ماژول یکپارچه درگاه های پرداخت (ماژول جامع بانک)

Started By دانوش, Nov 15 2016 11:39 PM

20 پاسخ برای این موضوع
دانوش

مدیر پروژه

• مدیر کل
  • 470 محبوبیت
  • 5142 ارسال

ارسالی 15 November 2016 - 11:39 PM

فایل پیوستی  بلاگ-ماژول-جامع-درگاه-های-بانکی.jpg   148.17K   1 تعداد دریافت ها

تاکنون ماژول های درگاه پرداخت زیادی برای پرستاشاپ ارائه شده است. اما همه آن ها دارای نقص هایی به خصوص در هدایت صحیح مشتری در روند پرداخت و به خصوص در هنگام نمایش خطا هستند.

ماژول یکپارچه درگاه های بانکی که توسط آی پرستا تهیه شده حاصل حداقل 3 ماه کدنویسی مداوم و با تکیه بر تجربه فنی است. از ابتدا قرار بود این ماژول به عنوان یک ماژول غیر رایگان منتشر شود اما امروز این ماژول در نسخه رایگان و تجاری در اختیار شماست. در این ماژول توجه ویژه ای به هدایت صحیح مشتری و رها نکردن او در فرایند پرداخت شده است تا هنگامی که مشتری با خطا مواجه می شود سردرگم نشده و یا پرداخت را رها نکند. همچنین گزینه هایی فراهم شده تا با فعال کردن آن ها ماژول سفارشات را پیش از آغاز فرایند پرداخت و یا پس از آن و در صورت بروز خطا ثبت کند تا مطمئن باشید مشتریان پرداخت خود را رها نمیکنند.

همه این مواردی که ذکر شد بعلاوه امکانات بیشتری که بازهم درباره آن ها خواهیم گفت حتی در نسخه رایگان موجود است! پس در دانلود و تست این ماژول درنگ نکنید.

امکانات و تفاوت های دو نسخه رایگان و تجاری را در بازارچه پرستاشاپ بخوانید (مطلب در حال به روز آوری است و به مرور امکانات کامل همراه با تصاویر در سایت قرار میگیرند)

دانلود نسخه رایگان / خرید نسخه تجاری ماژول پرداخت

ramezooon

عضو انجمن

• عضو انجمن
  • ستارهستاره
  • 0 محبوبیت
  • 59 ارسال

ارسالی 16 November 2016 - 04:26 PM

با سلام و تشکر فراوان بابت زحمات مدیران متعهد آی پرستا در  ارائه ماژول یکپارچه پرداخت، نسخه رایگان را دانلود کردم ولی آپلود آن چه از طریق مدیریت و چه از طریق کنترل پانل، موجب عدم لود صفحه ماژولها میشود و یک صفحه سفید نمایش داده میشود که بعد از حذف ماژول مشکل برطرف میشود. لطفا راهنمایی بفرمایید مشکل چیست. سپاسگزارم نسخه 1.6.0.14 www.farnamgostar.com

دانوش

مدیر پروژه

• مدیر کل
  • 470 محبوبیت
  • 5142 ارسال

ارسالی 16 November 2016 - 07:37 PM

دیباگ را روشن کنید تا خطا را ببینید. به احتمال خیلی زیاد آخرین نسخه ioncube loader روی هاست شما نصب نیست.

cloner311

عضو جدید

• عضو انجمن
  • 1 محبوبیت
  • 2 ارسال

ارسالی 16 November 2016 - 09:05 PM

سلام تشکر ولی یک مشکلی وجود دارد .

اینکه بعد از پرداخت پول از حساب کم میشه ولی میزنه که :

1 خطا وجود دارد

1. پرداخت نامعتبر است

----

به نظر می رسد خطایی در هنگام پرداخت روی داده است. شما می توانید هر زمان که مایل بودید دوباره برای پرداخت اقدام نمایید.

123456za

عضو تازه وارد

• عضو انجمن
  • ستاره
  • 3 محبوبیت
  • 29 ارسال

ارسالی 16 November 2016 - 11:57 PM

سلام

من دوتا برای سایتهامون خریدم

زیر تست بردم هیچ مشکلی در تست های خودم ندیدم و به خوبی اوکی بود

تا می تونید از درگاه سامان استفاده کنید

و پنل اس ام اس هست روش مچ هست مشکلی نداشتم ولی اگر خطایی داشت حتما فیدبک میدم بهتون

123456za

عضو تازه وارد

• عضو انجمن
  • ستاره
  • 3 محبوبیت
  • 29 ارسال

ارسالی 16 November 2016 - 11:58 PM

با سلام و تشکر فراوان بابت زحمات مدیران متعهد آی پرستا در  ارائه ماژول یکپارچه پرداخت، نسخه رایگان را دانلود کردم ولی آپلود آن چه از طریق مدیریت و چه از طریق کنترل پانل، موجب عدم لود صفحه ماژولها میشود و یک صفحه سفید نمایش داده میشود که بعد از حذف ماژول مشکل برطرف میشود. لطفا راهنمایی بفرمایید مشکل چیست. سپاسگزارم نسخه 1.6.0.14 www.farnamgostar.com

