ماژول تولید انبوه کد تخفیف ( بازاریابی )

مشخصات

سازگار با 1.6بله
زمان تحویلآنی
سریال فعال سازیدارد
نصب رایگانبله
سازگاری1.6.1.6 | 1.6.0.6 | 1.6.1.0 | 1.6.1.5 | 1.6.0.14 | 1.6.1.2

با خرید این محصول شما می توانید تا 22 امتیاز وفاداری دریافت نمایید ( تخفیف در خرید های بعدی ).


239,800 تومان

ماژول تولید انبوه کوپن تخفیف

مقدمه

همانطور که احتمالا میدانید ، پرستاشاپ به شما امکان ایجاد تعداد زیاد کدهای تخفیف بصورت یکجا را نمیدهد. به عنوان مثال شما نمیتوانید 500 کوپن تخفیف با کدهای متفاوت ایجاد نموده و در اختیار بازاریابان خود قرار دهید و پرستاشاپ به طور پیشفرض تنها این امکان را به شما میدهد که یک کوپن تخفیف برای 500نفر ایجاد کنید و شما هیچ نظارتی بر آن نخواهید داشت و همچنین با فاش شدن کد تخفیف ، هر مشتری ای میتواند از آن استفاده نماید. ماژول تولید انبوه کوپن این امکان را به شما میدهد که برای بازاریابهای خود یا موارد مشابه، به تعداد دلخواهد کوپن تخفیف ایجاد نمائید و همچنین امکانات دیگری نیز در اختیار شما قرار میدهد که در ادامه با آنها آشنا میشوید.

توضیحات

گروهبندی کوپن های تخفیف
تمامی کدهای تخفیف ایجاد شده در بخش قوانین سبد خرید قابل مشاهده هستند ولی به دلیل اینکه بعد از تولید تعداد زیاد این کوپن ها، شناسایی و بررسی آنها کمی دشوار خواهد شد، در این ماژول دو دسته گروه بندی در اختیار شماست. اولین گروه بندی در بخش تولید کننده کوپنهاست که از طریق نامی که در هنگام تولید گروه کوپن ها انتخاب میکنید قابل شناسایی و با کلیک بر روی دکمه مشاهده ، قابل بررسی میباشند. دومین گروهبندی در بخش درآمد های معرفهاست که با انتخاب هر معرف میتوانید گروههای مربوط به او و کدهای تولید شده را شناسایی و بررسی نمائید.این دو به شما کمک میکنند تا بتوانید نظارت کاملی بر روی روند کار داشته باشید.

تولید انبوه کوپن تخفیف
پس از نصب این ماژول ، دو منوی "تولید کننده کوپن" و "درآمد معرفهای کوپن تخفیف" در زیر منوی "قوانین قیمت گذاری" اضافه خواهند شد که اولین گزینه ، همانطور که از نامش پیداست برای تولید تعداد دلخواه کوپن تخفیف استفاده میشود. در صفحه تولید کننده کوپن ، با کلیک بر روی دکمه افزودن میتوانید یک سری کوپن جدید با ویژگیهای مد نظر خود تولید نمائید.

اختصاص کدها به بازاریاب
بازاریاب به صورت مشتری ، عضو فروشگاه شما میشود و شما میتوانید در هنگام تولید انبوه کوپن های تخفیف ، بازاریاب مد نظر خود را انتخاب نمائید تا کد های تولید شده به او اختصاص داده شوند. به این ترتیب درآمد حاصل از فروش محصولاتی که با این کوپن ها انجام میشود به این بازاریاب اختصاص خواهد یافت. ممکن است شما نیاز داشته باشید تا برای بازاریاب خود، چندین گروه کوپن تخفیف ایجاد کنید .به عنوان مثال ممکن است یک سری از این کوپن ها در شرکت تولیدی توزیع شود که شامل تخفیف برای محصولاتی خاص باشد و نوع دیگر برای ارائه به فروشگاهها و مغازه ها باشد که شامل تخفیف برای محصولاتی دیگر باشد. به هر حال کنترل این موارد به عهده شماست و با توجه به نیاز خود باید این گروهها را ایجاد نمائید.

