آغاز آموزش پرستاشاپ در هنرستان های فنی و حرفه ای کشور

در جهت ارتقاء سطح کیفی آموزش، تصمیمی مثبت از طرف وزارت آموزش و پرورش کشور اتخاذ شده است. هم اکنون آینده سازان کشور که کتاب تجارت الکترونیک را در هنرستان های فنی و حرفه ای می گذرانند در فصل دوم (پودمان دوم) این کتاب با نرم افزار پرستاشاپ جهت راهکار راه اندازی فروشگاه اینترنتی آشنا خواهند شد. این تصمیم می تواند با آشنا سازی دانش آموزان با دروازه جدیدی از تجارت الکترونیک، تجارت الکترونیک ایران را متحول کرده و روز به روز بهبود بخشد.

آموزش اساتید و مدرسان کتاب تجارت الکترونیک

پس از هماهنگی های انجام شده با شرکت پرستاشاپ فرانسه و همچنین گروه تالیف کتاب تجارت الکترونیک، قرار بر این شد تا آموزش اساتید این کتاب توسط تیم آی پرستا، نماینده رسمی شرکت پرستاشاپ فرانسه در ایران، و همچنین آقای رضازاده سفیر پرستاشاپ در ایران انجام پذیرد.

از این رو مدتی است که آموزش اساتید آغاز شده تا بتوانند با کیفیت هرچه بیشتر و بهتر مطالب این کتاب را به دانش آموزان منتقل کرده و آن ها را جهت راه اندازی کسب و کار آنلاین با استفاده از پرستاشاپ یاری کنند.

میت آپ رایگان پرستاشاپ - ویژه اساتید استان خراسان رضوی

پس از جلسات همفکری با مسئولین گروه کامپیوتر هنرستان های فنی و حرفه ای، تصمیم بر آن شد تا اولین جلسه آموزشی توسط تیم آی پرستا، ویژه اساتید این درس در استان خراسان رضوی برگزار شود. از آن جایی که حضور در کلاس های فیزیکی برای این اساتید می توانست دشوار باشد، تصمیم بر برگزاری این دوره بصورت آنلاین اتخاذ شد.

تیم آی پرستا در راستای وظیفه انسانی خود در برابر آینده سازان کشور و همچنین اساتید آن ها، این میت آپ آموزشی را با عنوان "کارگاه آنلاین پودمان دوم تجارت الکترونیک" به صورت رایگان برگزار خواهد کرد.

تاریخ این میت آپ پنجشنبه 8 آذرماه 1397 ساعت 9 الی 11 صبح خواهد بود. در این کارگاه آنلاین آموزش موارد ضروری همچون دانلود و نصب پرستاشاپ، آشنایی با محیط مدیریت، آموزش تنظیمات اولیه و آموزش تنظیم روش های حمل و پرداخت در پرستاشاپ 1.7 در دستور کار قرار خواهد گرفت.

امیدواریم این آموزش ها برای اساتید و دانش آموزان موثر واقع شود و آی پرستا بتواند گامی مثبت در جهت تحول تجارت الکترونیک ایران بردارد.

با تشکر

تیم پرستاشاپ فارسی | آی پرستا

(3 رای)
3.3333333333333335 5 1 3
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*