ممکنه ion شما مثل ما روی سرور بروز نباشه دقیقا همین خطا میزنه

دانوش

مدیر پروژه

• مدیر کل
  • 470 محبوبیت
  • 5142 ارسال

ارسالی 17 November 2016 - 01:52 AM

شما تیکت بزنید تا رایگان بررسی بشه.

cloner311

عضو جدید

• عضو انجمن
  • 1 محبوبیت
  • 2 ارسال

ارسالی 18 November 2016 - 12:46 AM

با سلام و تشکر فراوان بابت زحمات مدیران متعهد آی پرستا در  ارائه ماژول یکپارچه پرداخت، نسخه رایگان را دانلود کردم ولی آپلود آن چه از طریق مدیریت و چه از طریق کنترل پانل، موجب عدم لود صفحه ماژولها میشود و یک صفحه سفید نمایش داده میشود که بعد از حذف ماژول مشکل برطرف میشود. لطفا راهنمایی بفرمایید مشکل چیست. سپاسگزارم نسخه 1.6.0.14 www.farnamgostar.com

مشکل از نسخه php شماست.

ماژول بر اساس php  نسخه 5.4 نوشته شده

اما php  شما نسخه 5.3.29 میباشد .

برای همین توابع مورد نظر ماژول را نمیتواند دریافت و اجرا کند.

همینطور این ماژول در حال حاظر روی نسخه بالاتر از php 5.4  هم به مشکل بر میخورد.

اگر اطلاعاتی از هاست و سرور ندارید یا  دسترسی به تنظیم نسخه php  خود ندارید از سرویس دهنده هاست خود درخواست کنید تا php  رو به  5.4 تغییر دهند.

در ضمن حتما پرستا خود را از این نسخه 1.6.0.14  به نسخه های پایدار 1.6.1.2 به بالا ارتقا دهید

با سلام و تشکر فراوان بابت زحمات مدیران متعهد آی پرستا در  ارائه ماژول یکپارچه پرداخت، نسخه رایگان را دانلود کردم ولی آپلود آن چه از طریق مدیریت و چه از طریق کنترل پانل، موجب عدم لود صفحه ماژولها میشود و یک صفحه سفید نمایش داده میشود که بعد از حذف ماژول مشکل برطرف میشود. لطفا راهنمایی بفرمایید مشکل چیست. سپاسگزارم نسخه 1.6.0.14 www.farnamgostar.com

مشکل از نسخه php شماست.

ماژول بر اساس php  نسخه 5.4 نوشته شده

اما php  شما نسخه 5.3.29 میباشد .

برای همین توابع مورد نظر ماژول را نمیتواند دریافت و اجرا کند.

همینطور این ماژول در حال حاظر روی نسخه بالاتر از php 5.4  هم به مشکل بر میخورد.

اگر اطلاعاتی از هاست و سرور ندارید یا  دسترسی به تنظیم نسخه php  خود ندارید از سرویس دهنده هاست خود درخواست کنید تا php  رو به  5.4 تغییر دهند.

در ضمن حتما پرستا خود را از این نسخه 1.6.0.14  به نسخه های پایدار 1.6.1.2 به بالا ارتقا دهید

iranloh@gmail.com

عضو جدید

• عضو انجمن
  • 0 محبوبیت
  • 1 ارسال

ارسالی 03 December 2016 - 05:56 PM

با سلام و تشکر

این ماژول با چه نسخه ای هایی از ioncube loader  سازگار است؟

ramezoon

عضو انجمن

• عضو انجمن
  • ستارهستاره
  • 1 محبوبیت
  • 42 ارسال

ارسالی 11 December 2016 - 11:01 AM

با درود و تشکر خدمت شما و سایر عزیزان، پاسخ هاست این است:

"پي اچ پي نسخه ٥.٣ و نسخه پلاگين ايونكيوب ٥.١.١ ميباشد
در صورتي كه به نسخه جديدتري از پي اچي نياز داريد در همين تيكت تاييد كنيد
تا هاست شما رو منتقل كنم ، توجه كنيد با انتقال هاست شما به سرور جديد اي پي
دروازه بانكي شما نياز به آپديت شدن خواهد داشت ، همچنين دي ان اس هاي دامنه شما تغيير خواهد كرد
و آپديت شدن دي ان اس ها و بخش اون در اينترنت ١٢ تا ٢٤ ساعت زمان ميبرد."