انتساب کدهای آزاد
چنانچه شما کدهای تخفیف را بدون انتخاب بازاریاب تولید نمائید، این کدها آزاد خواهند بود و در هر شمانی از طریق صفحه مشتری در بخش مدیریت ، میتوانید هر تعداد از این کدها را به بازاریاب خود اختصاص دهید. این مورد مخصوصا در مواقعی که شما قصد دارید کدها را بصورت کلی تولید و چاپ نمائید بسیار کاربرد دارد و میتوانید پس از تحویل هر تعداد کد به بازاریاب خود ، آنها را در پنل او ثبت نمائید.

مبلغ یا درصد بازاریاب
مبلغ یا درصد بازاریاب در هنگام تولید کوپن ها و یا انتساب آنها به بازاریاب قابل تعیین است. چنانچه قصد دارید مبلغی از هر سفارش را به بازاریاب اختصاص دهید باید بصورت عددی وارد نمائید ( به عنوان مثال 4500 ) و اگر قصد دارید درصدی از مبلغ هر سفارش را به بازاریاب اختصاص دهید ، باید بصورت درصدی وارد نمائید ( به عنوان مثال 5%). در حالت درصدی ، پورسانت بازاریاب از مبلغ پرداختی منهای هزینه حمل سفارش ، محاسبه خواهد شد.

حساب کاربری مشتریان
کوپن هایی که توسط این ماژول تولید میشوند به مشتری خاصی محدود نمیشوند و در واقع هر شخصی با در اختیار داشتن کوپن تخفیف میتواند از آن برای خرید در سایت استفاده نماید. به همین منظور پس از نصب این ماژول ، در بخش کاربری و در حساب کاربری مشتری ، بخشی اضافه میگردد که از طریق آن مشتری میتواند کد خود را ثبت نماید تا شخص دیگری نتواند از آن کد استفاده نماید و همچنین چنانچه کد تخفیف خود را گم کرد ، آن کد در مراحل خرید مجددا به نمایش داده شود و قابل استفاده باشد.

کوپن تخفیف برای مشتریان جدید
پرستاشاپ به صورت پیشفرض امکان اختصاص یک کد تخفیف برای ثبت نام را به شما میدهد. به این صورت که یک کد تخفیف عمومی ایجاد میکنید و همان کد برای همه مشتریان جدید ارسال میگردد. حال چنانچه به هر دلیلی قصد داشته باشید که برای هر مشتری جدید یک کد اختصاصی ارسال شود ، میتوانید با استفاده از این ماژول ، این کار را انجام دهید. به طور مثال 100 کد ایجاد میکنید که برای 100 مشتری بعدی شما ارسال خواهد شد.

انتخاب پیشوند دلخواه
هر کوپن تخفیف دارای یک کد خاص برای استفاده در مراحل خرید میباشد. کد های تخفیف تولید شده توسط این ماژول نیز هر کدام یک کد اختصاصی دارند که شما در هنگام ایجاد کدها میتوانید یک پیشوند دلخواه برای هر گروه انتخاب نمائید تا در آینده بتوانید از روی کد تخفیف هم به راحتی تشخیص دهید که مربوط به چه ارگان، بازاریاب و یا درصدی است. به عنوان مثال حروفی از نام بازاریاب یا شرکت و یا درصد تخفیف میاواند به عنوان پیشوند انتخاب شود.

انتخاب تعداد کاراکتر کدهای تخفیف
یکی دیگر از تنظیماتی که میتوانید در این ماژول انجام دهید ، انتخاب حداقل و حداکثر تعداد کاراکترهای کدهای تخفیف است. با تعیین این مقادیر ، کدهای تخفیف به صورت رندوم با این تعداد کاراکتر ساخته خواهد شد. به عنوان مثال چنانچه حداقل و حداکثر 6 و 8 باشند، تعداد کاراکتر کدهای تولید شده 6 ، 7 یا 8 کاراکتر خواهد بود.

