حضور آی پرستا در نمایشگاه الکامپ 97 تهران

مهرشاد ذاکریان
1397-04-29 10:51:32
873

بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک

نمایشگاه الکامپ بزرگترین رویداد تجاری در عرصه تولید و عرضه محصولات و خدمات صنایع الکترونیک و کامپیوتر کشور است که همه ساله با حضور گسترده و چشمگیر دست اندرکاران این حوزه و مخاطبان آنها در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد. در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای این صنعت اعم از سخت افزار و نرم افزار به علاقمندان عرضه می گردد و فرصتی بی بدیل برای تبادل نظر و مذاکره در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد. دستاوردهای این تعاملات نقطه آغاز بسیاری از همکاری های تجاری و تکنولوژیکی فیمابین دست اندرکاران حوزه الکترونیک و کامپیوتر است که نقش معنی داری در تحرک بخشیدن به این حوزه ی صنعت و تولیدکنندگان و بازرگانان شاغل در آن ایفاء می نماید. گشایش های اخیر در حوزه ی بین الملل و اراده ملموس دولت، که خود نیز با پیگیری استقرار دولت الکترونیک در زمره ی بزرگترین مشتریان بالقوه این حوزه می باشد، در افزایش حضور صنایع کشور در عرصه های بین المللی، زمینه ی شکوفایی این حوزه از صنعت و فن آوری را بیش از پیش فراهم نموده و انتظار می رود در این دوره نمایشگاه الکامپ که در فاصله ۶ الی ۹ مرداد ماه ۹۷ برگزار خواهد گردید، فرصتی تکرار نشدنی را در اختیار فعالان این حوزه در داخل و خارج کشور قرار دهد تا با یافتن مخاطبان بالقوه خود، سطح تعامل بین المللی خویش را بطور چشمگیری ارتقاء بخشند.

حضور شرکت تجارت پایا الکترونیک پارس در نمایشگاه الکامپ 97

همانطور که پیش تر در مورد برنامه های جدید آی پرستا در خبر "آغاز دوره های آموزشی آی پرستا" اطلاع رسانی کردیم، در ادامه برنامه های توسعه پرستاشاپ در ایران و افزایش کیفیت خدمات رسانی به کاربران عزیزمان، امسال شرکت تجارت پایا الکترونیک پارس همراه با دو برند زیر مجموعه خود یعنی تنها نماینده پرمیوم رسمی پرستاشاپ در ایران، آی پرستا (iPresta) و مجموعه حرفه ای خدمات طراحی گرافیک، هنر طراحی (DesArt) در 24 امین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک حضور خواهد داشت.

می توانید از 6 ام الی 9 ام مرداد ماه 1397 ما را در سالن میلاد (31B) در غرفه شرکت تجارت پایا الکترونیک پارس ملاقات کنید. جهت مسیریابی بهتر می توانید از نقشه زیر استفاده کنید:

نقشه سالن های نمایشگاه الکامپ تهران

حمایت از کالا و خدمات با کیفیت ایرانی

در نمایشگاه بین المللی الکامپ 97 تهران، شرکت تجارت پایا الکترونیک پارس جهت حمایت از کالا و خدمات با کیفیت ایرانی، تنها محصولات (ماژول ها و قالب ها) و خدمات (فنی، پشتیبانی و گرافیک) ایرانی خود را ارائه خواهد کرد. بنابر این آفرهای ویژه نمایشگاهی ما در این دوره تنها شامل محصولات و خدمات با کیفیت ایرانی با تکیه بر دانش متخصصان داخلی و تکنولوژی روز دنیا خواهد بود. ممنون که کالا و خدمات با کیفیت ایرانی را حمایت می کنید.

سورپرایز ها و پکیج های ویژه نمایشگاه

حضور ما نمایشگاه الکامپ 97 تهران، فرصتی است تا از پیشنهادها و بسته های استثنایی ما در این ایام بهره ببرید! در مدت نمایشگاه 10 پکیج ویژه ترکیبی از قالب ها، ماژول ها و خدمات فنی و گرافیکی در دسترس شما خواهد بود تا بتوانید با تخفیفی ویژه با سرعت بالا و کیفیت مناسب فروش اینترنتی خود را آغاز کنید.

این پکیج ها شامل بسته های: استارت آپ (رایگان)، دانشجویی (249 هزار تومان)، اقتصادی (449 هزار تومان)، اقتصادی ویژه (649 هزار تومان)، پیشرفته (949 هزار تومان)، شرکتی برنزی (1299 هزار تومان)، شرکتی نقره ای (1699 هزار تومان)، شرکتی طلایی (1999 هزار تومان)، فروشگاه تخصصی (4999 هزار تومان) و در نهایت پکیج سازمانی (24999 هزار تومان) می باشند.

هر پکیج دارای امکانات، قالب و خدمات متفاوتی است که در ادامه می توانید از آن ها مطلع شوید.

نحوه تهیه پکیج ها

این پکیج ها از 6 الی 9 مرداد ماه 1397 در دسترس همگان خواهند بود. دوستانی که به صورت حضوری در نمایشگاه به غرفه شرکت تجارت پایا الکترونیک پارس مراجعه کنند بروشور پکیج ها و خدمات را دریافت خواهند کرد و متقاضیان این بسته ها می توانند فرم مربوطه را پر کرده تا بخش فروش شرکت با آن ها تماس بگیرند.

نگران نباشید! ما به فکر افرادی که امکان حضور در نمایشگاه را ندارند اما تمایل به استفاده از این آفرهای ویژه نمایشگاهی دارند نیز بوده ایم. از تاریخ 6 الی 9 مرداد 1397 می توانید این پکیج ها را به صورت آنلاین از بازارچه آی پرستا خریداری نمایید.

مقایسه و خرید آفرهای نمایشگاه

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد محتویات پکیج ها، قیمت ها، مقایسه امکانات و خرید می توانید به لینک زیر مراجعه کنید. توجه داشته باشید که امکان خرید این پکیج ها تنها از 6 الی 9 مرداد میسر خواهد بود!

مشاهده پکیج های نمایشگاه الکامپ 97

منتظر دیدار شما هستیم :)

تیم پرستاشاپ فارسی، آی پرستا

(3 رای)
5 5 1 3
هیچ دیدگاهی وجود ندارد