نصب ماژول‌های پیش فرض پرستاشاپ به صورت آفلاین

فهیمه حمیدی
97-08-27 14:08:40 یکشنبه
1586

پرستاشاپ یک نرم‌افزار تجارت الکترونیک است و طبیعی است که بدون وجود اینترنت عملکرد کاملی نداشته باشد و حتی برخی ویژگی‌های آن به درستی عمل نکند. با این حال ممکن است برای اهداف آموزشی و تدریس پرستاشاپ اینترنت در دسترس نباشد. یکی از این ویژگی‌هایی که بدون اینترنت کار نمی‌کند نصب ماژول‌های پیش‌فرض است که به صورت معمول فقط در صورت وجود اینترنت نصب خواهند شد.

در این پست ماژول های پیش فرض پرستاشاپ نسخه های 1.6 و 1.7 قرار داده شده است تا به راحتی ماژول‌ها را نصب کنید.

برای نصب هر یک از ماژول های پیش فرض پرستا، در صورتی که در مدیریت پرستاشاپ، منوی ماژول ها >> ماژول ها و سرویس ها، ماژول های مورد نظر خود را برای نصب پیدا نکردید و یا به علت نبود اینترنت ماژول مورد نظر نصب نمی‌شود، فایل زیپ شده ای که برای شما در این پست آپلود کرده ایم را دانلود کنید (فایلی را دانلود کنید که متناسب با نسخه پرستاشاپ شماست 1.6 یا 1.7) و ماژول را از داخل آن پیدا کرده و نصب کنید.

برای نصب ساده هرکدام از ماژول‌ها، ابتدا فایل تمامی ماژول‌ها را که از انتهای این صفحه دانلود کرده‌اید را از حالت فشرده خارج کنید. وارد پوشه ماژول ها شده و مجددا دنبال فایل زیپ ماژول مورد نظر خود بگردید. فایل ماژولی که به دنبالش هستید را از فهرست فایل‌های فشرده پیدا کرده، سپس از منوی ماژول‌ها » ماژول‌ها و سرویس‌‌ها روی افزودن ماژول کلیک کرده و ماژول را نصب کنید.

مثال :

فرض کنید قصد نصب ماژول پاکسازی کننده پرستاشاپ را دارید، ابتدا فایل  AllModues1.6.zip برای پرستاشاپ نسخه ۱.۶ یا ۱.۷ دانلود کنید. فایل را از حالت فشرده خارج و پوشه زیپ شده ماژول pscleaner را پیدا کنید.

حالا برای نصب ماژول وارد منوی  ماژول ها >> ماژول و سرویس ها شوید، سمت چپ، بالای صفحه ، دکمه ای با نام "افزودن ماژول جدید" وجود دارد، روی آن کلیک کنید. فایل خود را برای آپلود انتخاب کنید. بعد از آپلود فایل، ماژول در لیست نمایش داده خواهد شد که دکمه سبز رنگ نصب را دارا می باشد، با کلیک روی نصب ، ماژول نصب شده و می توانید از آن استفاده کنید.

دانلود ماژول های نسخه 1.6 پرستاشاپ         دانلود ماژول های نسخه 1.7 پرستاشاپ

(7 رای)
4.285714285714286 5 1 7
دیدگاه خود را بنویسید
*
*