چند گروه کد برای یک بازاریاب
ممکن است بازاریاب شما ، مسئول بازاریابی در چند ارگان یا موسسه باشد. برای اینکه هم شما و هم بازاریاب شما ، نظارت بهتری بر روی عملکرد فروش داشته باشید ، این قابلیت در این ماژول قرار داده شده که چند گروه تخفیف برای یک بازاریاب قابل ایجاد باشد. به این ترتیب به جای ایجاد یک گروه کد تخفیف برای همه این ارگان ها ، میتوانید برای هر ارگان خاص یک گروه کد تخفیف ایجاد نمائید تا هم شما و هم مدیر بازاریابی شما نظارت و کنترل بهتری بر فروش در هر کدام از این بخش ها داشته باشید.

مشاهده وضعیت کدها
همانطور که در بخش های قبل توضیح داده شد، در این ماژول دو گروهبندی وجود دارد که شما از طریق هر کدام از این گروهبندیها میتوانید کدهای تخفیف را مشاهده و وضعیت آنها را بررسی کنید. منظور از بررسی وضعیت این است که هر کد تخفیف به مشتری خاصی اختصاص داده شده و از آن استفاده شده است یا خیر

استخراج کدها
در گزارشگیریهای بخش مدیریت، این امکان قرار داده شده که بتوانید از کدهای تخفیف گروههای مختلف خروجی اکسل تهیه نمائید که معمولا برای چاپ آنها مورد نیاز است. خروجی در فرمت پی دی اف این ماژول فعلا کار نمیکند و در آینده با تحول سیستم پی دی اف پرستاشاپ ، آپدیت خواهد شد.

پنل بازاریاب در حساب کاربری
بازاریاب یا مدیران شرکتها که با شما همکاری دارند ، دارای پنلی در حساب کاربری خود هستند که از آن طریق میتوانند گزارش کامل فعالیتهای خود را مشاهده نمایند و درآمد و مقدار دریافتی های خود را بررسی کنند. همچنین از این طریق میتوانند دسترسی مجدد به کدهای تخفیف داشته باشند. در حساب کاربری بازاریابها ، دو بخش جدید به نامهای " گزارش زیر مجموعه های شما" و "گزارش همه کوپنهای شما" افزوده میشود. در بخش اول ، بازاریاب در ابتدای صفحه ،کل درآمد ، کل دریافتی و مانده حساب خود را مشاهده مینماید. سپس گزارش زیر مجموعه های خود را به صورت تفکیک شده و گروهبندی شده مشاهده مینماید و میتواند از جزئیات درآمد و فعالیت خود آگاه شود. در انتهای صفحه نیز ، لیست کل مبالغ دریافتی خود را مشاهده مینماید. در بخش دوم هم همانطور که از نام آن پیداست میتواند کلیه کوپن های تخفیف و وضعیت آنها را مشاهده و بررسی نماید.

نظارت بر عملکرد بازاریاب
همانطور که در بالاتر نیز اشاره شد ، در بخش مدیریت و در منوی "درآمد معرف های کوپن تخفیف" شما میتوانید لیست بازاریابها و مدیران بازاریابی خود را مشاهده نمائید. با کلیک بر روی نام هر مدیر ، به صفحه ای منتقل میشوید که دارای دو بخش است : گزارش فروش و گزارش پرداخت ها. در بخش اول شما لیست تمام سفارشاتی که با استفاده از کد های تخفیف این بازاریاب ثبت شده اند را مشاهده مینمائید که شامل اطلاعاتی مانند تاریخ ثبت، مبلغ پرداختی ، مقدار تخفیف و درصد بازاریاب میباشد. در بخش دوم ، شما میتوانید پرداختهای خود ، به هر بازاریاب را ثبت نمائید. در پائین صفحه ، مانده حساب بازاریاب مشخص است و شما میتوانید با توجه به مانده حساب و سیاستهای مالی خود، مبلغی را به حساب وی واریز نمایئد و سپس اطلاعات واریزی خود را در این بخش ثبت نمائید تا بازاریاب نیز بتواند در پنل حساب کاربری خود ، آنرا مشاهده نماید. در این بخش اطلاعاتی مانند مبلغ و تاریخ پرداخت، روش پرداخت و شماره پیگیری قابل ثبت میباشد.