لطفا بفرمایید کدام نسخه ioncube loader مناسب برای ماژول پرداخت یکپارچه است؟ سپاس

www.farnamgostar.com

H.porshabani@gmail.com

عضو جدید

• عضو انجمن
  • 1 محبوبیت
  • 9 ارسال

ارسالی 28 January 2017 - 02:41 AM

سلام من هم دقیقا مشکل نفر قبلی رو دارم با اپلود ماژول صفحه کلا سفید میشه چیکار کنم

Fahime1992

راهنمای پرستا

• مدیر انجمن
  • 440 محبوبیت
  • 935 ارسال

ارسالی 28 January 2017 - 10:01 AM

سلام من هم دقیقا مشکل نفر قبلی رو دارم با اپلود ماژول صفحه کلا سفید میشه چیکار کنم

سلام.

دیباگ رو روشن کنید ببنید چه خطایی میده

siamak_ramp

عضو انجمن

• عضو انجمن
  • ستارهستاره
  • 1 محبوبیت
  • 68 ارسال

ارسالی 31 January 2017 - 01:19 PM

با این ماژول و درگاه پرداخت ملت مشکل داریم : 

بعد از پرداخت و بازگشت به سایت ارور : 

پرداخت معتبر نمی باشد   دریافت میشه .

با درگاه پرداخت پارسیان هیچ مشکلی نداریم ولی ملت این ارور رو میده 

دوستان میدونید راه حل چیه ؟

tahavaze

عضو جدید

• عضو انجمن
  • 0 محبوبیت
  • 8 ارسال

ارسالی 18 March 2017 - 11:23 AM

سلام و درود

من نسخه رایگان رو دانلود کردم و نصبم کردم نسخه php رو هم روی 5.4 قرار دادم و بدون مشکل نصب شد

بعد از پرداخت و برگشت به سایت برای تایید سفارش مینویسه

1 خطا وجود دارد

1. پرداخت نامعتبر است
اطلاعات

به نظر می رسد خطایی در هنگام پرداخت روی داده است. شما می توانید هر زمان که مایل بودید دوباره برای پرداخت اقدام نمایید.

لطفا راهنمایی کنید که چکار باید بکنیم؟ممنون

tahavaze

عضو جدید

• عضو انجمن
  • 0 محبوبیت
  • 8 ارسال

ارسالی 19 March 2017 - 02:23 PM

سلام و درود

من نسخه رایگان رو دانلود کردم و نصبم کردم نسخه php رو هم روی 5.4 قرار دادم و بدون مشکل نصب شد

بعد از پرداخت و برگشت به سایت برای تایید سفارش مینویسه

1 خطا وجود دارد

1. پرداخت نامعتبر است
اطلاعات

لطفا راهنمایی کنید که چکار باید بکنیم؟ممنون

سلام

دوستان کسی جواب این سوال مارو نمیدونست کمکمون کنه؟

دانوش

مدیر پروژه

• مدیر کل
  • 470 محبوبیت
  • 5142 ارسال

ارسالی 19 March 2017 - 05:57 PM

نسخه جدید ماژول امشب منتشر میشه که مشکلات گفته شده رو حل میکنه

123456za

عضو تازه وارد

• عضو انجمن
  • ستاره
  • 3 محبوبیت
  • 29 ارسال

ارسالی 21 March 2017 - 02:52 PM

سلام دوستان

من نسخه تجاری قدیمی رو دارم الان برای نسخه جدید چطور نصب یا آپگرید میشه

هیچ گونه توضیحی داخلش نبود

ramezoon

عضو انجمن

• عضو انجمن
  • ستارهستاره
  • 1 محبوبیت
  • 42 ارسال

ارسالی 27 March 2017 - 11:23 AM

درود مدیران محترم پرستا شاپ فارسی. نوروزتون مبارک . سال نو به سلامتی، آرامش، شادی و پیشرفت. نسخه جدید ماژول جامع بانک( رایگان) را نصب کردم مشکلات قبلی برطرف شده بود .سپاس از زحمات شما.  اکنون ماژول روی درگاه پارسیان و ملت ست شده است اما پس از انجام عملیات پرداخت و اعلام تایید در هر دو مورد ملت و پارسیان، مشتری به فروشگاه برنمیگردد و خطای زیر نمایش داده میشود لطفا راهنمایی بفرمایید.. متشکرم. www.farnamgostar.com

فایل های پیوستی

jahromy

عضو فعال

• عضو انجمن
  • ستارهستارهستاره
  • 8 محبوبیت
  • 154 ارسال

ارسالی 02 May 2017 - 02:29 PM

با سلام

این ماژول نصب و برای ایران کیش تنظیم کردم منتهی در زمان اتصال به درگاه پیغام "خطا وجود دارد خطای نامشخص" نمایش می دهد که هیچ کد یا خطای مشخصی بیان نمی کند

از طرفی کلید های تست و خطایابی را فعال کردم اما مجددا به همین شکل خطا می دهد و کلا وارد درگاه بانک ملی نمی شود

لطفا راهنمایی بفرمایید

admin

مدیر و موسس انجمن

• مدیر کل
  • 796 محبوبیت
  • 4885 ارسال

ارسالی 10 May 2017 - 06:50 PM

تیکت بزنید

همچنین به درگاه, بانک, درگاه پرداخت نیز برچسب خورده است

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی