هدف ما در آی پرستا همواره جلب رضایت کاربرانمان بوده است. لذا ابتدا جهت ساماندهی پرستاشاپ و تیم های پرستاشاپی ایران طی مذاکرات چند ساله موفق به اخذ نمایندگی رسمی پرمیوم پرستاشاپ در ایران شدیم. پس از آن با توجه به درخواست های کاربران و نیازهای متفاوت در کنار تخصص کارشناسان خود، و ارائه قالب ها و ماژول های با کیفیت ایرانی و خدمات فنی تخصصی آغاز به ارائه محصولات و خدمات خود در خارج از ایران نمودیم. در نهایت برای پوشش سلایق متفاوت کاربران اقدام به عقد قرارداد رسمی با شرکت ها و مجموعه های معتبر خارجی همچون Jose Aguilar و eMagicOne نمودیم تا علاوه بر محصولات با کیفیت ایرانی پرستاشاپ، کاربران ما با خیال راحت بتوانند محصولات خارجی با کیفیت پرستاشاپ را نیز همراه با لایسنس قانونی و پشتیبانی رسمی تهیه و نصب نمایند. هم اکنون آی پرستا موفق به عقد قرارداد با برند معتبر فعال در زمینه قالب های پرستاشاپ 1.6 و 1.7 یعنی مجموعه ApolloThemes گردید.

آی پرستا نماینده رسمی انحصاری آپولو تم در ایران

آی پرستا تنها نماینده رسمی ارائه قالب های ApolloThemes در ایران

پس از مکاتبات انجام شده با مدیریت سایت ApolloThemes، توافق گردید تا آی پرستا وظیفه ارائه قانونی قالب های آپولو تم را در ایران بصورت کاملا فارسی و همراه با لایسنس اورجینال و پشتیبانی رسمی به کاربران خود ارائه نماید. با توجه به این که کاربران ایرانی دسترسی به خرید مستقیم از سایت ApolloThemes را ندارند، آی پرستا شرایطی را مهیا نموده تا ایرانیان عزیز بصورت مستقیم خرید خود را در بخش "افزونه های خارجی آی پرستا" ثبت نموده و قالب مورد نظر را از حساب کاربری خود به سادگی دریافت نمایند.

پرداخت کاربران ایرانی به صورت ریالی و از طریق درگاه شتابی خواهد بود و تسویه حساب آی پرستا با آپولو تم بصورت دلاری می باشد.

چطور قالب های آپولوتم را تهیه کنم؟

آی پرستا در حال بومی سازی و ترجمه قالب های آپولوتم می باشد. به مرور زمان تمامی قالب های این مجموعه در بخش addons.ipresta.ir قرار خواهد گرفت. در صورتی که قالب خاصی از این مجموعه را مد نظر دارید که هنوز در لیست قالب های ما قرار نگرفته، لطفا از این بخش ابتدا لینک قالب مورد نظر خود را در بخش تیکت برای ما ارسال نمایید تا قالب مورد نظر شما در اولویت بالاتری جهت بومی سازی قرار گیرد.

مشاهده قالب های این مجموعه (در حال تکمیل)

مشاهده تمام افزونه های خارجی آی پرستا

مشاهده سایت آپولو تم

با تشکر

تیم پرستاشاپ فارسی، آی پرستا

(2 رای)
2.5 5 1 2
هیچ دیدگاهی وجود ندارد