نسخه و آپدیت ها

این اولین نسخه پایدار این ماژول است که در تاریخ 5 آبان 1395 منتشر گردید

خلاصه امکانات ماژول :

  • امکان تولید کدهای تخفیف در تعداد دلخواه با حالتهای مختلف
  • امکان انتساب کدهای تخفیف به بازاریابها یا مدیران ادارات و موسسات مختلف برای محاسبه پورسانت
  • دارای پنلی برای ثبت کدهای تخفیف به نام مشتریان توسط خود مشتری
  • دارای پنل مشاهده فروش و درآمد بازاریابها یا مدیران
  • دارای امکان ثبت پورسانت های پرداخت شده
  • کدنویسی استاندارد پرستاشاپ
  • دارای ساختار بهینه برای پردازش کدهای تخفیف

راهنمای استفاده از ماژول اضافه شد و فایل دانلودی شامل ماژول و فایل راهنما میباشد

تاریخ انتشار : 1395/11/01

جزئیات آپدیت :

  • بهینه سازی ساختار ماژول
  • اصلاح ارسال ایمیل
  • اصلاح مشکل ثبت نام مشتریان در برخی نسخه های 1.6

بخش سوال و جواب درباره محصول :

سلام خسته نباشید
من قبلا از شما ماژول پیامک جامع رو گرفتم که باگ هایی داشت و به تازگی ابدیت شد
این ماژول ایا باگ داره ؟
و ایا زمان خرید تخفیف لحاظ میکنید؟و چند فاکتور میکنید برای من
ممنون از شما

سلام دوست عزیز . برنامه نویسی بدون باگ نمیشه . خود پرستاشاپ یا نرم افزارهای بسیار در سطح بالاتر مثل ویندوز هم دارای باگهای زیادی هستند و دائما در حال آپدیت هستند. برای این ماژول در حالت عادی باگی گزارش نشده ولی با چند ماژول که مربوط به بازارچه نبودند و مراحل ثبت نام و سفارش پرستاشاپ را از حالت عادی خارج کرده بودند، تداخل داشت که به صورت اختصاصی برای آن مشتریان برطرف شد. در هر صورت ماژولهای بازارچه دارای گارانتی هستند و چنانچه ماژول در فروشگاه شما عملکرد درستی نداشته باشه سفارش شما لغو و وجه پرداختی شما برگردانده خواهد شد. در مورد تخفیف هم باید تیکت بزنید تا سابقه سفارشات شما بررسی بشه و چنانچه شرایط لازم رو داشته باشید ممکنه تخفیفی برای شما منظور بشه. همچنین از امتیازهای وفاداری خریدهای قبلیتون میتونید استفاده کنید موفق باشید

این ماژول با نسخه 1.6.1.17 سازگاره ؟

بله دوست عزیز این ماژول کاملا با این نسخه هماهنگ هست

از توضیحات متوجه نشدم که با این ماژول میشه یک کد به بازاریاب داد و هر چند بار که فروش داشت براش پورسانت ثبت بشه ؟

این قابلیت در آپدیت بعدی اضافه خواهد شد.

البته اصلا توصیه به استفاده از چنین روشی نمیکنم، چون با منتشر شدن کد بازاریاب شما از هر طریقی، بدون اینکه ایشون زحمتی کشیده باشند، پورسانت دریافت میکنند و به نظر نمیاد این روش منطقی باشه. با این حال به جز شما دو نفر دیگه هم این قابلیت رو درخواست دادند که به همین دلیل در آپدیت بعدی حتما اضافه خواهد شد.