ماژول یکپارچه درگاه پرداخت (تمام بانک ها)

بهترین ماژول پرداخت بانکی برای تمامی درگاه های بانکی ایران. امن ترین و پر امکانات ترین ماژول پرداخت حرفه ای و یکپارچه

مشخصات

سازگار با 1.6بله
زمان تحویلآنی
سریال فعال سازیدارد
نصب رایگانخیر

این محصول هیچ هدیه و امتیازی ندارد، زیرا شامل یک تخفیف است.


63,700 تومان پیش از محاسبه مالیات

-35%

98,000 تومان پیش از محاسبه مالیات

بدون شک یکی از دغدغه های مدیران فروشگاه های اینترنتی فراهم ساختن یک درگاه پرداخت امن و کم اشکال برای فروشگاه است. اگر درگاه پرداخت مطمئن و دارای کمترین اشکال و خطا داشته باشید، مشتریان کمتری را از دست خواهید داد و خیالتان از بابت امنیت فروشگاه راحت خواهد بود. گفتنی است درگاه پرداخت را گاهی به نام ماژول بانک می شناسند.

از همان سال اول تاسیس وب سایت پرستاشاپ فارسی ایده ماژول یکپارچه پرداخت که بتواند همگی درگاه ها را یک جا فراهم کند را با همکاران خود در میان گذاشته بودیم، اما تغییر نسخه ها و فراهم نیودن شرایط مناسب مانع نوشتن چنین ماژولی شد. از حدود یک سال پیش راهکارهای مختلفی برای ماژول های پرداخت را بررسی کرده و با توجه به تجربه 5 ساله در زمینه طراحی و پیاده سازی ماژول های پرداخت، از حدود 6 ماه پیش فرآیند طراحی و توسعه این ماژول کلید خورد.

چرا این ماژول بهترین ماژول پرداخت است؟

تجربه و تخصص آی پرستا در مدت 5 سال گذشته، استفاده از تخصص مبتنی بر دانش و اشراف کامل به مباحثی مانند تجربه کاربری و امنیت در پرداخت اینترتی باعث شد تا شاهد طراحی ماژولی بهینه تر برای پرداخت باشیم. با توجه به امکانات جدیدی که در این ماژول در نظر گرفته شده و توجه ویژه به مبحث تجربه کاربری (UX) و رابط کاربری (UI) این ماژول تبدیل به کارآمدترین ماژول پرداخت پرستاشاپ شده است. در این ماژول توجه ویژه ای به هدایت صحیح مشتری و رها نکردن او در فرایند پرداخت شده است تا هنگامی که مشتری با خطا مواجه می شود سردرگم نشده و یا پرداخت را رها نکند.

آیا این ماژول رایگان است؟

در ابتدا تصمیم بر این بود تا این ماژول به عنوان یک ماژول تجاری عرضه شده و به فروش برسد، اما با تصمیم تیم فنی آی پرستا این ماژول به صورت دو نسخه رایگان و تجاری عرضه می شود. نسخه رایگان با امکانات کمتر و تعداد درگاه های کمتر ولی نسخه تجاری با امکانات کامل و درگاه های بیشتر. این ماژول حتی در نسخه رایگان همچنان برترین ماژول پرداخت پرستاشاپ است! بنابراین اگر به دنبال یک ماژول رایگان پرداخت و کم نقص برای پرستاشاپ بودید، کافیست ماژول را دانلود کرده و استفاده نمایید.

فهرست درگاه ها

درگاه های نسخه رایگان و نسخه تجاری:

 • ماژول درگاه بانک ملت (به پرداخت)
 •  ماژول درگاه بانک سامان (سامان کیش)
 •  ماژول درگاه بانک پارسیان (پرداخت الکترونیک پارسیان)
 • ماژول درگاه ایران کیش (ملی ، تجارت ، صادرات و...)

