ماژول ارسال ایمیل از بخش مدیریت پرستاشاپ فارسی

مشخصات

سازگار با 1.6بله
زمان تحویلآنی
سریال فعال سازیدارد

با خرید این محصول شما می توانید تا 3 امتیاز وفاداری دریافت نمایید ( تخفیف در خرید های بعدی ).


38,150 تومان

ماژول ارسال ایمیل برای فروشگاه ساز پرستاشاپ نسخه های 1.6.0.14 به بالا تهیه شده است و به مدیر فروشگاه این امکان را میدهد که بدون نیاز به مراجعه به پنل ایمیل ، برای دوستان ، مشتریان و همکاران خود ایمیل به همراه فایل پیوست ، ارسال کند.

این ماژول ایمیلها را از طریق خود پرستاشاپ ارسال میکند . به این معنی که شما در بخش مدیریت فروشگاه ساز پرستاشاپ فارسی خود ، هر تنظیمی برای ایمیل ها لحاظ کرده باشید برای این ماژول هم اعمال میشود. به عنوان مثال اگر تنظیمات را به گونه ای انجام داده اید که ایمیلهای فروشگاه از طریق پنل میل چیمپ شما و با آدرس فرستنده info@site.com ارسال شوند ، این ماژول هم از همان تنظیمات استفاده کرده و با لوگو خود فروشگاه شما ، ایمیلها را ارسال میکند.

پس از نصب این ماژول ، زیر منویی به نام ارسال ایمیل در زیر منوی مدیریت افزوده میشود که با کلیک بر روی آن به صفحه ارسال ایمیل هدایت میشوید.

نکته :  هرگز از ایمیل های یاهو و جیمیل برای مدیریت فروشگاه خود استفاده ننمائید ، این کار احتمال اسپم شدن یا عدم ارسال ایمیلها را بسیار افزایش میدهد و باعث اختلال در ارتباطات شما با مشتریانتان خواهد شد.

بخش سوال و جواب درباره محصول :