنهاد شگفت انگیز از بین رفته اند نیازی به دانلود کل قالب از حساب کاربری بازارچه ندارید. فقط لطفا این فایل پیوست را دانلود کرده و در محلی که پرستاشاپ را نصب کرده اید در هاست خود از حالت فشرده خارج کنید. سپس از بخش "پارامترهای پیشرفته -> کارایی" یکبار روی "پاک ردن حافظه موقت" کلیک کنید.

    فـایل های ضمیمه (2.73k)

محصولات مشابه