درگاه های نسخه تجاری:

 • ماژول درگاه پرداخت آسان پرداخت (آپ)
 • ماژول درگاه پرداخت زرین پال

فهرست امکانات نسخه رایگان

 • امکان ثبت سفارشات قبل از انتقال منتشری به بانک یا بعد از آن
 • امکان فعال سازی ثبت سفارشات دارای خطا در پرداخت با وضعیت خطا
 • نمایش پیام های خطای قابل فهم و کاربردی
 • نمایش دکمه های «تلاش مجدد» و «انتخاب شیوه پرداخت دیگر» در صورت بروز خطا
 • نمایش فرم ارسال پیام به مدیر برای محصولات سفارش پس از ثبت سفارش

فهرست امکانات نسخه پیشرفته

 • دارای تمامی امکانات نسخه رایگان
 • امکان فعال سازی پرداخت با اجازه مدیر سایت
 • امکان ارسال پیامک و ایمیل برای مشتری بعد از صدور مجوز پرداخت (نیاز به ماژول پیامک)
 • امکان پرداخت سفارشات ایجاد شده از بخش مدیریت
 • امکان پرداخت ما به تفاوت سفارش های ویرایش شده (افزودن محصول به سفارش توسط مدیر)
 • نمایش لیست کامل تراکنش های موفق و ناموفق و ثبت آخرین وضعیت تراکنش پرداخت

شرح امکانات نسخه پیشرفته

امکانات نسخه پیشرفته این ماژول امکاناتی بسار کاربردی و منحصر به فرد است که تا کنون هیچ ماژول پرداختی چنین امکاناتی را ارایه نکرده است. در ادامه شرح این امکانات و کاربردهای آن را می خوانید.

لیست کامل تراکنش ها و آخرین وضعیت تراکنش

با ذخیره تمام مراحل طی شده در یک پرداخت، نگرانی شما از پرداخت های ناموفق و خطاهای تراکنش به حداقل خواهد رسید. همچنین با نگاه به آخرین تراکنش ها می توانید از سلامت ماژول پرداخت خود مطمئن شوید. همچنین می توانید با فیلتر کردن تراکنش های یک درگاه میزان خطاها یا تراکنش های موفق آن را ببینید.

آخرین وضعیت یک تراکنش به شما نشان می دهد کاربر به سایت درگاه منتقل شده یا خیر؛ پس از پرداخت با موفقیت به سایت برگشته است یا خیر و همچنین همیشه می توانید وضعیت متدهای اعتبارسنجی (Verify) ، تسویه (Settle) و یا خطاهای ایجاد شده در سایت را برای هر تراکنش در یک نگاه ببینید.

پرداخت فقط با اجازه مدیر سایت

اگر محصولات فروشگاه شما دارای وضعیتی مشخصی در انبار نیست و همه سفارشات شما قبل از پرداخت، میبایست توسط مدیر سایت تایید شوند و سپس پرداخت به صورت آنلاین انجام شود این ماژول به راحتی این امکان را فراهم میکند. اکثر کاربران برای فراهم کردن این امکان ماژول فیش بانکی را نصب میکنند و مبلغ را به صورت کارت به کارت دریافت میکنند و به صورت دستی سفارش را تایید میکنند. اما با استفاده از این ماژول یکپارچه نیازی به این فرایند نیست.
سفارشات مشتریان ثبت شده و پیامی مناسب نمایش داده می‌شود که مشتری را آگاه می‌کند که برای تایید سفارش خودش منتظر باشد. پس از تایید مدیران (با تغییر وضعیت سفارش) سایت یک ایمیل و یک پیامک (در صورت فعال سازی) برای مشتری ارسال شده و وی را از تایید سفارشش آگاه می‌کند. مشتری می تواند با رفتن به صفحه جزپیات سفارش لیست گزینه های پرداخت را مشاهده کرده و سفارشش را نهایی کند.

