موضوع اعتماد سازی در فروشگاه اینترنتی از موضوعات بسیار حیاتی برای کسب و کار‌های اینترنتی است. اهمیت این موضوع به قدری بالاست که می‌تواند فروش شما را به صورت کلی تحت تاثیر قراردهد.

این مقاله در حقیقت تکمیل کننده مقاله چطور اولین فروش اینترنتی خود را انجام دهیم ؟ است. در صورتی آن مقاله را مطالعه نکردین، به شما پیشنهاد می‌کنیم ابتدا آن را مطالعه بفرمایید و سپس به مطالعه مقاله اعتماد سازی در فروشگاه آنلاین بپردازید.

برای اعتماد سازی در فروشگاه اینترنتی روش های زیادی وجود دارد در ادامه شما را هم با این روش ها آشنا خواهیم کرد. البته در نظر داشته باشید که در روش‌های ذکر شده قطعیتی برای این موضوع نیست اما می‌تواند به تسریع این روند کمک نماید.

 

برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی با فروشگاه ساز رایگان پرستاشاپ کلیک کنید.


پرداخت درب منزل

از روش‌های بسیار تاثیر گذار جهت اطمینان مخاطب، پرداخت درب منزل یا محل کار و به صورت کلی آدرس مد نظر مشتری است. با این روش مشکلات بسیاری از افراد که تمایل به پرداخت وجه مرسوله قبل از دریافت ندارد حل می‌شود.

البته در نظر داشته باشید که این روش خطاها و مشکلاتی را هم دارد که پس از راه اندازی با آن مواجه خواهید شد. اما آنقدر بزرگ و غیر قابل رفع نیست. از این بابت نگران نباشید.

نماد اعتماد الکترونیکی

دریافت ای نماد یا همان نماد اعتماد الکترونیکی یکی دیگر از وجوه اعتماد و اعتبار است. برای دریافت این نماد ، نیاز هست که هویت شما و کسب و کارتان توسط سازمان مربوطه تایید شود.

پس از تائیدیه های لازم نماد اعتماد الکترونیکی برای شما صادر می‌شود و شما می‌توانید این نماد را در سایت خود بارگذاری نمایید.

در صورتی که هنوز مراحل دریافت ای نماد را طی نکرده‌اید. می‌توانید جهت شفافیت بیشتر اطلاعات خود را در سایت بارگذاری نمایید. این اطلاعات شامل آدرس دقیق، راه های ارتباطی و ... است.

چت آنلاین

ارتباط در لحظه و به صورت مستقیم دقیقا همانند پاسخگویی حضوری در فروشگاه فیزیکی می‌باشد. با این روش مشکلات بسیاری از مشتریان حل می‌شود و قصد خریدشان قطعی می‌گردد.

همچنین افراد بسیاری زمانی که برای خرید شک دارند با ارتباط گرفتن با فردی که مسولیت کسب و کار را دارد اطمینان کافی کسب می‌کنند و با اطمینان بیشتری خریدشان را انجام می‌دهند.

 

حضور در شبکه های اجتماعی

حضور مستمر در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام می‌تواند این موضوع را نشان دهد که در پس هر کسب و کاری مجموعه‌ای در حال کار است. علاوه بر مباحث بازاریابی که شبکه های اجتماعی جزئی از آن است ، استفاده از شبکه‌های اجتماعی باعث می‌شود که موضوع اعتماد سازی در فروشگاه اینترنتی تقویت گردد.

توضیحات محصول

مسئله دیگر که تاثیر بسیاری در خرید ، اعتماد سازی و تبدیل مشتری دارد، توضیحات و اطلاعات محصول است. در صفحه محصول اطلاعات جامع و کافی را یاداشت کنید تا هیچ گونه سوالی برای مخاطب باقی نماند.

علاوه بر این که این اطلاعات اعتماد و نرخ تبدیل شما را افزایش می‌دهد، برای افزایش رتبه شما در موتورهای جستجو نیز تاثیر گذار است.

(0 رای)
0 5 1 0
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*