پس از 6 سال سابقه موفق آی پرستا در طراحی و توسعه قالب ها و ماژول های ایرانی و همچنین ارائه خدمات فنی و تخصصی با کیفیت هم اکنون بخش فروش قالب ها و ماژول های خارجی پرستاشاپ آغاز شد.

خدمتی جدید از آی پرستا

در راستای تامین نیازهای متفاوت کاربران در حوزه پرستاشاپ و همچنین افزایش تنوع محصولات مرتبط با این سیستم و در عین حال جلوگیری از فعالیت افراد و سایت های سودجو که به طور غیرقانونی فعالیت می کنند، تیم آی پرستا به عنوان نماینده رسمی پرستاشاپ در ایران اقدام به اخذ نمایندگی برترین برندهای فعال پرستاشاپ در دنیا نموده و محصولات آن ها را به صورت 100 درصد قانونی و اورجینال همراه با لایسنس به کاربران ایران زمین ارائه می کند.

آیا طراحی و توسعه افزونه های ایرانی متوقف می شود؟

خیر، آی پرستا با افتخار به فعالیت خود جهت طراحی و توسعه قالب ها و ماژول های ایرانی ادامه خواهد داد و آغاز فروش افزونه های خارجی صرفا جهت پوشش سلیقه های مختلف کاربران و همچنین فرآهم آوردن محصولات غیر ایرانی با کیفیت به صورت کاملا قانونی و اورجینال صورت گرفته است.

کاربران ایرانی هم اکنون می توانند به صورت ریالی اقدام به خرید این افزونه ها کرده و با خیال راحت از پشتیبانی رسمی افزونه های در سایت توسعه دهنده آن استفاده نمایند. تمامی افزونه های خارجی ارائه شده در آی پرستا دارای لایسنس قانونی و قابل استعلام از سایت رسمی توسعه دهنده می باشند.

بخش افزونه های خارجی آی پرستا، در دست تکمیل

لازم به ذکر است با توجه به سیاست آی پرستا برای ارائه افزونه های خارجی پرستاشاپ اولویت کیفیت بر کمیت می باشد بنابر این در حال حاضر تعداد افزونه های ارائه شده خارجی محدود بوده و آی پرستا به مرور زمان با شناسایی افزونه های معتبر و با کیفیت دیگر ویترین این افزونه ها را برای کاربران ایرانی تکمیل کرده و گسترش خواهد داد.

چگونه می توان خرید کرد؟

جهت خرید افزونه های خارجی رسمی می توانید به آدرس addons.ipresta.ir مراجعه نمایید.

آی پرستا در حال حاضر نماینده برندهای معتبر جهانی همچون Jose Aguilar و eMagicOne و ... می باشد که محصولات آن ها به مرور به آی پرستا افزوده خواهد شد و اطلاع رسانی های لازم انجام خواهد گردید.

با تشکر

تیم پرستاشاپ فارسی، آی پرستا

(3 رای)
5 5 1 3
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*