پرداخت سفارشات ایجاد شده از بخش مدیریت

در پرستاشاپ امکانی وجود دارد که مدیران می‌توانند برای مشتری سفارش ایجاد کنند. برای این کار کافی است از بخش سفارشات روی «افزودن جدید» کلیک کنید. مدیران فروشگاه ها همیشه از نبود راهی برای پرداخت سفارشاتی که توسط مدیران ایجاد می‌شوند گله مند بودند. با این ماژول کافی است سفارش را در وضعیت «در انتظار پرداخت» ثبت کنید تا مشتریان بتوانند آن را پرداخت کنند. در واقع با این روش می توانید سفارش هایی با مبلغ دلخواه ایجاد کرده و مشتریان شما آن را پرداخت کنند.

پرداخت سفارشات ویرایش شده

فرض کنید مشتری شما سفارشی را ثبت کرده و آن کالا را در فروشگاه خودتان ندارید و یا مشتری قصد دارد سفارش خودش را تغییر دهد. در پرستاشاپ امکان ویرایش سفارش مشتری، از جمله ویرایش قیمت، افزدن و حذف محصول، وجود دارد. اما اگر به طور مثال محصولی به سفارش مشتری اضافه کنید هزینه پرداخت شده از مبلغ کل سفارش مشتری کمتر خواهد شد. بنابراین باید راهی برای پرداخت مابه تفاوت سفارش پیدا کنید. برخی کاربران به دنبال ماژول هایی برای پرداخت مبلغ دلخواه هستند ولی با این ماژول حرفه‌ای نیازی به ماژول پرداخت مبلغ دلخواه برای سفارشات خود ندارید. بعد از هر بار ویرایش سفارش می‌توانید سفارش را در وضعیت «در انتظار پرداخت» قرار دهید تا مجدد از بخش جزئیات سفارش در تاریخچه سفارشات قابل پرداخت باشد. توجه کنید که مشتری فقط تفاوت هزینه ایجاد شده را پرداخت میکند و همه مبالغ پرداخت شده به صورت جداگانه در سفارش مشتری ثبت می‌شود.

منتظر امکانات جدیدتر باشید...!

نسخه و آپدیت ها

انتشار نسخه های 1.0.0.9 رایگان و 1.5.0.9 تجاری

تغییرات نسخه رایگان:

 • اصلاح مشکلات صفحه آغاز پرداخت
 • اصلاح پلاگین های سامان و ملت در برگشت از درگاه
 • افزوده شدن پلاگین ایران کیش

تغییرات نسخه حرفه ای:

 • تمامی تغییرات نسخه رایگان
 • افزوده شدن جدول کامل تراکنش ها و نمایش وضعیت آخرین تراکنش ها
 • بهبود پرداخت سفارش های ویرایش شده
 • اصلاح پلاگین زرین پال در برگشت از درگاه
 • اصلاح پلاگین آسان پرداخت برای کد پیگیری

رفع خطا هنگام ثبت سفارش
رفع چند باگ کوچک

اندازه فایل : 264.41 KB, دانلود: 1575
 • مشتریان وفادار

  با خرید هر محصول ، بن تخفیف هدیه می گیرید و در خرید های بعدی تخفیف شگفت انگیز دریافت میکنید

 • سوالی دارید ؟

  در مورد این محصول سوالی دارید ؟ با پشتیبانی فروشگاه ما تماس بگیرید ، در خدمتتان هستیم

 • پشتیبانی در انجمن

  هر محصول در انجمن پرستاشاپ فارسی ، تاپیکی اختصاصی دارد که میتوانید سوالات و یا نظرات خود را در آن مطرح کنید و در جریان روند تغییرات و آپدیتهای محصول باشید

 • دامنه مورد استفاده

  در مراحل خرید خود ، نام دامنه ای که قرار هست محصول را بر روی آن نصب نمائید با دقت وارد نمائید زیرا محصول تنها بر روی آن دامنه فعال خواهد شد.